Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nespomína si niekto, kde resp. komu dával rozhovor Petr Staněk, kde spomínal vakcínu Pfizer?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
pavol54
letavizu 1
bjuty smis
letavizu 1
Ja sa nedam ockovat ani keby nukali hned trebars 10000 eur. Zdravie na 1 mieste, vlastna imunita ma daleko vecsiu hodnotu pre mna , sajrajt co je v tej akoze vakcine je pre mna otrava.
https://www.topky.sk/cl/10/2219699/L...lajsie-ucinky-
A co taka rakovina, infarkt nadory a 1000 dalsich smrtelnych chorob, taka malaria ,kolko ludi zabije kazdy rok ci den, aids si este nepocul necital? zrejme vies velmi malo kolko smrtelnych chorob a umrti je na svete. KAZDY ROK ZABIJU milony ludi, korona je len taka malicka myska medzi nimi, mal by si sa radsej prestat bat prestat, robit paniku a zacat rozmyslat racionalne.Neboj sa, ani korona tu nebude sarapatit dlho, je to iba nova americka chripka. Inak tupky necitam , su to propagandisticke odpadky.
Je to vážne nezľahčoval by som to, ALE ak dostanem klasickú chripku viem čo mám robiť, siaham po osvedčených liekoch a nebehám po svete dovtedy kým ma to neskolí tak že som zrelý na príjem do nemocnice a to je už fatálne(klasická prechodená chripka je pôvodcom srdcových onemocnení, ľadvinových onemocnení ) . Ak očkovaný či neočkovaný dostane kovid čaká sa až je to fatálne zlyhanie organizmu a šup do nemocnice. Prečo to nejde liečiť ihneď ako sa onemocnenie objaví. To je jedno, hoci aj antiparazitikom ak je to účinné. vraj útočí na pečeň. tá je predsa slúži na elimináciu všetkých špatných látok v tele. Zakázal už niekto alkohol lebo vieme že pri brutálnej spotrebe likviduje pečeň? Ale ivermectín nikto nepovolí. Tých 500 e keby som mohol aspoň vymeniť za vitamíny ale ich fakticky budem môcť minúť na chľast ktorý ničí pečeň
budem nepríjemná......vidím, že na Porade , v téme Čo sa stalo.......útočia medicínsky vzdelaní ľudia........
To je tak, keď sa v médiách dáva priestor iba časti lekárov, ľudia si hľadajú aj iné zdroje:

Trestné činy vládnej moci


24. novembra 2021 06:55, Prečítané 2 662x, Peter Lipták, Čaputová, Chorobníctvo, Chudobníctvo, COVID-19, Heger, Krajči, Lengvarský, Matovič, Mikas, Psychiatria, Zdravotníctvo
„Rozhorčená Čaputová: Prehrávame. Prestaňme tliachať o covide a počúvať bludy!“
Čaputová nám zabezpečila návštevu pápeža od 12. do 15. septembra v pandemickom období, ktorého sa zúčastnili desaťťisíce nekontrolovaných zaočkovaných, sama aj s pápežom boli bez rúška a dávali tým príklad zaočkovaným občanom, ktorí sa tlačili na tejto akcii tiež bez rúška. Od vtedy začala stúpať krivka postihnutých covidom. V žiadnom inom štáte ešte okrem Maďarska, ktoré dnes v úmrtnosti prekonáva aj Slovensko, sa neporiadali v pandemickom období takéto megastretnutia porušujúce protipandemické opatrenia.
Toľko by stačilo uviesť k tliachaniu a k bludom.
K rozbehnutiu pandémie prispeli samozrejme aj zaočkovaní, ktorí sa pri návrate zo zahraničných dovoleniek nemuseli testovať ani ísť do karantény.
Opatrenie vlády, kedy očkovaní sa nemusia testovať a nemusia ísť do karantény, hoci sa vie, že rovnako sa môžu nakaziť a tiež šíriť vírus ako neočkovaní, dokonca ho môžu šíriť práve očkovaní ako superšíritelia, teda nepozorovane, pretože majú ľahší a často aj celkom asymptomatický priebeh a to najmä prenášajú vírus na neočkovaných, tak toto opatrenie vlády je príčinou dnešného nekontrolovaného šírenia infekcie na Slovensku. Vo svetle štúdie(1) to vyzerá na úmyselné šírenie nákazlivej choroby. Kto a prečo má neustále potrebu plniť lôžka v nemocniciach a počítať mŕtvych?
Očkovanie:
Prečo stúpa úmrtnosť na kovid a dosahuje vyššie hodnoty ako v SR aj v štátoch, ktoré majú zaočkovanosť až o 20% vyššiu ako máme na Slovensku?

Smutná situácia je v Lotyšsku, kde v priebehu októbra 2021 sa v zaočkovanosti vyšvihli o cca 20% aby sa v úmrtnosti na kovid dostali na čelo rebríčka ešte pred Maďarsko? Vlna úmrtnosti, ktorá sa zodvihla v Lotyšsku paralelne s vlnou očkovania je varovná. Chceme tlačiť na očkovanie a vari kopírovať Lotyšskú cestu do pekla?
Holandsko zaočkované na cca 75% má dnes asi o 100% vyšší výskyt kovidu ako keď bolo nezaočkované.
O nežiadúcich účinkoch mRNA vakcín sa toho tiež už vie veľmi veľa.
Nová študia zo švédskych univerzít – varuje pred hrozbou onkologickych ochoreni z vakcín, ktoré kódujú celý S-protein (2).
Nie pofidérne očkovanie ale včasná ambulantná liecba
Okrem liečby vo včasnej ambulantnej fáze podľa protokolu IFCCC s použitím ivermektínu, alebo liečby artemisínom, ktorý sa osvedčil na potlačenie kovidu v Číne (obidva lieky dostali Nobelovu cenu), tu máme dnes pre rizikových pacientov
liečbu monoklonálnymi protilátkami (MAB), ktorú sme nakúpili a naskladnili už v máji 2021 v počte pre 15 000 pacientov v cene cca rovnajúcej sa cene Matovičovej lotérie, ale do použitia bola schválená až v septembri 2021, aby sme ju začali obmedzene používať v klinickej praxi až v novembri 2021!
Jedná sa o použitie Casirivimabu+imdevimabu v prípravku REGEN-COV, ktorým bol vyliečený z kovidu aj prezident Trump už v októbri 2020. Celá liečba pozostáva z 20 minútovej infúzie po ktorej sa pacient uzdraví spravidla do 24 hodín.
Ekonomická kalkulácia:
Očkovanie
Cena 5 mil x 60€ za tri dávky, spolu 300 miliónov € (opravujem, cenu 600 mil € zaplatíme až po 6-tej dávke).
Liečba MAB
Z počtu pozitívne testovaných je cca 10 % chorých, z toho počtu je asi tretina rizikových pacientov indikovaných na podanie MAB. Od septembra máme cca 300 000 pozitívne testovaných. Takže aby sme nemali plné nemocnice tak by sme potrebovali podať 10 000 pacientom MAB. 1000 eur (cena jednej liečby MAB) x 10 000 je 10 miliónov €. Za túto sumu sme mohli získať prázdne nemocnice, okrem ušetrenia na očkovaní by sme ušetrili na drahých lôžkach 90% prostriedkov a keď by videli nemocniční zdravotníci, že sa niečo robí aj zmysluplne, že nemocnice sa neplnia ale, že kovid vieme zvládnuť vlastnými silami, tak by hneď mali chuť a energiu a nepomýšľali by nad odchodom kdekoľvek preč z tohto rozvráteného zdravotníctva. A hlavne, že pacienti by boli zdraví. Zdravotníctvo je treba konsolidovať a nie robiť opak, ako to robí Lengvarský každý deň.
Matematici ako Kollár by sa mali naučiť počítať so všetkými premennými existujúcej situácie. Očkovanie neúčinnou vakcínou v prebiehajúcej pandémii aj z matematického hľadiska vychádza ako najmenej efektívny prostriedok riešenia tejto pandémie, ktorý nevedie k jej potlačeniu, naopak ako v Lotyšsku môže zvyšovať počty úmrtí alebo ako v Holandsku, zdvojnásobovať počty nakazených a sú to preto celkom vyhodené peniaze. A to nepočítame náklady, ktoré bude potrebné vynaložiť na riešenie nežiadúcich reakcií a ochorení po tomto očkovaní. Môžeme očakávať, že toto očkovanie bude indukovať vlnu kardiovaskulárnych aj onkologických ochorení, ako upozorňujú štúdie, s nutnosťou komplexnej, komplikovanej, dlhotrvajúcej a drahej liečby.
Zdroje
(1)https://www.thelancet.com/journals/l...648-4/fulltext
(2) https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10...BduqILZkP-pbYQ
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nespomína si niekto, kde resp. komu dával rozhovor Petr Staněk, kde spomínal vakcínu Pfizer?
Toto povedal ten tvoj vizionár...

" Odpovědnost Pfizer hodil na státy, státy nenesou žádnou odpovědnost, tu hodili na lékaře, lékaři nenesou žádnou odpovědnost za vakcínu, tu hodili na vás a vy jste tak vzdělán, aby jste chápal míru možných vedlejších účinků? "

Mám ti dať argumentáciu proti jeho pomýlenému názoru ?
---------------------------------
" „V našich médiach sa stal jedným z najcitovanejších ekonómov. Nikto však nevie, prečo sa média spoliehajú práve na ekonóma, ktorý sa neuveriteľne veľakrát pomýlil vo vlastných predpovediach“
---------------------------------
... a úplatkársky doktorko by mal držať lep a liečiť...a nie mudrovať/tliachať bludy..
Naposledy upravil buchač : 28.11.21 at 08:18
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
asi preto, prečo nik nereaguje na tvoje blúznenie...
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
Myslíš že keby ju viedla, objavila by v televízii správa, že nemocnice majú aj pacientov ktorí sa predávkovali veterinárnym ivermectínom tak, že prípustná hodnota bola 1000 krát vyššia. To mi pripomína dobu prohibície, kedy sa miesto etylalkoholu pil metyl, však voňal ako etyl. Dôvera občana strane sa vyjadruje vo volebných urnách, nedôvera v reakcii občanov na jej opatrenia, táto robí všetko preto aby jej preferencie klesali. Niektorí si hovoria "radšej konský ivermectin ako poslúchať vládu ktorej neverim"
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
asi preto, prečo nik nereaguje na tvoje blúznenie...
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
9 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis
marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
asi preto, prečo nik nereaguje na tvoje blúznenie...
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
myslím si to konkrétne preto, lebo ked otvorím akékoľvek médium, všade je záplava info prečo sa očkovať.....
pre mňa konkrétne, ked sa teda pýtaš boli argumenty doktora orieška bukovského, doktora pijáka na aro a podobných dezolátov navždy rozprášené kontumačne..ako sa pýta klasik....


p.s. ak sú to podľa teba porovnateľné skupiny, tak možno bude chyba v prijímači, nie vo vysielači...
Naposledy upravil bjuty smis : 28.11.21 at 09:56
0 3
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
Kvaka
bjuty smis
marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
asi preto, prečo nik nereaguje na tvoje blúznenie...
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
myslím si to konkrétne preto, lebo ked otvorím akékoľvek médium, všade je záplava info prečo sa očkovať.....
pre mňa konkrétne, ked sa teda pýtaš boli argumenty doktora orieška bukovského, doktora pijáka na aro a podobných dezolátov navždy rozprášené kontumačne..ako sa pýta klasik....
hm, tak to si ďaleko nedošiel
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bjuty, choroba si nevyberá, takže nekop do toho, čo sa nemôže brániť, okrem toho, on chcel dostať covid, tak s ním bojuje, neviem, že by kňučal.
Sú rôzne možnosti, aj rozhodnutia. Veľa tých oponentov, odborníkov, ktorých ty nazývaš drzo dezolátmi, nespochybňuje ani covid, ani očkovanie, iba ponúka aj iné alternatívy, ak sa nedá očkovať.
Tá panika a strach, čo tu šíria poniektorí, nemá obdobu. Všetci máme možnosť čítať médiá, takže vieme.
Prijímače sú rôznej kvality.
8 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Kvaka
Bjuty, choroba si nevyberá, takže nekop do toho, čo sa nemôže brániť, okrem toho, on chcel dostať covid, tak s ním bojuje, neviem, že by kňučal.
Sú rôzne možnosti, aj rozhodnutia. Veľa tých oponentov, odborníkov, ktorých ty nazývaš drzo dezolátmi, nespochybňuje ani covid, ani očkovanie, iba ponúka aj iné alternatívy, ak sa nedá očkovať.
Tá panika a strach, čo tu šíria poniektorí, nemá obdobu. Všetci máme možnosť čítať médiá, takže vieme.
Prijímače sú rôznej kvality.
viem, že si nevyberá..
preto sa tak chovám.......aj ty sa chováš, ako uznáš za vhodné...tak ako všetci...
a potom znášame následky
akurát že kvôli dezolátom trpia a umierajú aj rozumní ludia, nie naopak

preto si ich dovolím *- napriek tvojej výtke - nazývať nadalej dezoláti sprostí..a to sa miernim

môžeš konkrétne menovať, kto tu šíri paniku a strach, ktoré nemajú obdobu ??
0 4
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kúp si lepšie okuliare.))
2 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
Kvaka
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
myslím si to konkrétne preto, lebo ked otvorím akékoľvek médium, všade je záplava info prečo sa očkovať.....
...
Nie je toto práve dôvod, prečo sú ľudia menej naklonení na očkovanie? Neodrádza ich tá masívna kampaň?

Prečo nie je aj záplava info, čo robiť, ak si pozitívny.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase ma tu ten očkovaný bachroš spomína? Kňučanie si nechaj, keď ťa budú napájať na ventilátor ako očkovaného...
PS: ja už pár dní lietam s greenpasom o prekonaní po všetkých obchodoch. Naposledy som si včera urobil radosť koženými topánkami, ja 1 pár, manželka 2 páry. Potom iné obchody a tak.
PN nie som, pracujem z domu, takže pohoda, klídek, okrem toho som dnes chcel ísť na letisko ale tu trošku sneží, tak nič.
Toľko reportu hádam stačí.
PS2: to nič ale nemení na tom, že som bol v stave, kedy som išiel spisovať všetky prihlasovacie údaje k svojim aktívam pre manželku a osobné údaje v práci už mám z PC vymazané...
5 2
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Neviem, kto zmazal nandrolona, ale neurážal v príspevku. Padli tu horši výrazy, ako bachroš, to je fakt nevhodné??
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis
Kvaka
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
myslím si to konkrétne preto, lebo ked otvorím akékoľvek médium, všade je záplava info prečo sa očkovať.....
...
Nie je toto práve dôvod, prečo sú ľudia menej naklonení na očkovanie? Neodrádza ich tá masívna kampaň?

Prečo nie je aj záplava info, čo robiť, ak si pozitívny.
ak mám byť úprimný, mne to je úplne jedno
príroda si ako vždy poradí a prežijú silní a rozumní.....
a ak napíšeš, že nie je záplava info pre pozitívných, tak bud klameš, alebo nepatríš k tým rozumnejším....

jeden zázračný vyhladávač hovorí toto :

https://www.google.com/search?client...m%C3%A1m+covid

Približne 688 000 výsledkov (0,45 sekúnd)
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
Kúp si lepšie okuliare.))
takže ? alebo si len vymýšlaš..??..
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Začína sa tu síriť africká mutácia kovid vírusu.
Neviete niekto, ako sa volajú tabletky na odčervovanie žiráf?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
Kvaka
Kúp si lepšie okuliare.))
takže ? alebo si len vymýšlaš..??..
Ja uvítam, keby ľudia nemuseli googliť, keby to na nich vyskakovalo z médií tak, ako si napísal o tom očkovaní.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis
Kvaka
Kúp si lepšie okuliare.))
takže ? alebo si len vymýšlaš..??..
Ja uvítam, keby ľudia nemuseli googliť, keby to na nich vyskakovalo z médií tak, ako si napísal o tom očkovaní.
asi sledujeme každý iné media...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať