Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potešilo konečne po rokoch...tento druh dekocie-svietnik...
Screenshot_2022-01-28-09-52-44-327_com.miui.gallery.jpg  
5 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak Macaron sa stetne s Putinom, Le Pen dlhodobo hovori, ze ak vyhra, je za odchod Francuszka z EU aj NATO, chcu byt neutralny ako Schweiz ... ale SK ktora by mala byt podla mna presne neutralnou krajinou a nejakou mierovou barierou medzi vychodom a zapadom sa za prachy zas strci tak hlboko ... viete kam
Naposledy upravil anet : 09.02.22 at 18:56
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nič lietať nebude, to len Američania asi zrejme zase potrebovali prekryť nejaký prúser, tak si vymysleli vojnu s Rusmi. Treba ľuďom niečo predhodiť a odpútať pozornosť od iných problémov. Na ovládanie ľudí je najlepšie vyvolávať strach.
6 1
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
ZOH 2022 - Fantázia! Slovenskí hokejisti získali historický bronz..... Gratulujeme .
274319438_5360527833958227_392359135710147761_n.jpg  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ako pri covide...čo nešlo do karát sa cenzurovalo...mazalo....
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mila123
RTVS mimoriadne spúšťa nový spravodajský kanál. V pondelok ráno od 6.00 h sa naň premení súčasná Trojka, ktorá vysiela prevažne vlastnú tvorbu z archívu. RTVS bude na tomto kanále vysielať spravodajsko-publicistické informácie 24 hodín denne.
Zlatí.Konečne si naše TV všimli vojnu,české médiá/pardon buchač/ majú priamy prenos od začiatku vojny,dokonca vysielali aj Putinov príhovor pred vojnou.No ale radšej neskoro ako nikdy.
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ukrajinci utekaju, lebo inak by sa odtial nevyhrabali (vyuzili situaciu), aj nase media hovorili, ze sme len prestupnou stanicou.[/QUOTE]
*
Tak to zase nie,tie ženy a deti určite nevyužili situáciu,to sú regulerni utečenci a treba im pomôcť ako sa dá.A ked sa rozhodnú,že začnú život inde,nikto im to nemôže zazlievať,je fakt že na Ukrajine ich teraz nič dobré nečaká .To bez diskusie.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Veľmi ťažko sa pozerá na zábery z Ukrajiny. Nikdy by som neverila, že to môže prísť až takto ďaleko. Nič si neželám viac ako to, aby sa všetko konečne skončilo. Trpia len nevinní ľudia. Svetová politika je nepoučiteľná.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Dáša_
buchač
BXLmiami
Za čo?Chýba mi pointa.
Nečuduj sa...nič nové...to sa mu bežne stáva.
-------------------------------
Košice nutne potrebujú pomoc štátu, nápor utečencov už nezvládajú
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...uz-nezvladaju/

Poláček je síce dilino (slušne povedané)...no pýtam sa.
Prečo nejdú vlaky rovno do Žiliny, do Banskej, ...a hlavne do Blavy ? Tam by kaviarenskí liberálkovia mohli dvihnúť riť a miesto vypisovania bludov išli radšej pomáhať aj s poskokmi tu v diskusii. ?
A prečo máš pocit, že nejdu? Bol si na tej vlakovej stanici? Pomáhal si tam? Lebo ja mám kamarátku, ktorá tam strávila dve noci. A ďalšie priamo na hranici. Ďalšia známa je pri nich v zahraničí a pomáha hľadať ubytovanie, prenocovanie. Autobusy ich zavezú na to miesto, odkiaľ sa dostanú ďalej. Vačšina fakt pokračuje ďalej na západ. Ale aj tu sa to plní. Tuším do dnešného dňa bolo treba umiestniť okolo 2 miliónov prevažne žien a detí. A to je naozaj obrovské číslo
Oficiálne čísla tu https://spravy.rtvs.sk/2022/03/pocet...voch-milionov/
Dnešné čísla sú 160 tisíc na Slovensku a 2 mil.v Poľsku...
Takéto situácie sú rajom pre zlodejov.
To budú také schodky v štátnych financiách, že sa tam stratia nie miliónové zlodejiny, ale miliardové. Celý schodok štátneho rozpočtu sa bude odôvodňovať výdavkami na utečencov.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No! Rusi uniesli starostu Chersonu a dosadili si tam "bábku", ktorá bude konať tak, ako Putin bude pískať. Rusi chcú zase niečo naviac! Okrem Luhanskej a Doneckej republiky chcú ešte Chersonskú. Klamali predtým a to že klamu - toto dokazuje. A nezastavia sa! Bude nasledovať Charkovská, Záporožská, Dnepropetrovská, Odesská, Čerkasská, Kirorovskohradská.... a nakoniec budú chcieť i zvyšok.
A keď to získajú - budú požadovať aj Moldavsko, potom búdú požadovať, aby Maďarsko, Poľsko, Slovensko, Rumunsko sa vzdalo členstva v NATO, aby sa odzbrojili.
Plán blázna v Kremli je jasný - znova ovládať ostatné národy tak, ako sa to dialo za ZSSR.
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Príndzi si zát. Už mám aj jednohubky lístkové, dám ci. Zéjde sa ket nebude plynu do kachlí
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

John XXI.
V podstate ide vždy iba o predpoklad. V poľnohospodárstve sú dobré a zlé roky. A popri dnešných veľkých zmenách počasia takmer na celej Zemi, neobvyklých úhrnných lokálnych zrážkach, záplavách, príchodom tornád, niet sa o čom baviť. Po prípadných pohromách sa vyhovárať iba na nepriazeň počasia, bude už neskoro.
Prezieravé štáty vraj skupujú budúce úrody, a či si môžeme dovoliť vyvážať svoje obilie už teraz, sa budú zodpovedať kompetentní.
Poľno-hospodárstvo, hospodárstvo bude stále odvodené od hospodárenia, a nie od šafárenia. Komplexne.
O tom ako poľnohospodár v priebehu roka hospodáril sa dá hovoriť potom, čo je úroda pod strechou. Pri dnešnom vlahovom deficite (240 mm) nie sú ktovie aké perspektívy. bude mať pšenica lepok? zemiaky bez vody nebudú, zelenina ťažko a ak sa aj pod závlahou niečo vyprodukuje bez ohrád, vysmädnutá poľná zver ju zdevastuje na 80%. Takže ako hovorievali moji predkovia pri pestovaní vždy platí: "človek mieni, pán Boh mení" Len aby neboli odborníci na všetko na jeseň prekvapení
5 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kopretinka
pre mínuskárov a všetkých ostatných,čo vedia čítať,ale nechápu ....vôbec nejde o to,že je to staré alebo čo...ide o to,že tento proamerický chuj nám tu klame do očí v priamom prenose a vy ste s tým spokojní,lebo šak aj tak je to zastaralý systém...https://fb.watch/cgRAqw9Rpg/
A ze v ramci utajenia klamal umyselne, to ti nenapadlo?
5 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
anet
Aspon nedristaj, na 80% uzemi UA sa nebojuje. Mohla ich prichilit sirsia rodina, krajania na zapade UA napr. v Uzhorode. Z vecera do rana im udelili bezvizovy styk, inak by cakali roky ... vyuzili prilezitost, aku roky nedostali. A rodinka, ktora lieta po dovolenkach v Zimbabwe (ako sam pises - lepsia vrstva) ma financne prostriedky, uspory ... na byvanie, na stravu.
Mmch prave si ho natrel https://www.ta3.com/clanok/233472/ze...ek-cez-hranice
Takže ak budu ruske tanky v Košiciach a ty napr. byvaš v Trnave, tak klídek, čakaš, čakaš, ...stale čakaš ...až budu tanky na dostrel, tak až potom si zbalíš svých pět švestek. To je celkom logické.

A o tom natretí: nečítal si. Lietadlo ich vysadilo v Rakusku.
Inak, potom až bude mobilizácia, som zvedavý kto teba natre.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo komenty...ALE toto je niečo na úvahu :

" Záujem ministra vnútra o Makóa a kauzu firmy Jopi Trade môže byť motivovaný aj inými skutočnosťami. Pripomeňme si, že Ľudovít Makó podľa vlastných priznaní bral úplatky ako na bežiacom páse. Zo všetkého sa vyvliekol vďaka tomu, že sa z neho stal kajúcnik. Vypovedá v osemdesiatich šiestich (86!) prípadoch. Usvedčuje naozaj mnoho známych ľudí z trestnej činnosti. Zároveň je Makó človek, ktorého prechod z postu šéfa KUFS do Slovenskej informačnej služby riešil Igor Matovič. "

Kajúcnik v 86 (slovom osemdesiatšesť) prípadov...
Že vraj kajúcnik...ty kokos.
Otázka ..." kde sú tie peniaze, čo vzal ako úplatky ??? "
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Bežne idem do záhrady na pár hodín a mobil so sebou neberiem. Jáj, no to je povyku, že na čo mám ten mobil, ak sa mi najbližší nevedia dovolať Vtedy odpovedám, že kedysi mobil nebol a prežili sme. Nebudem otrokom mobilu.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
kopretinka
ja nemám slov,toto aký debil udal?!
https://www.facebook.com/KUKAJ.sk/po...72352493137899
Aj by som ti oponoval...ALE má to význam?
Tá svorka, čo dala komentáre k statusu, bude tiež asi z tých menej inteligentných.

Samotný status je písaný fest všeobecne...povedal by som, že alibisticky.
Základná otázka znie..." Mal povolenie na takúto činnosť ? "
Ešte stále platí :

Hniezdo a celé stanovište, na ktorom je postavené, sú chránené zákonom 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov. Bociany počas hniezdenia nie je možné vyrušovať a zasahovať do ich hniezdenia bez súhlasu kompetentných úradov. Akúkoľvek manipuláciu s hniezdom je nutné konzultovať a práce koordinovať s príslušným okresným úradom životného prostredia. Ak by si bociany postavili nové hniezdo na elektrickom stĺpe, obvykle sa ponecháva na mieste do konca hniezdnej sezóny. Takto sa pár bocianov v lokalite stabilizuje. Do novej sezóny sa pripraví náhradné riešenie. Chránené sú aj ich potravinové biotopy, a to sústavou NATURA 2000.
A iná základná otázka znie: píšeš k veci?
Cituješ zákon, pritom si ani neoveríš, o čom sa to tu točí. Inak - bola o tom i reportáž - VEREJNÁ v televízii, kde ukazovali a spomínali, ako tie hniezda upravujú PO ODLETE bocianov z hniezdiska - ešte stále platí, čo si napísal? Píšeš o menej inteligentných - a ty si ako na tom?
Tú mínusku máš odo mňa.
5 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Za Tvoju nehu mamička, za Tvoju veľkú lásku, za starosť bozky na líčka, za každú pribudnutú vrásku na Tvojej tvári, na dlaniach, čo zrobené sú celé, nech táto malá básnička tlmočí vďaky tisíceré.
Krásny sviatok prajem všetkým mamám, mamkám, maminkám ...
Ja som dostala dnes od dcéry milú potešienku
IMG_20220505_140345.jpg  
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

pár dní dozadu som len tak utrúsila ... či ešte bude 8.máj sviatkom ... Harabína vôbec nemusím, ale ten maník fakt na bombu ... nie medzi oči, ale trochu nižšie
6 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Beriem to tak, že jedna vec by boli prípadné vyhrážky a druhá vec ich realizácia. Nikde netvrdím na 100pro, že sa budú vyhrážať. Je to len možnosť. No, rusáci musia veľmi silno riešiť aj to prípadné okamžité zastavenie kohútika. Vychádzam z toho, že EÚ hlasno hovorí o okamžitom odpojení. Jasné, že to nie je také jednoduché. No, ale čo ak by EÚ tancovala tak, ako zelený píska?

Divné je však aj to, ako sa štáty EÚ verejne vyjadrujú o tom, kto sa kedy odpojí. Ako keby mal rusák pokorne čakať, len na ich rozhodnutie. Je to ako keď niekto bude verejne vykrikovať, kedy prestane odo mňa kupovať mlieko. No tak sa naštvem, okamžite nedostane žiadne mlieko a radšej ho budem vylievať do jarku.

Myslím, že mi to tu určite nevyriešime. Môžeme sa tu len tak dohadovať, čo by bolo, keby bolo. Niektorí však nie sú schopní ustáť, len tak nejaké dohadovanie. Chytajú sa každého slovíčka, ak názor nie je na 100 pro zhodný s ich, tak začnú zabŕdať, fabulovať, vkladať inému nicku "do úst" to, čo ani nepovedal. Majú v sebe drzosť vysvetľovať, čo si kto myslí v presvedčení, že práve oni jediní majú patent na rozum.

Od posledného razu som vzdala nejakú snahu o slušnosť na Porade. Je to boj s veternými mlynmi.

Mínusky neriešim tak, ako drvivá väčšina normálnych poraďákov. Doteraz som si ani jediný raz nepozrela, od koho ich dostávam. Je mi to totálne fuk. Rovnako sa snažím nereagovať na niektoré nicky, ktorým nejde o nič iné, len aby mali do koho rýpať. Unudení chlapi sa dokážu totálne znemožňovať.
6 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať