Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
Ale aj mazanie nepohodlných príspevkov tí ide na jednotku ..
no ak je toto na mňa,tak si na omyle,ja nemám právomoc mazať nič......ani komentáre,ani témy,ani zatvoriť tému nemôžem.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
kopretinka
majkii
chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
plačeš na nesprávnom hrobe.Admin je tu len JEDEN JEDINÝ VEĽKÝ PÁN MAJITEĹ,ktorý absolútne dlabe na všetko,už roky nereaguje na nič....
Moderátor nemá žiadne takéto práva,aby nahradzoval nejaký text....
Dokonca moderátor nemôže ani zabanovať nejakého člena staršieho,ktorý je tu viac ako 1000 dní.....
To kto dal mínusku? Však sa opýtajte Richarda... až Vám odpíše, ako to je, kopretinka to napísala správne, takto je to najnovšie. Môžete povyťahovať všetky staré nicky, pokiaľ sú staršie ako 1000 dní neprídete o ne ....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Terezka už povytahovali.....
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kopretinka
majkii
chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
plačeš na nesprávnom hrobe.Admin je tu len JEDEN JEDINÝ VEĽKÝ PÁN MAJITEĹ,ktorý absolútne dlabe na všetko,už roky nereaguje na nič....
Moderátor nemá žiadne takéto práva,aby nahradzoval nejaký text....
Dokonca moderátor nemôže ani zabanovať nejakého člena staršieho,ktorý je tu viac ako 1000 dní.....
To sa už pochováva porada, že som na nejakom funuse? Neviem, či admin majiteľ na tieto veci reaguje. Ak nie, možno preto, že sa tu pravidelne vadí do desať členov a neoplatí sa mu týmto zaoberať, a ponecháva to na moderátorov. Moderátori tak majú a budú mať nevďačnú úlohu upratovacej čaty a upratujú svinčík, čo sa tu narobí. V každom prípade moderátori majú oprávnenie uzatvárať témy, čo žiaľ aj nešťastne robia, môžu mazať príspevky, a ako sa zdá majú oprávnenie vymazať aj člena, čo tu nie je dlhšie ako 2 a trištvrte roka.
Moderátori majú podľa mňa, aj oprávnenie vstúpiť do príspevkov, a ak by chceli môžu aj nahradiť text. Samozrejme, toto nie je cesta, ak by to takto mali robiť asi by sa zbláznili,. Stačí však doprogamovať funkcionalitu stránky a stanoviť jasne pravidlá. Neboli by podozrievania na subjektívne mazanie príspevkov, ani spory o tom čo je a čo nie je porušením pravidiel.
Ako vravím funguje to na iných fórach, ale tam diskutujú stovky členov.
Naposledy upravil majkii : 13.11.22 at 09:24
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

majkii
Neviem, či admin majiteľ na tieto veci reaguje. Stačí však doprogamovať funkcionalitu stránky a stanoviť jasne pravidlá.
prosím ťa,ty si bol v kóme od 2008,keď si sa zaregistroval?? Lebo tak mi to pripadá.
3 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

terezamaria
kopretinka
majkii
chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
plačeš na nesprávnom hrobe.Admin je tu len JEDEN JEDINÝ VEĽKÝ PÁN MAJITEĹ,ktorý absolútne dlabe na všetko,už roky nereaguje na nič....
Moderátor nemá žiadne takéto práva,aby nahradzoval nejaký text....
Dokonca moderátor nemôže ani zabanovať nejakého člena staršieho,ktorý je tu viac ako 1000 dní.....
To kto dal mínusku? Však sa opýtajte Richarda... až Vám odpíše, ako to je, kopretinka to napísala správne, takto je to najnovšie. Môžete povyťahovať všetky staré nicky, pokiaľ sú staršie ako 1000 dní neprídete o ne ....
terezmaria, neviem či je to reakcia na mňa, ak áno, tak ja som mínusku nedal a ani nevidím dôvod na mínsku. Ale nerozumiem tej vete o povyťahovaní starých nickou. Ja mám iba jediný nick od roku 2008 a nikdy som iný nemal.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kopretinka
majkii
Neviem, či admin majiteľ na tieto veci reaguje. Stačí však doprogamovať funkcionalitu stránky a stanoviť jasne pravidlá.
prosím ťa,ty si bol v kóme od 2008,keď si sa zaregistroval?? Lebo tak mi to pripadá.
nejaké obdobie som tu nechodil, ale nechápem čo si tým chcela povedať?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

majkii
kopretinka
majkii
Neviem, či admin majiteľ na tieto veci reaguje. Stačí však doprogamovať funkcionalitu stránky a stanoviť jasne pravidlá.
prosím ťa,ty si bol v kóme od 2008,keď si sa zaregistroval?? Lebo tak mi to pripadá.
nejaké obdobie som tu nechodil, ale nechápem čo si tým chcela povedať?
no to som tým chcela povedať,že členovia,ktorí to tu sledujú,dávno veľmi dobre vedia,ako to tu chodí.Preto ich veľa už odišlo úplne,alebo postupne prestali prispievať....Takže je ÚPLNE zbytočné niečo písať o nejakom programovaní.
Táto stránka bude fungovať presne takto isto až do skonania internetu.Alebo dovtedy,kým ju Rišo nevypne.A určite ju nevypne,lebo sú tu reklamy a Drak.A z toho idú bubáčiky......
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Ale nerozumiem tej vete o povyťahovaní starých nickou. Ja mám iba jediný nick od roku 2008 a nikdy som iný nemal.
NIE si v obraze, ALE HLAVNE, že mudruješ jak rádio Jerevan...ktoré je aspoň (na rozdiel od teba) vtipné.

Tak ti to objasním.
Ide o to, že niekoľko ľudí tu má viacero nickov...a tie vyťahuje, keď chce zadať vysoko hlúpu otázku, kde je odpoveď elementárnou znalosťou bežného jedinca.
Alebo sa votrie do nejakej témy a túto následne spamuje.
Prípadne jeden falošný nick zadá otázku, druhý mu odpovedá, tretí súhlasí....a všetky tri (od jednej osoby) napádajú ostatných.
Že čo sa tu dialo pred časom, keď si spal v hoteli mama-tata, tak to bol iný level...

Tak sa tu potom nečuduj, že nie jeden použije tvrdší výraz...a nechoď tu na nás s tými prázdnymi rečami o nejakej etike a morálke. Prvý by mal totiž začať od seba (nie raz to tu zaznelo) sám pán prevelebný Richard, ktorý na to serie.
Jemu ide len a len o prachy .. viď screnn !!!
Screenshot 2022-11-13 at 12-20-19 Porada.sk s.r.o. - zisk tržby hospodárske výsledky a účto.png  
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
Nie som moderátor, toto nemôžeš myslieť vážne...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
pane bože,za čo ma tak tresceš................
mozog.jpg  
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
Nie som moderátor, toto nemôžeš myslieť vážne...
a prečo to berieš na seba ?
kde ťa oslovujem, či dokonca obviňujem... ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
pane bože,za čo ma tak tresceš................
to si ty nigdáááj ani nemala, tebe to isto nespadlo..
ale na teba by som to aj tipoval.....
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
Ale nerozumiem tej vete o povyťahovaní starých nickou. Ja mám iba jediný nick od roku 2008 a nikdy som iný nemal.
NIE si v obraze, ALE HLAVNE, že mudruješ jak rádio Jerevan...ktoré je aspoň (na rozdiel od teba) vtipné.

Tak ti to objasním.
Ide o to, že niekoľko ľudí tu má viacero nickov...a tie vyťahuje, keď chce zadať vysoko hlúpu otázku, kde je odpoveď elementárnou znalosťou bežného jedinca.
Alebo sa votrie do nejakej témy a túto následne spamuje.
Prípadne jeden falošný nick zadá otázku, druhý mu odpovedá, tretí súhlasí....a všetky tri (od jednej osoby) napádajú ostatných.
Že čo sa tu dialo pred časom, keď si spal v hoteli mama-tata, tak to bol iný level...

Tak sa tu potom nečuduj, že nie jeden použije tvrdší výraz...a nechoď tu na nás s tými prázdnymi rečami o nejakej etike a morálke. Prvý by mal totiž začať od seba (nie raz to tu zaznelo) sám pán prevelebný Richard, ktorý na to serie.
Jemu ide len a len o prachy .. viď screnn !!!
Neviem prečo potom mudruješ a navážaš sa vo všetkých tém, aj do tých ako špekuluješ, ktoré sú údajne založené viacnikovým členmi a podľa teba len spamujú. Ja mám jeden nick, a do témy pred dvomi rokmi ste sa mi s misoftom naviezli (misoftovi som dávno odpustil) a útočili ste na mňa presne týmto spôsobom, že vlastne ani nechcem poradiť. Aj to bola spamovaná téma? Nielen že som nedostal rozumnú odpoveď, ale iba drísty, premotivovaný moderátor / modrátorka mi bez upozornenia tému zavreli.
Nevravím, že tu nie sú viacnickoví členova, na porade je aktuálne 389 260 "členov" odhadujem státisíce z nich sú mŕtve (nefunkčné) nicky s nulovým počtom pridaných postov alebo komentárov.
že majiteľovi ide o prachy? no samozrejme, príjmy z reklamy, ktoré sa podľa mňa odvíjajú z návštevnosti. Ak ti to vadí, nerozumiem prečo mu významným spôsobom prispievaš svojou návštevnosťou a mimoriadnou aktivitou, ktorá tu nemá obdobu. Neviem o nikom inom, kto by mal takmer 45 tisíc (aktuálne 44856) komentárov a príspevkov to je skoro 9 príspevkov nepretržite denne. A to nehovorím o množstve čo ti boli vymazané. Richar ti určite ďakuje.
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Vstavba je, ked si Sito posunie sedacku, fotelky a televizor o 1 m a urobi mur. A za tym murom bude mat vstavany balkon
Balkon.jpg  
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chobot
Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,
Díky, konečne vecný príspevok.
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Chobot
Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,
No, ja si myslim, ze v tomto pripade § 14 b ods. 2e
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať