Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
buchač
Ale rád by som vidieť, že ako ste na tom vy účtovníci, ktorí fungujete na živnosť...to musí byť teda fest plno odrbov...
Tweety
Ak si myslíš, že viesť účto sa dá len na živnosť,t ak si na veľkom omyle.
Kde tam vidíš, kde vravím o tom, že fungujete LEN na živnosť ???
Veď ty si ani len nepochopila vetu...mám ti preložiť do šarištiny ?
...a potom sa bav s takými...
Ale už veď sa už nestrápňuj ešte viac, a toto je čo? Ale rád by som vidieť, že ako ste na tom vy účtovníci, ktorí fungujete na živnosť...to musí byť teda fest plno odrbov...
A potom, kto tu nepochopil. Ale už finito, už ti nevenujem ani ćárku,nestojíš mi za to.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty nie si normálna.....

Haloooooo lidičky....vysvetlite jej niekto význam vety ...
0 1
Tweety Tweety

buchač
" Protest komory záchranárov, ku ktorému sa pridala Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, NEBOL OFICIÁLNE OHLÁSENÝ. No obe organizácie už niekoľko dní UPOZORŇOVALI, že chcú prísť pred sídlo Národnej rady práve v deň, keď poslanci schvaľujú rozpočet. "
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...m-zachranarov/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

"prekážkou práva voliť je zákonom ustanovené obmedzenie osobnej slobody z dôvodov ochrany verejného zdravia, ak osobitný zákon v čase pandémie neustanoví inak".
https://www.ta3.com/clanok/221316/mo...-novelu-zakona
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
...
... a teraz čo ? Sa mám poserondiať ?

Od úplného začiatku si nepochopila, o čo mne viac menej išlo....ale šak nič nové.
Miesto toho sa začneš ofukovať a urážať.

Takže asi takto...
Že záchranári si zaslúžia to svoje, o čo bojujú...nuž ani slovo proti.
Ale už konečne chopok, že na zhromažďovanie je potrebné splniť určité náležitosti.
Alebo chceš tvrdiť snáď niečo iné ??? Sa zmenil zákon...od včera ?

P.S.:
...tým linkom chceš akože povedať čo ? Predsa vyšetrovanie a iné kroky sa menia...nič nové pod slnkom.
Veď aj niektorých obvinených, čo ich najkajúcnik na svete nabonzoval, bolo potrebné prepustiť, lebo im nič nedokázali.
0 0
Tweety Tweety

buchač
Tweety
...
... a teraz čo ? Sa mám poserondiať ?

Od úplného začiatku si nepochopila, o čo mne viac menej išlo....ale šak nič nové.
Miesto toho sa začneš ofukovať a urážať.

Takže asi takto...
Že záchranári si zaslúžia to svoje, o čo bojujú...nuž ani slovo proti.
Ale už konečne chopok, že na zhromažďovanie je potrebné splniť určité náležitosti.
Alebo chceš tvrdiť snáď niečo iné ??? Sa zmenil zákon...od včera ?

P.S.:
...tým linkom chceš akože povedať čo ? Predsa vyšetrovanie a iné kroky sa menia...nič nové pod slnkom.
Veď aj niektorých obvinených, čo ich najkajúcnik na svete nabonzoval, bolo potrebné prepustiť, lebo im nič nedokázali.
Čo má s tým Chopok? Apropo , urážanie a mínuskovanie je tvoja parketa. Tak mínuskuj ďalej lebo tebe mínuskuje príspevky bodliak, tak ty musíš iným. To je také detinské.
Naposledy upravil Tweety : 15.12.21 at 19:58
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

"buchač"
"Tweety"
...
... a teraz čo ? Sa mám poserondiať ? Od úplného začiatku si nepochopila, o čo mne viac menej išlo....ale šak nič nové. Miesto toho sa začneš ofukovať a urážať.
buchy, daj už pokoj! Kurňa, si myslíš, že každí; má povinnosť pochopiť o čo tebe viac menej išlo? Ty už raz konečne pochop, že iní sem nepíšu kvôli tebe a majú úplne na háku, že čo si ty myslíš. Je im to u riti a nemajú záujem furt s tebou riešiť koko..... V poslednom čase furt každého chytáš na slovíčkach a do nemoty riešiš. Nemáme na starosti len teba Každá čo by sa strašne nudila a chcela by sa naťahovať s chlapom si vie na to nájsť aj mladší model

Zase sa to poondialo pri formátovaní. to nevadí. Všetky účtovníčky budú aj tak rozumieť.
Naposledy upravil Jarka 1 : 15.12.21 at 16:50
10 0
Mila123 Mila123

Mila123 je teraz online Mila123

Zadržaný záchranár Majerský: Je cynické, že za nami na políciu prišiel Fico a chcel nám pomôcť.....
https://dennikn.sk/2649186/zadrzany-...omoct/?ref=tit
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

buchač
Tweety

buchy, daj už pokoj
Ale už konečne chopok .....

chopok ?

prepustili z väzby, lebo vraj stačí vyšetrovať na slobode
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

anet
"prekážkou práva voliť je zákonom ustanovené obmedzenie osobnej slobody z dôvodov ochrany verejného zdravia, ak osobitný zákon v čase pandémie neustanoví inak".
https://www.ta3.com/clanok/221316/mo...-novelu-zakona
A budú vládnuť až do defenestrácie, lebo však do tesca a do lidlu môžem, ale voliť nie.
Len tak dumem, keď vakcizuzky mohli očkovať pod holým nebom, tak aj voľby pod holým nebom môžu byť, no nie?
4 2
anet anet

kukučka
A budú vládnuť až do defenestrácie, lebo však do tesca a do lidlu môžem, ale voliť nie.
Len tak dumem, keď vakcizuzky mohli očkovať pod holým nebom, tak aj voľby pod holým nebom môžu byť, no nie?
Budeme volit postou zo zahranicia, zabehnem na postu za hranice

Inak dnes som bola na nakup v Kaufe,Tescu a nic nie je opaskovane
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Čaká ma ísť do teska uvidím ako u nás... mám v pláne kuk... chlapovi tematické tričko na doma/spanie....decku som minule na zlepšenie nálady "méry krismas"...sranda musí byť...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Čaká ma ísť do teska uvidím ako u nás... mám v pláne kuk... chlapovi tematické tričko na doma/spanie....decku som minule na zlepšenie nálady "méry krismas"...sranda musí byť...
u nás nie sú opáskované žiadne regály v tesku, ani bille, ani v lidli..
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

možno poteší
<https://www.youtube.com/embed/5DrwY21nP1Q> https://www.youtube.com/embed/5DrwY21nP1Q
3 1
anet anet

Terezia13
možno poteší
Jasne, ze potesi. Ja sa pre potesenie aktualne kocham fotkami znamej, je v Tanzanii ... safari, divocina, domorodci
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stokrát som sa zapovedala, že už neotvorím žiadne video so zvieratami vo voľnej prírode z afr. kontinentu. Minulý týždeň som sa jedného, na prvý pohľad nevinného, zbavovala niekoľko dní. Asi jedno z najsmutnejších. Vravím si, šťastné to zvieratá, čo sa ocitnú v ZOO. A následné info riaditeľa pražskej ZOO, že nikdy nenašli v truse svojich zvierat stresové hormóny.
Austrálska fauna je pokojná.
0 2
anet anet

Nemam pocit ze by zvierata vo svojom prirodzenom prostredi zili v strese
okrem tej kozy, ta uz to nerozchodi
264482527_4612598855482893_8929066696466173681_n.jpg  
265991063_4615450775197701_5465289588928861545_n.jpg  
266470896_10216516413902112_2178580711354604131_n.jpg  
1/1
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Stokrát som sa zapovedala, že už neotvorím žiadne video so zvieratami vo voľnej prírode z afr. kontinentu. Minulý týždeň som sa jedného, na prvý pohľad nevinného, zbavovala niekoľko dní. Asi jedno z najsmutnejších. Vravím si, šťastné to zvieratá, čo sa ocitnú v ZOO. A následné info riaditeľa pražskej ZOO, že nikdy nenašli v truse svojich zvierat stresové hormóny.
Austrálska fauna je pokojná.
Ale divoká príroda je predsa taká - slabý jedinec je dravcom rýchlejšie chytený a zožraný... ale tie silnejšie majú šancu prežiť.
Stres? Stres majú aj zvieratá v ZOO - najmä tie, ktoré majú malý výbeh, okolo seba ľudí, vrieskajúce deti... Časom si zvyknú, vedia, kto im žrať dáva (a takto strácajú prirodzené pudy!), na ľudí si tiež zvyknú, ale pokiaľ budú kričať a podobne - tiež sa stresujú (najlepšie sú na tom tie v "safari" parkoch - tam majú veľké výbehy (preto z pražskej ZOO asi tie oné stresové nenašli - utiahnu sa niekam dozadu od ľudí).
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Žabinka
lujza.j
u nás nie sú opáskované žiadne regály v tesku, ani bille, ani v lidli..
Vcera som bola v tescu, tiez predavali vsetko, pani predomnou mala v kosiku odevy a pokladnicka bez problemov blokovala...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo.. ozdobila som medovníky, prvý raz..
IMG_20211216_181601__01.jpg  
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať