Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
majkii
terezamaria
kopretinka
majkii
chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
plačeš na nesprávnom hrobe.Admin je tu len JEDEN JEDINÝ VEĽKÝ PÁN MAJITEĹ,ktorý absolútne dlabe na všetko,už roky nereaguje na nič....
Moderátor nemá žiadne takéto práva,aby nahradzoval nejaký text....
Dokonca moderátor nemôže ani zabanovať nejakého člena staršieho,ktorý je tu viac ako 1000 dní.....
To kto dal mínusku? Však sa opýtajte Richarda... až Vám odpíše, ako to je, kopretinka to napísala správne, takto je to najnovšie. Môžete povyťahovať všetky staré nicky, pokiaľ sú staršie ako 1000 dní neprídete o ne ....
terezmaria, neviem či je to reakcia na mňa, ak áno, tak ja som mínusku nedal a ani nevidím dôvod na mínsku. Ale nerozumiem tej vete o povyťahovaní starých nickou. Ja mám iba jediný nick od roku 2008 a nikdy som iný nemal.
To som reagovala na mínusku, ktorú niekto dal kopretinke, keď napísala skutkový stav.....a o starých nickoch som tiež písala všeobecne s tým, že moderátor nikoho po 1000 dňoch nezruší....rozumieme sa?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
- Neviem prečo potom mudruješ a navážaš sa vo všetkých tém, aj do tých ako špekuluješ, ktoré sú údajne založené viacnikovým členmi a podľa teba len spamujú. Ja mám jeden nick, a do témy pred dvomi rokmi ste sa mi s misoftom naviezli (misoftovi som dávno odpustil) a útočili ste na mňa presne týmto spôsobom, že vlastne ani nechcem poradiť. Aj to bola spamovaná téma? Nielen že som nedostal rozumnú odpoveď, ale iba drísty, premotivovaný moderátor / modrátorka mi bez upozornenia tému zavreli.
- Nevravím, že tu nie sú viacnickoví členova, na porade je aktuálne 389 260 "členov" odhadujem státisíce z nich sú mŕtve (nefunkčné) nicky s nulovým počtom pridaných postov alebo komentárov.
- že majiteľovi ide o prachy? no samozrejme, príjmy z reklamy, ktoré sa podľa mňa odvíjajú z návštevnosti. Ak ti to vadí, nerozumiem prečo mu významným spôsobom prispievaš svojou návštevnosťou a mimoriadnou aktivitou, ktorá tu nemá obdobu. Neviem o nikom inom, kto by mal takmer 45 tisíc (aktuálne 44856) komentárov a príspevkov to je skoro 9 príspevkov nepretržite denne. A to nehovorím o množstve čo ti boli vymazané. Richar ti určite ďakuje.
Nemáš pravdu a preto zasa KLAMEŠ !
- Nerealizujem sa v každej téme...na to ja veru zvysoka seriem.
Nie údajne, ale jednoznačne sú založené takto. Moje dedukcie, postrehy a podobne o tom jednoznačne nasvedčujú.
- na iných fórach je taktiež veľa členov...ALE tam na rozdiel od Porady sa majiteľ stará a moderátori fungujú jedna radosť.
- To je dôležité, že kto má koľko príspevkov ? Tu predsa ide o niečo úplne iné.
Čo je na tom také nepochopiteľné ?

A teraz si vezmem na paškál tú tvoju tému o bežeckej obuvi...
https://www.porada.sk/t323495-cestne...ml#post3161664
Špecifikuj presne a jednoznačne, kuwa, že kde som sa do teba naviezol ja (misofta mám háku) ! Lebo text mojich komentárov nasvedčuje niečo úplne iné, ty KLAMÁR.
Ak tam ale fakt niečo vidíš...tak si vyslovene rozmaznaný fracek, ktorý píčuje v mama-tata hoteli, keď ti pani mamá doniesie do ružovej postieľky len vlažné a nie teplé kakafko.

P.S.:...ešte aj tu si mudroval jak beta s eržu, mudrlantko KLAMÁRsky.
Screenshot 2022-11-13 at 16-22-54 Cestné bežecké tenisky.png  
2 3
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
- Neviem prečo potom mudruješ a navážaš sa vo všetkých tém, aj do tých ako špekuluješ, ktoré sú údajne založené viacnikovým členmi a podľa teba len spamujú. Ja mám jeden nick, a do témy pred dvomi rokmi ste sa mi s misoftom naviezli (misoftovi som dávno odpustil) a útočili ste na mňa presne týmto spôsobom, že vlastne ani nechcem poradiť. Aj to bola spamovaná téma? Nielen že som nedostal rozumnú odpoveď, ale iba drísty, premotivovaný moderátor / modrátorka mi bez upozornenia tému zavreli.
- Nevravím, že tu nie sú viacnickoví členova, na porade je aktuálne 389 260 "členov" odhadujem státisíce z nich sú mŕtve (nefunkčné) nicky s nulovým počtom pridaných postov alebo komentárov.
- že majiteľovi ide o prachy? no samozrejme, príjmy z reklamy, ktoré sa podľa mňa odvíjajú z návštevnosti. Ak ti to vadí, nerozumiem prečo mu významným spôsobom prispievaš svojou návštevnosťou a mimoriadnou aktivitou, ktorá tu nemá obdobu. Neviem o nikom inom, kto by mal takmer 45 tisíc (aktuálne 44856) komentárov a príspevkov to je skoro 9 príspevkov nepretržite denne. A to nehovorím o množstve čo ti boli vymazané. Richar ti určite ďakuje.
Nemáš pravdu a preto zasa KLAMEŠ !
- Nerealizujem sa v každej téme...na to ja veru zvysoka seriem.
Nie údajne, ale jednoznačne sú založené takto. Moje dedukcie, postrehy a podobne o tom jednoznačne nasvedčujú.
- na iných fórach je taktiež veľa členov...ALE tam na rozdiel od Porady sa majiteľ stará a moderátori fungujú jedna radosť.
- To je dôležité, že kto má koľko príspevkov ? Tu predsa ide o niečo úplne iné.
Čo je na tom také nepochopiteľné ?

A teraz si vezmem na paškál tú tvoju tému o bežeckej obuvi...
https://www.porada.sk/t323495-cestne...ml#post3161664
Špecifikuj presne a jednoznačne, kuwa, že kde som sa do teba naviezol ja (misofta mám háku) ! Lebo text mojich komentárov nasvedčuje niečo úplne iné, ty KLAMÁR.
Ak tam ale fakt niečo vidíš...tak si vyslovene rozmaznaný fracek, ktorý píčuje v mama-tata hoteli, keď ti pani mamá doniesie do ružovej postieľky len vlažné a nie teplé kakafko.

P.S.:...ešte aj tu si mudroval jak beta s eržu, mudrlantko KLAMÁRsky.
Koho zaujímajú tie tvoje nenávistné "dedukcie", mňa teda určite nie. Kedže si tunajší miestny maskot lopatový agresor, je jasné, že množstvo tvojich šmejd komentárov bolo vymaznaných, s tým samozrejme počítaš, keď útočíš. to je presne prípad aj tej mojej témy, pokiaľ si spomínam si tam mal najmenej dva debilné komentáre. To je presne to, čo hovorím stratí sa kontinuita v diskusii, keby sa tvoje nenávistné kecy nahradili textom o porušení pravidiel, bolo by vidieť aký si agresor. Ja na rozdiel od teba netrpím Matovičovskími spôsobmi a nerobím si záznamy skreenshoty (aspoň sa tým chvástaš), ale prečo sem nedáš skreeshot toho, čo ti vymazali, to by si zostal za agresorského megaklamára, čo v podstate si.
Naposledy upravil majkii : 13.11.22 at 16:21
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Takže k môjmu príspevku, kde som ťa dal solídne dole a DOKÁZAL ti, že tu KLAMEŠ ako posledný cigán, k nemu ani len slovíčko ? Ešte aj posledný degeš by povedal niečo na svoju obhajobu...lenže ty vieš len KLAMAŤ (respektíve, presnejšie povedané...ani klamať nevieš).

Choď do prdele, ty rozmaznanec rozmaznaný...vyrovnaj si v hlave haluxy, lebo ti tlačia na mozog...a na večer povedz pani mamičke, že jej odkazujem, aby ti urobila poriadne teplé kakafko.
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
Takže k môjmu príspevku, kde som ťa dal solídne dole a DOKÁZAL ti, že tu KLAMEŠ ako posledný cigán, k nemu ani len slovíčko ? Ešte aj posledný degeš by povedal niečo na svoju obhajobu...lenže ty vieš len KLAMAŤ (respektíve, presnejšie povedané...ani klamať nevieš).

Choď do prdele, ty rozmaznanec rozmaznaný...vyrovnaj si v hlave haluxy, lebo ti tlačia na mozog...a na večer povedz pani mamičke, že jej odkazujem, aby ti urobila poriadne teplé kakafko.
Dokázal si len to, že si agresor. Čo som mal povedať na svoju obhajobu ? K tým halucináciam dezorientovaného slabomyseľného ? už si smiešny. S haluxami sa dá žiť, ale to hnedé v hlave vo forme stolice, to je veľké nešťastie. Je mi ťa v podstate ľúto.
Naposledy upravil majkii : 13.11.22 at 16:48
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Čo som mal povedať na svoju obhajobu ?
No nič...alebo sa aspoň ospravedlniť.
Lenže to by som asi chcel veľa...ty, ako rozmaznané a neslušné decko, to nedokáže.

Takže mi stačí aj takto.
Screenshot 2022-11-13 at 16-22-54 Cestné bežecké tenisky.png  
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ešte raz zopakujem, nepatrím do žiadnej skupiny, písal som ten pozdrav ako recesiu, ktorým sa zdravíme napr. pri korčuľovaní alebo v skupine svojich vojakov, ktorým som bol veliteľom.
Nabudúce korčuľovanie sa bude vo werku nieže nastrážovať, ale ak si spomnem na máááááájkiho, tak asi budem dvíhať aj ruku a pozdrav nebude začínať na "N", ale na "H" :-))))))))))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Chobot
Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,

Tibor, 182ka, bytové evanjelium vyplýva, vychádza so Stavebného zákona, a Občianskeho zákonníka.


SZ

Zmeny dokončených stavieb sú nadstavby, ktorými sa stavby zvyšujú, prístavby, ktorými sa stavby pôdorysne rozširujú.

*** Na streche sa môžu pristaviť helikoptéry na heliporte. Nedajú sa na nej pristaviť balkóny. ***

*** Aby balkóny rozšírili pôdorys domu, museli by byť pevne spojené so zemou. ***

OZ.

Veci sú hnuteľné alebo nehnuteľné. Nehnuteľnosťami sú pozemky a stavby spojené so zemou pevným základom.

Videl si už balkón pevne spojený so zemou? Ja nie. Balkón je súčasť domu. Prístavba balkóna, 11 balkónov by nemenila pôdorys domu, ale by menila vzhľad domu. A o zmene vzhľadu domu je rozhodujúci súhlas 2/3 všetkých vlastníkov v dome. Teda nie 100 % všetkých vlastníkov domu. tí oní * ... * to nepochopili a ani nepochopia, lebo, lebo sú * ... *!!!

0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
... ešte raz zopakujem, nepatrím do žiadnej skupiny, písal som ten pozdrav ako recesiu, ktorým sa zdravíme napr. pri korčuľovaní alebo v skupine svojich vojakov, ktorým som bol veliteľom.
Nabudúce korčuľovanie sa bude vo werku nieže nastrážovať, ale ak si spomnem na máááááájkiho, tak asi budem dvíhať aj ruku a pozdrav nebude začínať na "N", ale na "H" :-))))))))))))))))


Tak ty si tu sólo? Kto by to povedal, že? majkii nie!

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
Tebe sa ozaj čosi stalo, a nebola to lopatou, Čím asi, nepamätáš si to?
Hm...nechcem rýpať...ale tebe je čo ?
Ešte kde neurveš niečo bytoch...o 182ke ?
Veď to už je choré...
A tie rozvláčne príspevky, citovanie pomaly celého zákona je na čo dobré ? Ak je raz niekto trafený lopatou, tak mu cez tú dieru v hlave rozumu nenaleješ...či ?
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
Čo som mal povedať na svoju obhajobu ?
No nič...alebo sa aspoň ospravedlniť.
Lenže to by som asi chcel veľa...ty, ako rozmaznané a neslušné decko, to nedokáže.

Takže mi stačí aj takto.
Ospravedlňujem sa za jeho halucinácie a psychózy, je to len staré, mrzuté dedo.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

OneUp
Chobot
Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,
No, ja si myslim, ze v tomto pripade § 14 b ods. 2e


Že, "No, ja si myslim" a čím? Na myslenie treba mať mozog. Počul si niekedy o tom?

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dobrú noc, máme tu už mrazy, ale vám prajem nezamrazené mozgy a nech tu nastúpi odhŕňač, hoci ešte nie je sneh.
Fúúúúúúúúúúha, som sa asi nakazil Sitom v tej poézii :--)))))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
bjuty smis
tak v 1. rade je moderátor, alebo moderátorka pekná svi....ošípaná
pravidelne, ale úplne pravidelne dáva v mojom mene hodnotenie....90 % mínusky....

evidentne žijú z konfliktu
pane bože,za čo ma tak tresceš................


Teba nie, pochopil, že mu niečo vypadlo?

0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
Tebe sa ozaj čosi stalo, a nebola to lopatou, Čím asi, nepamätáš si to?
Hm...nechcem rýpať...ale tebe je čo ?
Ešte kde neurveš niečo bytoch...o 182ke ?
Veď to už je choré...
A tie rozvláčne príspevky, citovanie pomaly celého zákona je na čo dobré ? Ak je raz niekto trafený lopatou, tak mu cez tú dieru v hlave rozumu nenaleješ...či ?


Mneeeee, nič!

" Veď to je už choré ..."
Chorí sú tí vlastníci bytov, spoluvlastníci bytového domu, ktorí sa nezaoberajú 182kou a správcovia domov ich kde môžu * ... *! A Ty rozumieš 182ke, ako?

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Dobrú noc, máme tu už mrazy, ale vám prajem nezamrazené mozgy a nech tu nastúpi odhŕňač, hoci ešte nie je sneh.
Fúúúúúúúúúúha, som sa asi nakazil Sitom v tej poézii :--)))))))))))


A veď neutekaj, ešte nebola nedeľná chvíľka poézie. Pamätáš, bývala. Každú nedeľu ako večerná modlitba.

Ale ak ozaj už ideš, daj si otčenáš, zdravas, desatoro ... Lavórovicu, NIE!

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
majkii
kopretinka
majkii
Neviem, či admin majiteľ na tieto veci reaguje. Stačí však doprogamovať funkcionalitu stránky a stanoviť jasne pravidlá.
prosím ťa,ty si bol v kóme od 2008,keď si sa zaregistroval?? Lebo tak mi to pripadá.
nejaké obdobie som tu nechodil, ale nechápem čo si tým chcela povedať?
no to som tým chcela povedať,že členovia,ktorí to tu sledujú,dávno veľmi dobre vedia,ako to tu chodí.Preto ich veľa už odišlo úplne,alebo postupne prestali prispievať....Takže je ÚPLNE zbytočné niečo písať o nejakom programovaní.
Táto stránka bude fungovať presne takto isto až do skonania internetu.Alebo dovtedy,kým ju Rišo nevypne.A určite ju nevypne,lebo sú tu reklamy a Drak.A z toho idú bubáčiky......


... tie bubáčiky? Prelož mu to. Po tej 14 ročnej kóme? Aby sa ich nezľakol, ak by bubu, bubu, bu!

0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

sito
OneUp
sito
OneUp
Chobot
Nandrolon
Vy sa tu už ukľudnite, lebo bude zle :-))))))))))))))))))
Kto tu ma denne čítať tie vaše hovniská? A čo to je "VSTAVBA", na ktorej strane a ktorom riadku o tom stavebný zákon pojednáva???
Je to zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 182/1993, konkrétne § 4, ods.1 pism. b) :

§ 4 Nadobúdanie vlastníctva
(1)
Vlastníctvo bytu alebo nebytového priestoru v dome sa nadobúda
a)
na základe zmluvy o prevode vlastníctva bytu alebo nebytového priestoru v dome s vlastníkom domu alebo s právnickou osobou, ktorá má právo hospodárenia k domu, s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru,
b)
na základe zmluvy o výstavbe, vstavbe alebo nadstavbe domu,
No, ja si myslim, ze v tomto pripade § 14 b ods. 2e


Že, "No, ja si myslim" a čím? Na myslenie treba mať mozog. Počul si niekedy o tom?

OMG - ty uz nemas stipku hanby v sebe. Prehral si so svojou chorou 182 za sebou 2 x / pristavba balonov, financovanie vytahov / a nedas si pohov


Imaginárne domy, imaginárne balkóny, imaginárne výťahy nie sú žiadna výhra, či? Tá obnova bez 11 balkónov a výmena výťahu za 90 000 dopadne ako tá výstavba, či "VSTAVBA" 25 000 nájomných bytov ročne. Nerob si * ... * z národa a poraďákov.

Uz niekde zalez a nestrapnuj sa. Chobot ti to jasne vysvetlil, aky rozdiel je medzi vystavbou a vstavbou, rovnake stanovisko ma SBD.

182/1993
§ 14b
(3) Súhlas všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov v dome sa vyžaduje pri
rozhodovaní o
b) výstavbe výlučne novej spoločnej časti domu, výlučne nového spoločného zariadenia domu, lebo výlučne nového príslušenstva, ktorými sa dom pôdorysne rozšíri a ktoré budú prevádzkovo spojené s domom,.

Len ty s buchacom ako 2 hrozna. Jeden hrozny, aj druhy hrozny. Preto Chobot uzavrel temu. A ty to zavlecies este aj tu ? Skus este do srandiciek, alebo co dnes na obed .Zaser celu Poradu s tvojou milenku 182. Najlepsie tak 5 m komentiky.
Balkon.jpg  
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

buchač
OneUp
Len ty s buchacom ako 2 hrozna. Jeden hrozny, aj druhy hrozny. Preto Chobot uzavrel temu. A ty to zavlecies este aj tu ? Skus este do srandiciek, alebo co dnes na obed .Zaser celu Poradu s tvojou milenku 182. Najlepsie tak 5 m komentiky.
Jediný trapko si tu TY...ty fas geňácky priyebaný. Vyšťavené zhnité hrozno bez všetkého...len smrdíš.
Si to zasa včera prehnal s chlastom a teraz máš absťák. Vidno, že ti nepomáhajú sedenia u psychoša a tabletky...choď sa hodiť pod vlak, budeš mať pokoj a tvoje okolie tiež.
Ešte kde nenapíšeš o tých výťahoch a balkónoch ? Jedna " téma " horšia ako druhá. Mal by si to napísať do srandičiek ako vtip. Síce vtipné asi tak ako obrážťoky od pani Nulitnej, na zaplakanie
Už aj Chobot ti vysvetlil a napísal čo a ako...ale ty si proste debil, ktorý to nechce pochopiť.
Zasral si celú Poradu so svojimi falošnými nickami, sa tu len odbavuješ.
A argumenty kde zostali ujo ? Ziadne nie su, nastupili urazky a osocovanie
Chobot to vysvetlil vsetkym aj tebe a sitkovi

" Chobot (10.11.22 11:58) Však to ti tu viacerí písali už od začiatku, aj ja. Len som si najprv myslel, že máte v dome 11 bytov, potom si upresnil, že máte 44 bytov. Treba súhlas všetkých bytov, ak niektorý byt má viac vlastníkov, tak všetkých vlastníkov "

Pochopili ? Ak nie, precitaj znova, pokojne aj 100 x
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať