Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
vlado 33
bjuty smis
však to je len správne, ked berieš info z viacerých zdrojov a spravíš si názor....

ale z kých zdrojov máš tú odpoved misoftovi, na ktorú som reagoval ?,


podľa teba a tvojích info neženú ruských hrdlorezov a okupantov ? nemajú územné zisky ?

nevedia používať západné zbrane ???
Uvítaj pár dokumentov, čo by ťa malo trošku usmerniť.

https://www.facebook.com/TheBenjamin...09681080269308
https://www.facebook.com/10007546114...77006226194976


Zlatá miliarda...Už sa o tom bežne hovorí v mediach, bežne nedostupných pre verejnosť. Vraciame sa do dôb feudalizmu. Viac nemám potrebu písať, urobte si svoj názor.
To vieš pre niekoho sa dejiny a história začali obrazne povedané dnes o polnoci dovtedy nič neexistovalo , a potom trepú hlúposti.
asi takto.
27 OKTÓBRA 1907 strieľali maďarskí žandári v Černovej do Slovenských veriacich
rečou dneška by malo byť: Vládna moc zasiahla proti separatistom na severe Uhorska
28 októbra 2018 Česi a Slováci sa rozhodli odtrhnúť od Rakúsko - Uhorska,
rečou dneška by malo byť: Česi a Slováci bez vykonania celo monarchistického referenda, sa v rozpore s medzinárodným právom odtrhli od Rakúsko - Uhorska
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vlado 33
bjuty smis
však to je len správne, ked berieš info z viacerých zdrojov a spravíš si názor....

ale z kých zdrojov máš tú odpoved misoftovi, na ktorú som reagoval ?,


podľa teba a tvojích info neženú ruských hrdlorezov a okupantov ? nemajú územné zisky ?

nevedia používať západné zbrane ???
Uvítaj pár dokumentov, čo by ťa malo trošku usmerniť.

https://www.facebook.com/TheBenjamin...09681080269308
https://www.facebook.com/10007546114...77006226194976


Zlatá miliarda...Už sa o tom bežne hovorí v mediach, bežne nedostupných pre verejnosť. Vraciame sa do dôb feudalizmu. Viac nemám potrebu písať, urobte si svoj názor.
To vieš, dotyčný si myslí, že bude v tej "zlatej miliarde". :-)))))))))))))))))
Je to podobné ako u jehovistov, ktorí si tiež myslia, že LEN ONI budú tí "vyvolení"....
Darmo, sekta je sekta, či náboženská, či názorová.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
pavol54
vlado 33
bjuty smis
však to je len správne, ked berieš info z viacerých zdrojov a spravíš si názor....

ale z kých zdrojov máš tú odpoved misoftovi, na ktorú som reagoval ?,


podľa teba a tvojích info neženú ruských hrdlorezov a okupantov ? nemajú územné zisky ?

nevedia používať západné zbrane ???
Uvítaj pár dokumentov, čo by ťa malo trošku usmerniť.

https://www.facebook.com/TheBenjamin...09681080269308
https://www.facebook.com/10007546114...77006226194976


Zlatá miliarda...Už sa o tom bežne hovorí v mediach, bežne nedostupných pre verejnosť. Vraciame sa do dôb feudalizmu. Viac nemám potrebu písať, urobte si svoj názor.
To vieš pre niekoho sa dejiny a história začali obrazne povedané dnes o polnoci dovtedy nič neexistovalo , a potom trepú hlúposti.
asi takto.
27 OKTÓBRA 1907 strieľali maďarskí žandári v Černovej do Slovenských veriacich
rečou dneška by malo byť: Vládna moc zasiahla proti separatistom na severe Uhorska
28 októbra 2018 Česi a Slováci sa rozhodli odtrhnúť od Rakúsko - Uhorska,
rečou dneška by malo byť: Česi a Slováci bez vykonania celo monarchistického referenda, sa v rozpore s medzinárodným právom odtrhli od Rakúsko - Uhorska
Tak v roku 2018.....
A Cesi a Slováci sa odtrhli od r-u

A ty máš ešte odvahu písať o trepani hlúposti...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
pavol54
vlado 33
bjuty smis
však to je len správne, ked berieš info z viacerých zdrojov a spravíš si názor....

ale z kých zdrojov máš tú odpoved misoftovi, na ktorú som reagoval ?,


podľa teba a tvojích info neženú ruských hrdlorezov a okupantov ? nemajú územné zisky ?

nevedia používať západné zbrane ???
Uvítaj pár dokumentov, čo by ťa malo trošku usmerniť.

https://www.facebook.com/TheBenjamin...09681080269308
https://www.facebook.com/10007546114...77006226194976


Zlatá miliarda...Už sa o tom bežne hovorí v mediach, bežne nedostupných pre verejnosť. Vraciame sa do dôb feudalizmu. Viac nemám potrebu písať, urobte si svoj názor.
To vieš pre niekoho sa dejiny a história začali obrazne povedané dnes o polnoci dovtedy nič neexistovalo , a potom trepú hlúposti.
asi takto.
27 OKTÓBRA 1907 strieľali maďarskí žandári v Černovej do Slovenských veriacich
rečou dneška by malo byť: Vládna moc zasiahla proti separatistom na severe Uhorska
28 októbra 2018 Česi a Slováci sa rozhodli odtrhnúť od Rakúsko - Uhorska,
rečou dneška by malo byť: Česi a Slováci bez vykonania celo monarchistického referenda, sa v rozpore s medzinárodným právom odtrhli od Rakúsko - Uhorska
Tak v roku 2018.....
A Cesi a Slováci sa odtrhli od r-u

A ty máš ešte odvahu písať o trepani hlúposti...
prepáč, pán Habsburský Karol si zavolal zástupcov Čechov a Slovákov, potľapkal ich po pleciach a povedal ja už nechcem vládnuť tejto ríši choďte a vládnite si sami (aj so zamýšľaným vytvorením federácie podľa národov to myslel len zo srandy keď to napísal Wilsonovi cez švédskeho veľvyslanca)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Raz 1 nácek v tv diskusii povedal, že neviem, ja nie som historik....aspoň nebol za blba...len za nácka.......
Ale ty to tu " strílaš " parádne...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
podľa teba a tvojích info neženú ruských hrdlorezov a okupantov ? nemajú územné zisky ?
nevedia používať západné zbrane ???
Veľmi jednoducho a veľmi zle položené otázky...taká misoftovčina.
jasné, stručné...bez možnosti obkecávať......

také nemáš rád
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Raz 1 nácek v tv diskusii povedal, že neviem, ja nie som historik....aspoň nebol za blba...len za nácka.......
Ale ty to tu " strílaš " parádne...
a k veci niečo nemáš? ako obyčajne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

som šťastný že si budem môcť uplatniť vratku z nákupov služieb. ale ako?
1. neviem či qver kód oskenujem nokiou 3111?
2. doteraz som do krčmy nechodil ale mobilom na skenovanie je určite vybavený každý klient.
Inak ani na tesco pumpe nemôžem uplatniť zľavu lebo "nokia 3111"
Prípadný nákup nového mobilu je väčší náklad ako aplikované zľavy
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Tak ako názov jedného z tých odkazov na video "Ukrajina, iná pravda" napovedá, že alternatívne pravdy sa tvária veľmi dôveryhodne. Dnes je doba, kedy alternatívnym pravdám napomáhajú technológie výsledkom je deep fake, kedy konzumenti deep fake videii len veľmi ťažko dokážu rozlíšiť skutočnosť od ponúkanej vykonštruovanej histórie a alternatívy. Dávnejšie som sem postol link YT na dokumentárny film "Sovietsky príbeh (The soviet story), ktorý dokumentuje spoluprácu a podobu nacistickej ideológie s komunistickou v sovietskom zväze.
Možno by vyznavačom alternatívy neuškodilo pozrieť si tento dokument plný autentických záberov a rozhovorov. Aj keď si nemyslím, že sa tak stane.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
Tak ako názov jedného z tých odkazov na video "Ukrajina, iná pravda" napovedá, že alternatívne pravdy sa tvária veľmi dôveryhodne. Dnes je doba, kedy alternatívnym pravdám napomáhajú technológie výsledkom je deep fake, kedy konzumenti deep fake videii len veľmi ťažko dokážu rozlíšiť skutočnosť od ponúkanej vykonštruovanej histórie a alternatívy. Dávnejšie som sem postol link YT na dokumentárny film "Sovietsky príbeh (The soviet story), ktorý dokumentuje spoluprácu a podobu nacistickej ideológie s komunistickou v sovietskom zväze.
Možno by vyznavačom alternatívy neuškodilo pozrieť si tento dokument plný autentických záberov a rozhovorov. Aj keď si nemyslím, že sa tak stane.
Aj hlas ameriky a slobodná europa bola vo svojej dobe autentická a pravdivá, komunisti hovorili že šíri dezinformácie.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
.......
Aj hlas ameriky a slobodná europa bola vo svojej dobe autentická a pravdivá, komunisti hovorili že šíri dezinformácie.
To je známe, že základom komunistického režimu je šírenie lži a nie len tých historických. Dobre si spomínam, so zatajeným dychom sme počúvali Hlas Ameriky, keď informoval o havárii v Černobyle, a milí boľševici blábolili, ako sú to výmysly západných imperialistov a na 1. mája nahnali ľudí na námestia, veď pozri sám


alebo keď Hlas Ameriky informoval o afére Babinský a boľševik nič, a t.ď. Takže asi tak.
https://zurnal.pravda.sk/neznama-his...ritisic-korun/
Už si si pozrel dokumentárny film, skutočné historické fakty?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
pavol54
.......
Aj hlas ameriky a slobodná europa bola vo svojej dobe autentická a pravdivá, komunisti hovorili že šíri dezinformácie.
To je známe, že základom komunistického režimu je šírenie lži a nie len tých historických. Dobre si spomínam, so zatajeným dychom sme počúvali Hlas Ameriky, keď informoval o havárii v Černobyle, a milí boľševici blábolili, ako sú to výmysly západných imperialistov a na 1. mája nahnali ľudí na námestia, veď pozri sám


alebo keď Hlas Ameriky informoval o afére Babinský a boľševik nič, a t.ď. Takže asi tak.
https://zurnal.pravda.sk/neznama-his...ritisic-korun/
Už si si pozrel dokumentárny film, skutočné historické fakty?
napísal som to jednou vetou, či nie?
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
.....
napísal som to jednou vetou, či nie?
veď som to nerozporoval, len som si spomenul ako sme s rodinou počúvali hlas ameriky, ako by to bolo včera
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

"Hlas Ameriky" - pripomenulo mi to príbeh z II. svetovej - mamička s asi 5-6 ročným dieťaťom išli v električke, keď tu dieťa zvolalo - Achtun, achtung, govorit Maskva
Naposledy upravil Terezia13 : 06.11.22 at 20:40
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
"Hlas Ameriky" - pripomenulo mi to príbeh z II. svetovej - mamička s asi 5-6 ročným dieťaťom išli v električke, keď tu dieťa zvolalo - Achtun, achtung, govorit Maskva
prípad kedy mamička určite zbledla, poznám prípad z autobusu kedy mamička prudko očervenela "spýta sa dieťa na celý autobus mami prečo ti ocino včera povedal že máš suchú prcku? ďalšia zastávka bola konečná
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

majkii
pavol54
.....
napísal som to jednou vetou, či nie?
veď som to nerozporoval, len som si spomenul ako sme s rodinou počúvali hlas ameriky, ako by to bolo včera
Každý večer o 21:00 z rádia

a potom
Posloucháte české vysílání Hlasu Ameriky.... Dobrý večer
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
majkii
pavol54
.....
napísal som to jednou vetou, či nie?
veď som to nerozporoval, len som si spomenul ako sme s rodinou počúvali hlas ameriky, ako by to bolo včera
Každý večer o 21:00 z rádia
a potom
Posloucháte české vysílání Hlasu Ameriky.... Dobrý večer
No nééé...to fakt z rádia ? To oni nevysielali z práčky ?
Holt, keď ste nemali televízor...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
No nééé...to fakt z rádia ? To oni nevysielali z práčky ?
Holt, keď ste nemali televízor...
Televízor sme - predstav si to - mali. Ale VOA predsa nebolo TV vysielanie - bolo to rozhlasové vysielanie na (tak sa mi zdá) VKV 47kHz.
Tá tvoja poznámočka - to si fakt taký ****?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ako tak sledujem, tak vidím, že si nepochopil iróniu.
Prisámfakt...jak u yebnutých, na cintoríne je veselšie.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať