Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Aspon trosku vianocnej atmosfery z Wroclawa

Gdansk
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
buchač
Odborníci tiež navrhli aj nové opatrenie, ktorým je zavedenie režimu OTP vo vlakoch a na diaľkových autobusových linkách.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tp-vo-vlakoch/

Som síce na komplet zaočkovaný (teraz v piatok 3tia dávka)....ALE hentým odborníkom už na totál yebe...
Ludia budu cestovat domov na sviatky, tak im potrebuju skomplikovat zivot
Pojdem autom
"Konzílium skonštatovalo, že epidemická situácia sa na Slovensku 10 dní od zavedenia lockdownu viditeľne nezlepšila. !
boha,to sú mi ale odborníci,a čo čakali,že na druhý deň po lockdowne prestanú ľudia chorieť na kovid? inkubačná doba.Taký termín im nič nehovorí??? A nech k tomu prirátajú aj ten čas,čo musí byť človek doma a čakať,kedy sa začne dusiť.
.Inkubačný čas ochorenia COVID-19 je 2 až 14 dní, no ojedinele môže byť aj dlhší (bol dokázaný až 27 dní). Vo väčšine prípadov je inkubačný čas 5 až 6 dní.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vianočné trhy Budapešť (3.12.2021)


0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vianočné trhy? Nikdy som ich akosi nepochopil, nevadí.
Nechce sa mi platiť za pančované kentusy 3-násobnú cenu a hnusné jedlá taktiež.
Všetko sa dá urobiť doma a poctivo. A atmosféra? My sme s rodinou najradšej niekde na samote v lesoch a sme radi, keď ľudí ani nevidíme.
2 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak my sme chodili, nie nakupovat, nasat atmosferu, pofotit sa, dat punc a 25 na zmrzku do Aidy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Netvrdím, že sme nechodili. Vyskúšať treba, ale nepokračujeme v tom, nevyhovuje nám to.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

My sme si na vianočné trhy našli malé mestečko v de..... každý jeden stánok má súvis s biznisom prevádzkovateľa....predaj wafli-ma waflaren, burgere-ma burgareň a tak ďalej....aj nepotravinovy tovar tak isto... čiže nehrozí,že humač...lebo je to vlastne na určitú dobu jeho ďalšia prevadzka-reklama.....Punč, varené víno a iné -ziadne panče.... varené víno už v cene frťan-rum, škoricový likér len si vybrať...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Podľa odborníkov je zníženie mobility najúčinnejším krátkodobým nástrojom na spomalenie šírenia covidu........to je z toho linku
prečo im za to vulgárne nadávaš ??
Chceš ma nasrať s blbými argumentami ???

Kuwa...hlavne, že slovenské obchody musia byť v podstate zavreté...lebo decku topánky môžeš kúpiť, ale bundu alebo gače už nie ?
No obchoďáky sú otvorené až do het a zisk ide ta het za hranice.

Poznámka - práve kvôli tomu som proti, aby dôchodcovia dostali čistý keš...lebo by skončil za hranicami.

Mobilita vravíš ? Veď ja netvrdím opak...ale keď už, tak poriadne.
Včera v správach bol šot, že koľko našincov chodí na nákupy do Maďarska....alebo kadejaký debil ide do Čiech.
Ten týždeň aj tak hovno pomôže...a že pred sviatkami znepríjemní cestujúcim

Tak mi tu neonač, že tým debilom nadávam...ešte som veľmi slušný. No nie, chváliť ich budem...už ma vidíš.

P.S.:
To sa len tak robíš poslednou dobou, že si nechápavý ....či ?
opak netvrdíš, ešte by si aj pritvrdil
ale pindáš, že obchody musia byť zavreté.....a odborníkom samozrejme vynadať

nevadí, hlavne že ty si rozumieš....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lujza, áno, takto by to malo byť. Niečo podobné ako "výstava burčiakov a vín" v Mikulove.
A nie, že kominári tam so špinavými rukami predávajú rôzne pochutiny.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nevadí, hlavne že ty si rozumieš....
Nepochopil si...nevadí.

Čo ja...ale iní mi rozumejú...ba dokonca aj súhlasia.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

však súhlasiť môžem aj ja.....
aj otvorenými obchodmi, aj s poriadnymi opatreniami a zamedzením mobility

dobre píšeš )))
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Lujza, áno, takto by to malo byť. Niečo podobné ako "výstava burčiakov a vín" v Mikulove.
A nie, že kominári tam so špinavými rukami predávajú rôzne pochutiny.
Dokonca stanky +- rovnaké..aj s jedlom aj nepotravinove....5x sme tam....už sme sa dopredu tešili,že praskneme napr. famózny guláša vždy parádny...aj u toho chlapa v reštike sme boli....hlavne v žiadnom stánku tam cigánska pečienka alebo niečo na ten spôsob...
Áno tu aj môj kolega piekol cigansku pečenku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Vianočné trhy Budapešť (3.12.2021)


...a Blava...
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...vianocne-trhy/
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
buchač
Odborníci tiež navrhli aj nové opatrenie, ktorým je zavedenie režimu OTP vo vlakoch a na diaľkových autobusových linkách.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tp-vo-vlakoch/

Som síce na komplet zaočkovaný (teraz v piatok 3tia dávka)....ALE hentým odborníkom už na totál yebe...
a v čom zas s nimi nesúhlasíš ?

Podľa odborníkov je zníženie mobility najúčinnejším krátkodobým nástrojom na spomalenie šírenia covidu........to je z toho linku
prečo im za to vulgárne nadávaš ??
Načo sa tu naťahujete o vírusoch, keď o nich skoro nič neviete.
Mudrujete a nielen vy dvaja namiesto toho, aby ste si o nich aj niečo pripomenuli. Veď je všeobecne známe čo na ne funguje a čo nie.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

S mojou 3/4 sme včera (ona chcela, ja som bol vždy za to, aby sa to robilo tesne pred Vianocami) urobili stromček....
Ráno sme zistili, že náš domáci "dizajnér" ho upravoval... polovička ozdôb bola rozmetaná po zemi....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Načo sa tu naťahujete o vírusoch, keď o nich skoro nič neviete.
Mudrujete a nielen vy dvaja namiesto toho, aby ste si o nich aj niečo pripomenuli. Veď je všeobecne známe čo na ne funguje a čo nie.
Ty nemudruj, v tom videu tvrdi, ze nie je take jednoduche aby sa clovek nakazil virusom od ineho zvierata ... lebo vraj ma inu telesnu teplotu. V sucastnej dobe pozname min. 7 zoonozy navzajom prenosne medzi stavovcami. Preto aj veda ma svoje dejiny.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dnes ma potešila informácia, že na jednej konkrétnej ambulancii im v tretej vlne doteraz zomrel jeden pacient, ale ten odmietol hospitalizáciu v nemocnici. Inak všetkých odliečili úspešne cez telefón. Samozrejme, makajú aj mimo ordinačných hodín, kým všetkých nevyriešia. Dokonca potvrdili, že situácia sa začína zlepšovať.

Konečne pozitívna správa, ktorá dodá ľuďom nádej, že sa to dá zvládnuť a nemusia sa neustále len báť a stresovať.
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Načo sa tu naťahujete o vírusoch, keď o nich skoro nič neviete.
Mudrujete a nielen vy dvaja namiesto toho, aby ste si o nich aj niečo pripomenuli. Veď je všeobecne známe čo na ne funguje a čo nie.
no tak to pŕŕŕ
ja si priznám, že o virusoch skoro nič neviem
a preto sa do diskusii o nich ani nepúšťam.....na to sú tu iné hvééézdy...
0 2
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Mudr. Janeková lieči covid ambulantne. Každému pozitívnemu pacientovi robí odber krvi a podľa výsledkov už vie, aký priebeh choroba bude mať..Vyliečila už vyše 200 pacientov
Na TA3 záznam, má ich tam viac.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evaj63
Mudr. Janeková lieči covid ambulantne.
Som sa pozrel na doktorečku.

..." Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov..."
https://www.dobrenoviny.sk/c/202875/...-120-pacientov

Toto môže vravieť tomu, čo seno žerie...!!!!!
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať