Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Etela Janeková
Veľká chyba sa stala v tom, že očkovanie sa spočiatku dialo v anonymných očkovacích centrách a nie u praktických lekárov. Tam nebol priestor zisťovať, či je pacient chorý, prípadne aké má chronické choroby.
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

-79 )))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfam, že vlastná medicína chutí..., alebo bude buaaaaa, buaaaaa?
:-)))))))))))
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
evaj63
Mudr. Janeková lieči covid ambulantne.
Som sa pozrel na doktorečku.

..." Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov..."
https://www.dobrenoviny.sk/c/202875/...-120-pacientov

Toto môže vravieť tomu, čo seno žerie...!!!!!
keby len 5 minút venovala každému, tak to je 10 hodín čistého času. A to ešte treba aj nejaké tie papierovačky robiť, niektoré len predpis liekov, alebo lístok k inému lekárovi.... Nehovoriac o tom, že za 5 minút moc toho teda zrejme nezistí
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Môj názor je, že 120 pacientov bolo myslených vrátane tých, ktorý len volali a neprišli osobne napr. pacient, ktorý potreboval PN, OČR bol v karanténe atď. Toto dokázala vyriešiť aj sestrička. A zrejme to nebolo myslené tak. že každý deň 120 pacošov.

Ťažko uveríte, ale naozaj poznám lekára, ktorý kedysi počas chrípkovej sezóny vyšetril 100 ľudí a to tam prišiel každý jeden pacient osobne. A prezradím, že lekár tam určite nebol ani len 8 hodín. Mal šikovnú sestričku, ktorá si prácu vedela zorganizovať. Otázka je, ako dlho sa dá takto fungovať.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Etela Janeková
Veľká chyba sa stala v tom, že očkovanie sa spočiatku dialo v anonymných očkovacích centrách a nie u praktických lekárov. Tam nebol priestor zisťovať, či je pacient chorý, prípadne aké má chronické choroby.
Pokiaľ viem, tak nie si očkovaná ani jednou dávkou vakcíny....či ???
Na základe tvojich názorov je to jasné.
Takže sa pýtam..." Ako vieš, či sa v tých anonymných centrách nezisťovali chronické choroby ? "
Poznámka - Aj na túto otázku mi neodpovieš (jak zvyčajne)...?

Odpoviem ti už dopredu. Tam, kde sme sa boli očkovať (v dvoch centrách) všetkými vakcínami, tam sa pýtali na určité otízky...a jednou z nich bola otázka práve k tým chronickým chorobám.

P.S.:
Aj tu ťa hejtujem...aj tu mi dáš mínus...?
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
Načo sa tu naťahujete o vírusoch, keď o nich skoro nič neviete.
Mudrujete a nielen vy dvaja namiesto toho, aby ste si o nich aj niečo pripomenuli. Veď je všeobecne známe čo na ne funguje a čo nie.
Zato TY si na ne asi "odborník" - ako na všetko, do čoho pichneš....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Prečo sa mi zdá....že je snaha za každú cenu spochybniť jej liečbu...?!
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
evaj63
Mudr. Janeková lieči covid ambulantne.
Som sa pozrel na doktorečku.

..." Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov..."
https://www.dobrenoviny.sk/c/202875/...-120-pacientov

Toto môže vravieť tomu, čo seno žerie...!!!!!
Ak robila 10 hodín denne - 5 minút na pacienta = cca vypísanie PN. Ak 20 hodín = 10 minút na pacienta = čo to by sa aj opýtala....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
kukučka
Etela Janeková
Veľká chyba sa stala v tom, že očkovanie sa spočiatku dialo v anonymných očkovacích centrách a nie u praktických lekárov. Tam nebol priestor zisťovať, či je pacient chorý, prípadne aké má chronické choroby.
Pokiaľ viem, tak nie si očkovaná ani jednou dávkou vakcíny....či ???
Na základe tvojich názorov je to jasné.
Takže sa pýtam..." Ako vieš, či sa v tých anonymných centrách nezisťovali chronické choroby ? "
Poznámka - Aj na túto otázku mi neodpovieš (jak zvyčajne)...?

Odpoviem ti už dopredu. Tam, kde sme sa boli očkovať (v dvoch centrách) všetkými vakcínami, tam sa pýtali na určité otízky...a jednou z nich bola otázka práve k tým chronickým chorobám.

P.S.:
Aj tu ťa hejtujem...aj tu mi dáš mínus...?
Tam kde som sa bola dať očkovať druhou dávkou ja (v Bratislave), ich okrem udajov ktoré som uviedla v dotazníku, nezaujímalo nič.. Žiadne otázky od doktorky, len preťukávala dotazník do PC... Keď som jej ukazovala výsledky odberov krvi (užívam warfarín), očkujúca sestrička na mňa zhúkla, že ju to nezaujíma ... U nás všetkých pacientov na warfaríne posielali na odber krvi ...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Prečo sa mi zdá....že je snaha za každú cenu spochybniť jej liečbu...?!
Prečo sa mi zdá...že je snaha za každú cenu urobiť z nej niečo výnimočné ?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evaj63
Mudr. Janeková lieči covid ambulantne. Každému pozitívnemu pacientovi robí odber krvi a podľa výsledkov už vie, aký priebeh choroba bude mať..Vyliečila už vyše 200 pacientov
Na TA3 záznam, má ich tam viac.
čítať treba pozorne, nezdá sa že by lekárka klamala
1. všetkých pacientov na covid vyliečila (je to pravda alebo nie, novinár a najmä konzílium odborníkov, by už vyškrabali že jej niekto zomrel)
2. vyliečila vyše 200 pacientov (teda niečo menej ako 250 )
3. ošetrila za deň aj 120 pacientov (bod 2 a 3 nie sú v súlade novinár hodil naschvál aby ju spochybnil čitateľ príspevku, alebo sa lekárka vychvaľuje, tých viac ako 200 mala ošetriť za dva dni)
4. Pani lekárka podľa počtu denne vyliečených musí mať obvod ako okres
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

už som to tu raz davala, aj iní liečia tak, ako Janekova. Bez ivermectínu, ktory ani ona teraz nedáva. Len možno nemajú toľko času chodiť do televízie

https://www.postoj.sk/93764/pri-covi...pisovat-hocico

mmch, Mudr. Janeková hovorí aj o tretej vlne, že jej nikto nezomrel? Lebo v rozhovore, čo som počúvala povedala, že v 2. vlne nikto z jej pacientov nezomrel. Teda podotkla z takých, čo boli stále jej, nie že prešli od iného doktora.
2 1
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Dáša_
už som to tu raz davala, aj iní liečia tak, ako Janekova. Bez ivermectínu, ktory ani ona teraz nedáva. Len možno nemajú toľko času chodiť do televízie

https://www.postoj.sk/93764/pri-covi...pisovat-hocico

mmch, Mudr. Janeková hovorí aj o tretej vlne, že jej nikto nezomrel? Lebo v rozhovore, čo som počúvala povedala, že v 2. vlne nikto z jej pacientov nezomrel. Teda podotkla z takých, čo boli stále jej, nie že prešli od iného doktora.
Tetaz Ta trochu poopravím, pani doktorka sa vyjadrila, že cely týždeň sa venuje pacientom a svojmu vzdelávaniu k liečbe a v sobotu musela cestovať do televízie vo svojom voľnom čase, ono aj oni lekari vystupujú oveľa viac v médiách, riešia tomboly na očkovanie a tych nevidíte? Objektívnosť je teda kde?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Prečo sa mi zdá....že je snaha za každú cenu spochybniť jej liečbu...?!
Prečo sa mi zdá...že je snaha za každú cenu urobiť z nej niečo výnimočné ?
Neprekvapilo....že to takto berieš....
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Darina1234
Dáša_
už som to tu raz davala, aj iní liečia tak, ako Janekova. Bez ivermectínu, ktory ani ona teraz nedáva. Len možno nemajú toľko času chodiť do televízie

https://www.postoj.sk/93764/pri-covi...pisovat-hocico

mmch, Mudr. Janeková hovorí aj o tretej vlne, že jej nikto nezomrel? Lebo v rozhovore, čo som počúvala povedala, že v 2. vlne nikto z jej pacientov nezomrel. Teda podotkla z takých, čo boli stále jej, nie že prešli od iného doktora.
Tetaz Ta trochu poopravím, pani doktorka sa vyjadrila, že cely týždeň sa venuje pacientom a svojmu vzdelávaniu k liečbe a v sobotu musela cestovať do televízie vo svojom voľnom čase, ono aj oni lekari vystupujú oveľa viac v médiách, riešia tomboly na očkovanie a tych nevidíte? Objektívnosť je teda kde?
skús si rovnako objektívne prečítať aj ten článok, ktorý som zdieľala ja.

Ten rozhovor nebol jediným mediálnym výstupom pani doktorky. Ale to samozrejme neznamená, že ich všetky nerobila v sobotu alebo v nedeľu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Neprekvapilo....že to takto berieš....
Ja to neberiem nijako...mne je úplne jedno, že koľko pacientov vyliečila a koľko času trávi v ordinácii.
Snažím sa byť len a len (na základe informáciií) byť objektívny.
...a to isté by som rád aj u iných.
0 3
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Dáša_
Darina1234
Dáša_
už som to tu raz davala, aj iní liečia tak, ako Janekova. Bez ivermectínu, ktory ani ona teraz nedáva. Len možno nemajú toľko času chodiť do televízie

https://www.postoj.sk/93764/pri-covi...pisovat-hocico

mmch, Mudr. Janeková hovorí aj o tretej vlne, že jej nikto nezomrel? Lebo v rozhovore, čo som počúvala povedala, že v 2. vlne nikto z jej pacientov nezomrel. Teda podotkla z takých, čo boli stále jej, nie že prešli od iného doktora.
Tetaz Ta trochu poopravím, pani doktorka sa vyjadrila, že cely týždeň sa venuje pacientom a svojmu vzdelávaniu k liečbe a v sobotu musela cestovať do televízie vo svojom voľnom čase, ono aj oni lekari vystupujú oveľa viac v médiách, riešia tomboly na očkovanie a tych nevidíte? Objektívnosť je teda kde?
skús si rovnako objektívne prečítať aj ten článok, ktorý som zdieľala ja.

Ten rozhovor nebol jediným mediálnym výstupom pani doktorky. Ale to samozrejme neznamená, že ich všetky nerobila v sobotu alebo v nedeľu
Nevyjadrila si sa k objektivite tvojho príspevku k mediálnemu vystúpeniu pani doktorke voči mediálnym výstupom iných lekárov
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Darina1234
Nevyjadrila si sa k objektivite tvojho príspevku k mediálnemu vystúpeniu pani doktorke voči mediálnym výstupom iných lekárov
no len tak letmo som spočítala mediálne výstupy pani doktorky. Nie je ich málo. Možno je iný obvodný lekár, ktorý stíha rovnako. Neviem, nespomínam si. Toto nie je jediné jej vystúpenie.

Ale podstata je inde - v tom príspevku, ktorý som pripla je písané, ako liečia iní lekári. A nie je tam rozdiel.
Naviac - je tam jasne napísané, že kortikoidy a leičba zrazenín je pre obvodnú ambulanciu príliš. To sa zvyčajne nasadzuje v nemocnici.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Dáša_
Darina1234
Nevyjadrila si sa k objektivite tvojho príspevku k mediálnemu vystúpeniu pani doktorke voči mediálnym výstupom iných lekárov
no len tak letmo som spočítala mediálne výstupy pani doktorky. Nie je ich málo. Možno je iný obvodný lekár, ktorý stíha rovnako. Neviem, nespomínam si. Toto nie je jediné jej vystúpenie.

Ale podstata je inde - v tom príspevku, ktorý som pripla je písané, ako liečia iní lekári. A nie je tam rozdiel.
Naviac - je tam jasne napísané, že kortikoidy a leičba zrazenín je pre obvodnú ambulanciu príliš. To sa zvyčajne nasadzuje v nemocnici.
Išlo mi o objektívnosť k mediálnym výstupom lekárov, doktorka Janekova je tiež lekar, hlavne oni nám majú čo povedať a mudr. Janekova má atestáciu nielen ako všeobecný lekar, pozri si jej atestacie
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať