Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.facebook.com/funkcnileka...53480338051526
.
MUDr. Jan Vojáček, CFMP
23 h ·
Paní doktorka Janeková zaléčila několik set covidových pacientů a má 0 hospitalizovaných.

Stále ukazujeme na neočkované, ale lidé plní nemocnice a umírají, protože nejsou včasně a efektivně léčeni!

Co jste pro včasnou léčbu udělali pane Kubku? Co jste pro včasnou léčbu udělali pane ministře Vojtěchu @adam_vojtech ? Kde jsou protokoly? Kde jsou postupy? Včasná léčba snižuje riziko úmrtí o 80%! Ale vy zavíráte venkovní vánoční trhy.

Proč si na to musí paní doktorka přijít sama? Proč to není plošná záležitost? Kolik lidí by bylo v nemocnicích a umřelo, kdyby to plošné bylo? Kdo maká na tom, aby vymyslel, jaký protokol včasné léčby je nejlepší a jak ho realizovat? Nikdo, protože všichni chtějí jen očkovat.

Odkaz na rozhovor zde:

https://www.ta3.com/.../nemocnice-su-na-pokraji-zolikom...

Honza. Zobraziť menej
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
https://www.facebook.com/funkcnileka...53480338051526
.
MUDr. Jan Vojáček, CFMP
23 h ·
Paní doktorka Janeková zaléčila několik set covidových pacientů a má 0 hospitalizovaných.

Stále ukazujeme na neočkované, ale lidé plní nemocnice a umírají, protože nejsou včasně a efektivně léčeni!

Co jste pro včasnou léčbu udělali pane Kubku? Co jste pro včasnou léčbu udělali pane ministře Vojtěchu @adam_vojtech ? Kde jsou protokoly? Kde jsou postupy? Včasná léčba snižuje riziko úmrtí o 80%! Ale vy zavíráte venkovní vánoční trhy.

Proč si na to musí paní doktorka přijít sama? Proč to není plošná záležitost? Kolik lidí by bylo v nemocnicích a umřelo, kdyby to plošné bylo? Kdo maká na tom, aby vymyslel, jaký protokol včasné léčby je nejlepší a jak ho realizovat? Nikdo, protože všichni chtějí jen očkovat.

Odkaz na rozhovor zde:

https://www.ta3.com/.../nemocnice-su-na-pokraji-zolikom...

Honza. Zobraziť menej
proti zlemu ivermectinu sa zasahuje okamžite a nekompromisne, keby sa im tak darilo bojovať proti drogám, naopak oni konope ešte aj schvália. koľko ľudí zomrelo na predávkovanie ivm a koľko na predávkovanie drogou.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Paní doktorka Janeková zaléčila několik set covidových pacientů a má 0 hospitalizovaných.
Uhm...jak oči...veríme, veríme....
Internet proste neodrbeš...a preto si zacitujme :

" Praktická lekárka pre dospelých z bratislavskej Petržalky Etela Janeková liečila svojich pacientov nakazených novým koronavírusom s pomocou účinnej látky ivermektínu. Jej niekoľko týždňov trvajúce skúsenosti boli pozitívne a žiadny z približne ôsmich desiatok pacientov nemusel ísť do nemocnice na ventilátor. "

Mám vysvetliť alebo text pochopíš aj bez toho ?
Naposledy upravil buchač : 04.12.21 at 17:33
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
Len v Belgicku su asi ine platy a dôchodky, aj iná úroveň zdravotnej starostlivost ako na SK ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zasielkovne pribúdajú jak huby po daždi, aspoň môžu mať otvorené. U nás najprv na umyvárke, potom odevy a teraz najnovšie železiarstvo. Vybavanie na otočku, žiadne šóry ako pred poštou.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Zasielkovne pribúdajú jak huby po daždi, aspoň môžu mať otvorené. U nás najprv na umyvárke, potom odevy a teraz najnovšie železiarstvo. Vybavanie na otočku, žiadne šóry ako pred poštou.
Kuky to nie sú zásielkovne, to sú tzv. výdajné miesta, ktoré boli u nás už pred rokom, rokom a viac......
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
platí sa dosť, ale € sa rozkotúľajú všade inde ako k tým, kt. poskytujú zdravotnú starostlivosť (kauzy ako masér Kostka, teta Anka, CT a čo ja viem čo ešte .........)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
kopretinka
BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
platí sa dosť, ale € sa rozkotúľajú všade inde ako k tým, kt. poskytujú zdravotnú starostlivosť (kauzy ako masér Kostka, teta Anka, CT a čo ja viem čo ešte .........)
to sú drobné, ale zisk poisťovní je o iných číslach
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
kopretinka
BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
platí sa dosť, ale € sa rozkotúľajú všade inde ako k tým, kt. poskytujú zdravotnú starostlivosť (kauzy ako masér Kostka, teta Anka, CT a čo ja viem čo ešte .........)
to sú drobné, ale zisk poisťovní je o iných číslach
zisk je iba v súkromých poisťovniach........a vieš prečo je iba v 24 a 7 a nie v 25 poisťovni?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Zasielkovne pribúdajú jak huby po daždi, aspoň môžu mať otvorené. U nás najprv na umyvárke, potom odevy a teraz najnovšie železiarstvo. Vybavanie na otočku, žiadne šóry ako pred poštou.
Prečo píšeš tu a nie v téme ?

..u vás, u nás...u nich...
ALE predsa nie všade sú. Mne je to u prdele...ja chodím na poštu, lebo to mám blízko...
A čo je na tom HLAVNÉ, tak v prípade reklamácie nejednám sa s niekym cez drbnutú aplikáciu ale riešim priamo osobne s reálnym človekom.

Toť minulá zásielka do čiech vo vyššej sume je mojou skúsenosťou...po osobnej návšteve sa veci pohli a love mám doma.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
Mila123
kopretinka
BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
platí sa dosť, ale € sa rozkotúľajú všade inde ako k tým, kt. poskytujú zdravotnú starostlivosť (kauzy ako masér Kostka, teta Anka, CT a čo ja viem čo ešte .........)
to sú drobné, ale zisk poisťovní je o iných číslach
zisk je iba v súkromých poisťovniach........a vieš prečo je iba v 24 a 7 a nie v 25 poisťovni?
neviem uniklo mi niečo ? pokiaľ viem sú tri zdravotné poisťovne, v jednej z nich musí byť každý poistený, ostatné ma nezaujímajú, lebo to je dobrovoľná vec
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Inou novinkou z dielne Google je funkcia z názvom Rodinný zvonček (ang. Family Bell), ktorý vás upozorní na čas a aktivity, ktoré by ste mali stráviť s rodinou alebo na drobné činnosti, na ktoré mnohí zabúdajú. Upozornenie zobrazí na mobile alebo ho prehrá v niektorom z inteligentných reproduktorov. Príkladom môže byť pripomienka, že nedeľa večer je určená na spoločné sledovanie filmov alebo pripomienka, že v pondelok ráno je potrebné poliať kvety ...
https://vat.pravda.sk/komunikacia/cl...mykat-aj-auto/

Pomaly sa už bez mobilu ani vyserondiať nebude dať.....
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Odborníci tiež navrhli aj nové opatrenie, ktorým je zavedenie režimu OTP vo vlakoch a na diaľkových autobusových linkách.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tp-vo-vlakoch/

Som síce na komplet zaočkovaný (teraz v piatok 3tia dávka)....ALE hentým odborníkom už na totál yebe...
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nič iné iba tlak na očko...a keš za testy....hlavne keď sú také ako moje decko 3x v MOM negatívna...a pcr pozitívna....v jeden deň...
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Odborníci tiež navrhli aj nové opatrenie, ktorým je zavedenie režimu OTP vo vlakoch a na diaľkových autobusových linkách.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tp-vo-vlakoch/

Som síce na komplet zaočkovaný (teraz v piatok 3tia dávka)....ALE hentým odborníkom už na totál yebe...
a v čom zas s nimi nesúhlasíš ?

Podľa odborníkov je zníženie mobility najúčinnejším krátkodobým nástrojom na spomalenie šírenia covidu........to je z toho linku
prečo im za to vulgárne nadávaš ??
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Odborníci tiež navrhli aj nové opatrenie, ktorým je zavedenie režimu OTP vo vlakoch a na diaľkových autobusových linkách.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tp-vo-vlakoch/

Som síce na komplet zaočkovaný (teraz v piatok 3tia dávka)....ALE hentým odborníkom už na totál yebe...
Ludia budu cestovat domov na sviatky, tak im potrebuju skomplikovat zivot
Pojdem autom
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mila123
kukučka
Zasielkovne pribúdajú jak huby po daždi, aspoň môžu mať otvorené. U nás najprv na umyvárke, potom odevy a teraz najnovšie železiarstvo. Vybavanie na otočku, žiadne šóry ako pred poštou.
Kuky to nie sú zásielkovne, to sú tzv. výdajné miesta, ktoré boli u nás už pred rokom, rokom a viac......
A čo je to? Žeby Baťa?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Podľa odborníkov je zníženie mobility najúčinnejším krátkodobým nástrojom na spomalenie šírenia covidu........to je z toho linku
prečo im za to vulgárne nadávaš ??
Chceš ma nasrať s blbými argumentami ???

Kuwa...hlavne, že slovenské obchody musia byť v podstate zavreté...lebo decku topánky môžeš kúpiť, ale bundu alebo gače už nie ?
No obchoďáky sú otvorené až do het a zisk ide ta het za hranice.

Poznámka - práve kvôli tomu som proti, aby dôchodcovia dostali čistý keš...lebo by skončil za hranicami.

Mobilita vravíš ? Veď ja netvrdím opak...ale keď už, tak poriadne.
Včera v správach bol šot, že koľko našincov chodí na nákupy do Maďarska....alebo kadejaký debil ide do Čiech.
Ten týždeň aj tak hovno pomôže...a že pred sviatkami znepríjemní cestujúcim

Tak mi tu neonač, že tým debilom nadávam...ešte som veľmi slušný. No nie, chváliť ich budem...už ma vidíš.

P.S.:
To sa len tak robíš poslednou dobou, že si nechápavý ....či ?
0 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
pavol54
Mila123
kopretinka
BXLmiami
To platnie neprejde,je to neprijateľné a diskriminácia.Ale dalo by sa to vyriešiť ako v Belgicku-všetci majú 10% spoluúčasť,Na zdravotnej starostlivosti.Toto by sa u nás teda fakt zišlo.
myslíš si ,že málo platíme?
platí sa dosť, ale € sa rozkotúľajú všade inde ako k tým, kt. poskytujú zdravotnú starostlivosť (kauzy ako masér Kostka, teta Anka, CT a čo ja viem čo ešte .........)
to sú drobné, ale zisk poisťovní je o iných číslach
zisk je iba v súkromých poisťovniach........a vieš prečo je iba v 24 a 27 a nie v 25 poisťovni?
oprava.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať