Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto sa neočkuje s nami, očkuje sa proti nám!
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

marleau
buchač
marleau
neviem ju dostať a to si o ňo doslova žobroním
Sú aj iné možnosti pre slabých a depresívnych...napríklad
to si nechaj pre svoju rodinu, ja chcem len "vstupenku" medzi spoločnosť, lebo ako zdravý nemám nárok
Tu mi niečo nesedí maleau.Bud robíš pozy,alebo nevieš logicky rozmýšľaš.Ved vakcinacia ťa pustí medzi ľudí,alebo podľa Teba ťa zabije,čiže legálne.Tak fakt nerozumiem prečo si bez vakcíny.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
lujza.j
Sesternica mojej mamy v ČR... čiže 70+ dodnes nie je v poriadku časť tváre stále ochrnuta...
Najnovšie z mojeho okolia 50-siatnicka... očko....slepne na jedno oko....očná lekárka pripustila súvis s očko...
aj tu niekto vakcínovaný úraduje
Napriklad ja?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
pavol54
lujza.j
Sesternica mojej mamy v ČR... čiže 70+ dodnes nie je v poriadku časť tváre stále ochrnuta...
Najnovšie z mojeho okolia 50-siatnicka... očko....slepne na jedno oko....očná lekárka pripustila súvis s očko...
aj tu niekto vakcínovaný úraduje
Napriklad ja?
neviem či ma mínuskuješ? pokiaľ viem ak si nesúhlasila s niečím čo som napísal, tak si reagovala príspevkom. No píše sa že niektorí majú následky, tak možno niekto na nohách niekto inde
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nie neminuskujem ale pripomienkujem.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

odeetta
pavol54
kukučka
Aj tých, čo dávajú mínusky odhora dole, aj za koledy a recepty?
to ako na škole, syn riaditeľa odpovedal totálnu koninu, učiteľka v tichosti napísala za dva(však mu nepokazí priemer do polročného známkovania) , dcéra krmičky odpoveď takmer na výbornú, dvojky sa minuli, cáp ho za tri(prihlásila sa na učňovku a tam to nevadí)
Takže máš aj pedagogické minimum , aj si tam bol !
bol som deviatak, všetci sme to videli a krivda v detstve sa dlho pamätá
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Sesternica mojej mamy v ČR... čiže 70+ dodnes nie je v poriadku časť tváre stále ochrnuta...
Najnovšie z mojeho okolia 50-siatnicka... očko....slepne na jedno oko....očná lekárka pripustila súvis s očko...

hľadať príčinnú súvislosť je veľmi ťažké. A odvážne len tak vyslovovať.

Prípad z rodiny: 40 ročný chlap, z ničoho nič minulý týždeň odpadol v práci. Sanitka, nemocnica a šok. Leukémia. Už je v Bratislave a tečie chemoterapia. Povedala by som, že vlastne šťastie že ani on, ani nikto z rodiny a okolia nie je očkovaný. Lebo by bolo všetkým jasné, že to z očkovania.
Proste za rok tak či tak, či vakcína, či nie ochorie na túto chorobu x ľudí. A dávať to do súvislosti?

Alebo to dať do súvislosti s prekonaným kovidom mesiac dozadu?
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

antivaxerská úderka asi čítala na aeronete, že vakcína proti covidu je liek na večný život bez akejkoľvek choroby..

a potom tu s radosťou prezentujú, že nie je.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Takze nič nie je a nebude mať súvis .....s vakci.....lebo vždy sa dá povedať....aj tak by oslepla,ochrnula a tak ďalej....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Minule sme sa smiali s jednou poradačkou,že aká som ja ativaxerka...že som seba a decko dala opichať na hepatitídu.... decku som to pekne kešla 3 vakcošky každá po vyše 1000sk a za každé pichnutie 100sk....
Mne to ponúkla firma.... kožnú chorobu som tam už drapla-jaj tu by som aj tak...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vychytralcov sa vždy nájde dosť. Pre niektorých je poctivá práca ten posledný spôsob, ako sa uživiť.
Tento expolitik je tým dávno známy.
https://slovensko.hnonline.sk/666041...rukach-policie
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Už sa bojím otvoriť čokoľvek,Nýzlová na mňa vyskočí aj z ladničky.A Lobotka nech je to kto chce.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tweety
Vychytralcov sa vždy nájde dosť. Pre niektorých je poctivá práca ten posledný spôsob, ako sa uživiť.
Tento expolitik je tým dávno známy.
https://slovensko.hnonline.sk/666041...rukach-policie
a dokazali mu za 5 rokov vinu?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Úrad pre dohľad začal preverovať lekárov, ktorí šírili dezinformácie. Ide o Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka. Do úvahy pripadá aj zrušenie licencií. „V nadväznosti na vyhodnotenie konkrétnej veci bude úrad v rámci svojej kompetencie prijímať opatrenia voči takýmto lekárom, a to v podobe ukončenia spolupráce až po návrhy na zrušenie licencie či podania na disciplinárnu komisiu Slovenskej lekárskej komory,“ spresnil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Úrad chce iniciovať spoluprácu aj s ministerstvom spravodlivosti a generálnou prokuratúrou.

„Pri plnom rešpekte k právu na slobodu prejavu je však s ohľadom na fakty neakceptovateľné, aby lekár spochybňoval existenciu ochorenia covid-19, označoval vakcínu za podvod alebo namiesto vakcíny odporúčal lieky, ktoré nie sú pre liečbu tohto ochorenia registrované


aspoň budú mať viacej času vypisovať koniny pre svojích fans ))
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
Úrad pre dohľad začal preverovať lekárov, ktorí šírili dezinformácie. Ide o Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka. Do úvahy pripadá aj zrušenie licencií. „V nadväznosti na vyhodnotenie konkrétnej veci bude úrad v rámci svojej kompetencie prijímať opatrenia voči takýmto lekárom, a to v podobe ukončenia spolupráce až po návrhy na zrušenie licencie či podania na disciplinárnu komisiu Slovenskej lekárskej komory,“ spresnil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Úrad chce iniciovať spoluprácu aj s ministerstvom spravodlivosti a generálnou prokuratúrou.

„Pri plnom rešpekte k právu na slobodu prejavu je však s ohľadom na fakty neakceptovateľné, aby lekár spochybňoval existenciu ochorenia covid-19, označoval vakcínu za podvod alebo namiesto vakcíny odporúčal lieky, ktoré nie sú pre liečbu tohto ochorenia registrované


aspoň budú mať viacej času vypisovať koniny pre svojích fans ))
Kedy kde Piják tvrdil,že corona neexistuje? kde tvrdil,že vakcíny sú podvod?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
Úrad pre dohľad začal preverovať lekárov, ktorí šírili dezinformácie. Ide o Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka. Do úvahy pripadá aj zrušenie licencií. „V nadväznosti na vyhodnotenie konkrétnej veci bude úrad v rámci svojej kompetencie prijímať opatrenia voči takýmto lekárom, a to v podobe ukončenia spolupráce až po návrhy na zrušenie licencie či podania na disciplinárnu komisiu Slovenskej lekárskej komory,“ spresnil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Úrad chce iniciovať spoluprácu aj s ministerstvom spravodlivosti a generálnou prokuratúrou.

„Pri plnom rešpekte k právu na slobodu prejavu je však s ohľadom na fakty neakceptovateľné, aby lekár spochybňoval existenciu ochorenia covid-19, označoval vakcínu za podvod alebo namiesto vakcíny odporúčal lieky, ktoré nie sú pre liečbu tohto ochorenia registrované


aspoň budú mať viacej času vypisovať koniny pre svojích fans ))
Kedy kde Piják tvrdil,že corona neexistuje? kde tvrdil,že vakcíny sú podvod?
a prečo sa to pýtaš mňa ?
já dezolátov nesledujem....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Tweety
Vychytralcov sa vždy nájde dosť. Pre niektorých je poctivá práca ten posledný spôsob, ako sa uživiť.
Tento expolitik je tým dávno známy.
https://slovensko.hnonline.sk/666041...rukach-policie
a dokazali mu za 5 rokov vinu?
TRT mu dokázali, odsúdili - https://www.topky.sk/tag/169733/Peter-Puskar
Je "čistý" ako Kristovo ľavé oko.
Veď aj preto Puškárová-Švajdová doteraz vystavuje tú svoju papuľu v telke, inak by asi poletela.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
kopretinka
bjuty smis
Úrad pre dohľad začal preverovať lekárov, ktorí šírili dezinformácie. Ide o Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka. Do úvahy pripadá aj zrušenie licencií. „V nadväznosti na vyhodnotenie konkrétnej veci bude úrad v rámci svojej kompetencie prijímať opatrenia voči takýmto lekárom, a to v podobe ukončenia spolupráce až po návrhy na zrušenie licencie či podania na disciplinárnu komisiu Slovenskej lekárskej komory,“ spresnil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Úrad chce iniciovať spoluprácu aj s ministerstvom spravodlivosti a generálnou prokuratúrou.

„Pri plnom rešpekte k právu na slobodu prejavu je však s ohľadom na fakty neakceptovateľné, aby lekár spochybňoval existenciu ochorenia covid-19, označoval vakcínu za podvod alebo namiesto vakcíny odporúčal lieky, ktoré nie sú pre liečbu tohto ochorenia registrované


aspoň budú mať viacej času vypisovať koniny pre svojích fans ))
Kedy kde Piják tvrdil,že corona neexistuje? kde tvrdil,že vakcíny sú podvod?
a prečo sa to pýtaš mňa ?
já dezolátov nesledujem....
ako vieš,že sú to dezoláti,keď ich nesleduješ? lebo niekto povedal? a načo sem toto teda dávaš,šak ich nesleduješ,ale kopnúť si,to si kopneš,čo?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - už nás posčítavali, zaštatistikovali....
Výsledky na https://www.scitanie.sk/
Ale po pravde - veľa sa z toho človek nedozvie - len "pekné" obrázčoky sú tam a percentíčka ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať