Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

filcka dopadol
čaká, že národ zaň povstane ))
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
filcka dopadol
už je vonku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
filcka dopadol
Fest ťa to potešilo? Veď mu len pribudnú %.
Keby si radšej okomentoval toto: Návrh Dohody o spolupráci v oblasti obrany medzi SR a USA.
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepotrebuje ani predvolebnú kampaň... táto špeci vláda mu ju robí sama.....
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tiež to vravím.Keby mali aspon štipku rozumu,nechali by ho na pokoji a nedali priestor aby sa hral na mučeníka.Tiež Ynteligenti.Robia mu predvolebnú kampaň ani o tom nevedia.
4 0
bjuty smis bjuty smis

kukučka
bjuty smis
filcka dopadol
Fest ťa to potešilo? Veď mu len pribudnú %.
Keby si radšej okomentoval toto: Návrh Dohody o spolupráci v oblasti obrany medzi SR a USA.
samozrejme...ale skôr len taký letmý úsmev
pre 3 rokmi sa hral na veľkého štátnika minimálne európského formátu...bojoval, že nás dostane do nejakého jadra eú...

a teraz _
polícia ho zadrží, ked chcel s hŕstkou dôchodcov a blahom zablokovať bratislavu ...
naozaj ma poteší až keď ho zabásnu....už sa mu to kráti.....

a že mu pribúdajú % ??
tak si polož otázku, odkiaľ
komu môže fico vziať nejaké percentá ??

to ma naozaj netrápi....či bude mať prihriaty 18 a fico 10, alebo budú 16 : 12...
aj to len podľa preferencií....ako vždy, ukážu až voľby...a nie podplatné agentúry
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

tragédiou je, že niet koho voliť ... všetci sa už ukázali v plnej paráde
2 0
pavol54 pavol54

BXLmiami
Tiež to vravím.Keby mali aspon štipku rozumu,nechali by ho na pokoji a nedali priestor aby sa hral na mučeníka.Tiež Ynteligenti.Robia mu predvolebnú kampaň ani o tom nevedia.
čo sa im môže stať za neadkvátny výkon? nič. jeden ho na pokyn "omylom" nasníma na chate a čo ? nič. Druhý môže byť kamarát, aby nazbieral body tak ho z prehnanej iniciatívy nechá zavrieť a čo? nič. predsa omyly sa pri výkone povolania stávajú. mňa alebo teba keby chytili pri priestupku tak za chybu tvrdo cvakáme.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Jarka 1
Tak, tak ... ked som bola naposledy volit (cca pred 14 rokmi), clovek zvazoval aspon to najmensie zlo.
0 0
pavol54 pavol54

Jarka 1
nikoho, aspoň budeš môcť 4 roky hovoriť čo nám to tu zase vládne
0 0
bjuty smis bjuty smis

Jarka 1
pavol54
BXLmiami
čo sa im môže stať za neadkvátny výkon? nič. jeden ho na pokyn "omylom" nasníma na chate a čo ? nič. Druhý môže byť kamarát, aby nazbieral body tak ho z prehnanej iniciatívy nechá zavrieť a čo? nič. predsa omyly sa pri výkone povolania stávajú. mňa alebo teba keby chytili pri priestupku tak za chybu tvrdo cvakáme.
prečo by nebolo koho voliť ?

čo vyčítaš tejto vláde ?? teda okrem matoviča ?
daj 3 veci, kvôli ktorým ich nemôžeš voliť,
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len taký malý obraz o tom, ako sa dá krútiť s §§. https://index.sme.sk/c/22805536/kauz...la-bodora.html
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Len taký malý obraz o tom, ako sa dá krútiť s §§. https://index.sme.sk/c/22805536/kauz...la-bodora.html
SME mi nedovolí čítať,lebo mám blokátor reklám.Ale nedovolí mi,ani keď ho vypnem a dokonca ani keď odinštalujem
0 0
bjuty smis bjuty smis

podstatné z článku máš tu....

Kauzu známu pre nahrávky z poľovníckej chaty na prokuratúre stopol spolužiak Roberta Fica a podklady mu pripravil prokurátor, ktorý poľuje v susednom revíri. Ani jeden z nich sa necíti byť zaujatý.
...
Dozor nad prípadom mala na začiatku Okresná prokuratúra v Leviciach, ktorá postup vyšetrovateľa odobrila, podľa nej bolo trestné konanie v súlade so zákonom. S odpočúvaním súhlasil súd. Potom, čo nahrávky z chaty unikli do médií, prevzala prípad Krajská prokuratúra (KP) v Nitre, aby spis preskúmala
..
Pod rozhodnutím o zrušení stíhania je podpísaný krajský prokurátor v Nitre Ivan Mandalov. V zozname absolventov Univerzity Komenského je vedený v rovnakom roku ako predseda Smeru Robert Fico. Mandalov potvrdil, že Fico bol jeho spolužiak,
Naposledy upravil bjuty smis : 17.12.21 at 08:35
0 0
pavol54 pavol54

bjuty smis
Jarka 1
pavol54
BXLmiami

len tri?
4 0
pavol54 pavol54

bjuty smis

Kauzu známu pre nahrávky z poľovníckej chaty na prokuratúre stopol spolužiak Roberta Fica a podklady mu pripravil prokurátor, ktorý poľuje v susednom revíri. Ani jeden z nich sa necíti byť zaujatý.
...
Dozor nad prípadom mala na začiatku Okresná prokuratúra v Leviciach, ktorá postup vyšetrovateľa odobrila, podľa nej bolo trestné konanie v súlade so zákonom. S odpočúvaním súhlasil súd. Potom, čo nahrávky z chaty unikli do médií, prevzala prípad Krajská prokuratúra (KP) v Nitre, aby spis preskúmala
..
Pod rozhodnutím o zrušení stíhania je podpísaný krajský prokurátor v Nitre Ivan Mandalov. V zozname absolventov Univerzity Komenského je vedený v rovnakom roku ako predseda Smeru Robert Fico. Mandalov potvrdil, že Fico bol jeho spolužiak,
obligátne floskuly.
žilinka prepustil pčolinského asi bol spolužiak
žilinka neprepustil žigu mal by byť argument že neboli spolužiaci
fico sedí pri fľaške coly problém
sulík sedí na raňajkách s kočnerom nie je problém
treba pozerať na všetko bez filtra "spriaznenej duše"
2 1
bjuty smis bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Jarka 1
pavol54
BXLmiami

len tri?
aj to je na teba moc, však ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

pavol54
bjuty smis

...
..
obligátne floskuly.
žilinka prepustil pčolinského asi bol spolužiak
žilinka neprepustil žigu mal by byť argument že neboli spolužiaci
fico sedí pri fľaške coly problém
sulík sedí na raňajkách s kočnerom nie je problém
treba pozerať na všetko bez filtra "spriaznenej duše"
kto bol spolužiak bolo v článku, tie tvoje info nemám

problém nie je, že tam fico pil kolu, ale vypaloval už v opozícii...
jeho osobný tajomník határ tam bral miliony v igelitke
slúbil pente pašku, že s nimi môžu počítať....
0 0
BXLmiami BXLmiami

Jarka 1
No,vrece zemiakov predsa,Novinári už na tom pracujú aby niekoho ako Procházka či Truban pripravili,som zvedavá kto to bude.
0 0
BXLmiami BXLmiami

kopretinka
Tweety
SME mi nedovolí čítať,lebo mám blokátor reklám.Ale nedovolí mi,ani keď ho vypnem a dokonca ani keď odinštalujem
:-00 Ale môžeš ked si za to vymývanie mozgov zaplatíš.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať