Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
korela
Ako zaujímavosť ...
https://www.facebook.com/marketplace...00922%7D%22%7D
cene za novú knihu vo fólii 170 eur

pôvodná cena 55 eur, bude sa robiť dotlač ešte v tomto roku
uz dotlačili, inzerat uz nie je k dispozicii
Ale je...dokonca dotyčný šiel s cenou dole.
Si blaváčik uvedomil, že takto sa biznis nerobí...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
Korela...CHOĎ už do riti s českými linkami !!!!!!
Si neskutočne trápna...jak u drbnutých ?
To si sa tak narodila alebo to máš postupným zdokonaľovaním ???

....a ozaj...posledný príspevok v tejto téme nemá čo robiť !!!
Nikto ti nebráni prikladať linky z celého sveta.
Ako Fischer odišiel, ani neviem, kto je teraz na Slovensku najvychýrenejším kardiológom. U nich viem, pretože podáva jeden rozhovor za druhým.
Stále nechápeš...
Dávaj TY z celého sveta a nie iba od drbnutých čehúňov...všímaš si ten podstatný rozdiel ?
Čo príspevok, to čechy...co čech, to muzikant...zlatý český ručičky...dejte mi lidi, ja to udelám...co čech, to politik...co čech, to blb (teda zvyčajne)...
Ti serem na celé čechy...šovinisti a hajzli...

...a teraz sa máme posrať z nejakého bývalého kardiochirurga ?
...podotýkam, že českého ?
Ja z celého už iba vo svojom záujme prikladať nebudem, stačili mi tu otázky, či chodím na infovojnu, potom nasledoval opis, ako mám uložený PC o. i. Ak ešte idú aj na takéto veci štátne peniaze, tak zbohom.
Poučená z býv. režimu, si veľmi rada niektoré veci odopriem.
.
A ty si koľko času s nimi strávil? Ktovie, prečo máš taký postih.
Ono stačí aj literatúra faktu, aby sa človek zamyslel.
.
Skús to obrátiť, ako vnímajú Slovákov, reálnych, s ktorými prišli do styku.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
pavol54
my sme kvôli covidu kontumačne vyhrali hokejový zápas nad rusmi, či nie?
A radost prevelka
ako som počúval tých chlapcov, ani z toho nemali radosť, lebo oni si išli aj zahrať
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Trapošíte tu obaja s vašimi mínuskami ako pred pár rokmi.
To čakáte, že vám to budem vracať?
Ale vraciaš...jak oči.
Si falošná češka...

Nedostávaš kvôli nicku, fasuješ za české linky...za šarlatánstvo....za hlúposti.
Sme tu od 14. st. , neprišli sme z českej zeme. Iba sme cez ňu prešli.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto si neodpustím.
Vladimír Šucha: Odchádza nám 21 percent najlepších študentov, v Česku len 3 až 5 percent
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
ako som počúval tých chlapcov, ani z toho nemali radosť, lebo oni si išli aj zahrať
Jasne ze si sli zahrat, pri takom vitazstve ani korcule brusit netrebalo. Zacula som, ze cely turnaj sa prehodnocuje
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Toto podľa mňa objektívne platí. Ale tento mesiac mám v okolí 2 prípady, že Ag pozitívny a PCR negatívny, čo je pre mňa nepochopiteľné /ak by to bolo naopak, ani sa nad tým nepozastavím/. Jedna osoba z toho veľmi ťažký priebeh. Rozmýšľam, či to tu niekto úmyselne sabotuje, alebo sa znižujú štatistiky takto aj inde, keďže každý človek ktorý vyjde Ag pozitívne /má doma deti a aj testy/, tak ide na PCR a tým pádom by štatistiky išli brutálne hore. Viac, ako keď sa Ag v školách zdarma nerozdávali. Sám som si ho po prekonaní už 2x robil. Myslíte, že by som išiel 2 x do momky iba kvôli "pocitu"???
Je to na zamyslenie. S oboma sa poznám, jeden s rodiny, druhý kolega...
Videl som foto Ag testu a výsledok PCR.....
Naposledy upravil Nandrolon : 06.01.22 at 12:20
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
veronikasad
korela
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
To ešte neznamená, že sú chorí.
Prepac, korela, nerozumiem tvojej reakcii. Ty by si sa bez problemov stykala s ľuďmi s pozitívnym testom ?
ako často sa testujú očkovaní alebo prekonaní?
V ČR to plánujú testovať rovnako ako neočkovaných, všetci zamestnanci bez rozdielu a tak je to správne, akurát kopec tých, ktorý uverili kampani, že "tečkou neudelali konec koronaviru", budú hrešiť a nadávať o život.

PS: Korela - a nemôžeš sa jednoducho vysrať na určité osoby a robiť si čo chceš? To je jediná cesta k spokojnosti jednotlivca a vyváženým názorom v spoločnosti.
Naposledy upravil Nandrolon : 06.01.22 at 12:13
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
to som kde napisala, ked citujes moj príspevok?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Predstav si, ze poznam aj taký pripad, kamaratkin manžel pred Vianocami... PCR test nepotvrdil pozitívny antigenovy...
Mesiac predtym mal vysoké teploty a vysoké hodnoty CRP, styri negatívne antigeny za sebou. Doktor ho vtedy na PCR test nechcel poslať ...
Naposledy upravil veronikasad : 06.01.22 at 12:25
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1641462572617.jpg  
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Predstav si, ze poznam aj taký pripad, kamaratkin manžel pred Vianocami... PCR test nepotvrdil pozitívny antigenovy...
Mesiac predtym mal vysoké teploty a vysoké hodnoty CRP, styri negatívne antigeny za sebou. Doktor ho vtedy na PCR test nechcel poslať ...
Odpoviem v jednom príspevku na tvoje dva:
1. písala si to v tom zmysle, ak si prečítaš príspevky pred svojím aj po ňom, že pozitívny znamená chorý. Ja tvrdím, že pozitívny môže byť zdravý bez akýchkoľvek príznakov.
2. Zaujímavé, že aj ty poznáš. Poznala si niekedy taký prípad aj predtým v prvej, druhej vlne? Lebo ja nie, pričom sme kolektív cca 100 ľudí a všelijako sa to tam mlelo. Je mi to preto dosť podozrivé.
V 1. a 2. vlne som poznal prípady, že ľudia mali preukázateľne Covid ale na PCR išli neskoro, tak boli negatívni. Ako som ja laik zhodnotil, že ho mali preukázateľne? Stretli sa s PCR pozitívnym, zatajili to, dostali všetky príznaky Covidu, nasadili si po známosti ATB, vybrali si dovolenku a po zotavení išli na PCR, ktorý vyšiel negatívne, a následné protilátky vysoké...

Ale ešte raz napíšem, ak je Ag pozitívny, tak je predpoklad brutálnej nálože a nič presnejšie ako RT-PCR zatiaľ neexistuje, takže to by muselo potvrdiť. Ak by to bol fakt promilový omyl u Ag, tak by predsa po negatívnom PCR daný pacient neležal vo vážnom stave a nastavenou liečbou na Covid19 s potvrdeným RTG snímkom, či nie???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
.
aj ty sa môžeš, ak si dokážeš zaplatiť troch štyroch právnikov na obhajobu svojich rozhodnutí
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Predstav si, ze poznam aj taký pripad, kamaratkin manžel pred Vianocami... PCR test nepotvrdil pozitívny antigenovy...
Mesiac predtym mal vysoké teploty a vysoké hodnoty CRP, styri negatívne antigeny za sebou. Doktor ho vtedy na PCR test nechcel poslať ...
Odpoviem v jednom príspevku na tvoje dva:
1. písala si to v tom zmysle, ak si prečítaš príspevky pred svojím aj po ňom, že pozitívny znamená chorý. Ja tvrdím, že pozitívny môže byť zdravý bez akýchkoľvek príznakov.
2. Zaujímavé, že aj ty poznáš. Poznala si niekedy taký prípad aj predtým v prvej, druhej vlne? Lebo ja nie, pričom sme kolektív cca 100 ľudí a všelijako sa to tam mlelo. Je mi to preto dosť podozrivé.
V 1. a 2. vlne som poznal prípady, že ľudia mali preukázateľne Covid ale na PCR išli neskoro, tak boli negatívni. Ako som ja laik zhodnotil, že ho mali preukázateľne? Stretli sa s PCR pozitívnym, zatajili to, dostali všetky príznaky Covidu, nasadili si po známosti ATB, vybrali si dovolenku a po zotavení išli na PCR, ktorý vyšiel negatívne, a následné protilátky vysoké...

Ale ešte raz napíšem, ak je Ag pozitívny, tak je predpoklad brutálnej nálože a nič presnejšie ako RT-PCR zatiaľ neexistuje, takže to by muselo potvrdiť. Ak by to bol fakt promilový omyl u Ag, tak by predsa po negatívnom PCR daný pacient neležal vo vážnom stave a nastavenou liečbou na Covid19 s potvrdeným RTG snímkom, či nie???
kamaratkin manzel pred Vianocami nemal žiadne príznaky kovid, mali ísť na návštevu k synovi, tak sa obaja isli otestovať. Pred mesiacom, ked príznaky mal, bol antigen opakovane negat.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Predstav si, ze poznam aj taký pripad, kamaratkin manžel pred Vianocami... PCR test nepotvrdil pozitívny antigenovy...
Mesiac predtym mal vysoké teploty a vysoké hodnoty CRP, styri negatívne antigeny za sebou. Doktor ho vtedy na PCR test nechcel poslať ...
Odpoviem v jednom príspevku na tvoje dva:
1. písala si to v tom zmysle, ak si prečítaš príspevky pred svojím aj po ňom, že pozitívny znamená chorý. Ja tvrdím, že pozitívny môže byť zdravý bez akýchkoľvek príznakov.
2. Zaujímavé, že aj ty poznáš. Poznala si niekedy taký prípad aj predtým v prvej, druhej vlne? Lebo ja nie, pričom sme kolektív cca 100 ľudí a všelijako sa to tam mlelo. Je mi to preto dosť podozrivé.
V 1. a 2. vlne som poznal prípady, že ľudia mali preukázateľne Covid ale na PCR išli neskoro, tak boli negatívni. Ako som ja laik zhodnotil, že ho mali preukázateľne? Stretli sa s PCR pozitívnym, zatajili to, dostali všetky príznaky Covidu, nasadili si po známosti ATB, vybrali si dovolenku a po zotavení išli na PCR, ktorý vyšiel negatívne, a následné protilátky vysoké...

Ale ešte raz napíšem, ak je Ag pozitívny, tak je predpoklad brutálnej nálože a nič presnejšie ako RT-PCR zatiaľ neexistuje, takže to by muselo potvrdiť. Ak by to bol fakt promilový omyl u Ag, tak by predsa po negatívnom PCR daný pacient neležal vo vážnom stave a nastavenou liečbou na Covid19 s potvrdeným RTG snímkom, či nie???
takže ako dokázať že môžem patriť do kategórie"P" prekonaný? to predsa ani Ag ani PCR testy nesignalizujú. Očkovaní majú miernejší, dokonca asymptomsatický priebeh onemocnenia, rovnako tak sa to môže stať aj neočkovaným, takže o tom ani nemusia vedieť ale sa nikam nedostanú
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A ty si koľko času s nimi strávil? Ktovie, prečo máš taký postih.
Ono stačí aj literatúra faktu, aby sa človek zamyslel.
.
Skús to obrátiť, ako vnímajú Slovákov, reálnych, s ktorými prišli do styku.
Koľko ? Dva roky mi úplne stačilo, a to denno denne ...aleže úplne stačilo...
Tých nadávok na slovákov sme si užili požehnane...
Potom občasné služobné cesty...a tie rôzne narážky...

Ako vravím...tvrdá realita...češi sú jeden šovinistický národ...od neho už len maďari horší.
Literatúra faktu nevychádza z poznatkov bežného života obyčajných ľudí...a literatúra faktu je len poznatok jedného človeka = spisovateľa, jeho (nie raz) skreslený pohľad na to alebo ono.

Nandrolon
PS: Korela - a nemôžeš sa jednoducho vysrať na určité osoby a robiť si čo chceš? To je jediná cesta k spokojnosti jednotlivca a vyváženým názorom v spoločnosti.
Veď preto na teba aj zvysoka seriem...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Kovid - doživotná imunita? Vcera som citala ze obaja Saganovci majú po roku znovu pozitívny test ...
Pozitívny znamená chorý? A to od kedy???
PS: veronikasad - z tvojho príspevku cítim, že si trochu mýliš pojem "falošnosť výsledku u Ag testu".
Ag test môže vyjsť negatívne a človek byť pozitívny. Ak Ag test vyjde pozitívne, človek má už poriadnu nálož. To, že Ag vyjde pozitívne a človek je negatívny, to je veľmi nepravdepodobná situácia, možno pár promile /tisícin, nie alkohol/.
Predstav si, ze poznam aj taký pripad, kamaratkin manžel pred Vianocami... PCR test nepotvrdil pozitívny antigenovy...
Mesiac predtym mal vysoké teploty a vysoké hodnoty CRP, styri negatívne antigeny za sebou. Doktor ho vtedy na PCR test nechcel poslať ...
Odpoviem v jednom príspevku na tvoje dva:
1. písala si to v tom zmysle, ak si prečítaš príspevky pred svojím aj po ňom, že pozitívny znamená chorý. Ja tvrdím, že pozitívny môže byť zdravý bez akýchkoľvek príznakov.
2. Zaujímavé, že aj ty poznáš. Poznala si niekedy taký prípad aj predtým v prvej, druhej vlne? Lebo ja nie, pričom sme kolektív cca 100 ľudí a všelijako sa to tam mlelo. Je mi to preto dosť podozrivé.
V 1. a 2. vlne som poznal prípady, že ľudia mali preukázateľne Covid ale na PCR išli neskoro, tak boli negatívni. Ako som ja laik zhodnotil, že ho mali preukázateľne? Stretli sa s PCR pozitívnym, zatajili to, dostali všetky príznaky Covidu, nasadili si po známosti ATB, vybrali si dovolenku a po zotavení išli na PCR, ktorý vyšiel negatívne, a následné protilátky vysoké...

Ale ešte raz napíšem, ak je Ag pozitívny, tak je predpoklad brutálnej nálože a nič presnejšie ako RT-PCR zatiaľ neexistuje, takže to by muselo potvrdiť. Ak by to bol fakt promilový omyl u Ag, tak by predsa po negatívnom PCR daný pacient neležal vo vážnom stave a nastavenou liečbou na Covid19 s potvrdeným RTG snímkom, či nie???
kamaratkin manzel pred Vianocami nemal žiadne príznaky kovid, mali ísť na návštevu k synovi, tak sa obaja isli otestovať. Pred mesiacom, ked príznaky mal, bol antigen opakovane negat.
Ale tento tvoj prípad je teda úplne normálny a nevymyká sa logike.
Ag nezachytil pozitivitu /čomu sa hovorí falošný výsledok/. Ale to sa snažím napísať, že falošný výsledok z 99,999999 % znamená iba jeden smer, ten tvoj, teda falošný výsledok. Ale Ag pozitívny a PCR negatívny je anomália. Dúfam, že už si konečne pochopila o čom tu píšem...
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
.
aj ty sa môžeš, ak si dokážeš zaplatiť troch štyroch právnikov na obhajobu svojich rozhodnutí
26poziadaviek na výnimku bolo podaných....koľko schválených sa nevie,ale vie sa,že sú už tam tenisti,ktorí rovnakú výnimku ako djoko....tak ?!
Rafa sa radšej ani nemal vyjadrovať na jeho adresu....hlboko v anale...vakcicneho billa......aby asi nevyschol prameň.......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
.
aj ty sa môžeš, ak si dokážeš zaplatiť troch štyroch právnikov na obhajobu svojich rozhodnutí
26poziadaviek na výnimku bolo podaných....koľko schválených sa nevie,ale vie sa,že sú už tam tenisti,ktorí rovnakú výnimku ako djoko....tak ?!
Rafa sa radšej ani nemal vyjadrovať na jeho adresu....hlboko v anale...vakcicneho billa......aby asi nevyschol prameň.......
to ako na porade nick ako hlavný rozlišovací prvok už máš -
aj tam asi výnimky kto žiada a odkiaľ je, starý nevhodne pripomenul že syn si vždy bude pamätať bombardovanie, ak to má vyhodnocovač jeho žiadosti v pamäti, tak to má na 50% istú výnimku. Vtip lepšie hovorený ako písaný :cigáň príde na bytový podnik chce byt, predseda hovorí na 50% ho máš. o rok príde znova, na 50% ho dostaneš. ten namieta že by malo byť už 100. Tak mu ukáže ruku a hovorí od prstov po rameno je to 100 potom druhou prelomí v lokti a hovorí toto je 50. ale to sú moje konšpirácie.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Musíš skúsiť ešte jednoduchšie, lebo dvaja prítomní nepochopia a tretí sa vždy hlási iba výlučne pred voľbami.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať