Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Len pre zaujímavosť.

https://www.dostojneslovensko.eu/zau...rezim-op-a-otp

Nepochybujem, že poniektorí sa tu budú chytať každého slovíčka, ale dopredu hovorím, že mi je to úplne jedno.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Turnaj začína 17-teho, v pondeelok zasadá súd. Zaujímavé je porovnať diskusie podľa periodík, zaujímavá je austrálska. Uvidíme kto vyhrá, reklama, alebo vakcína.
4 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Musíš skúsiť ešte jednoduchšie, lebo dvaja prítomní nepochopia a tretí sa vždy hlási iba výlučne pred voľbami.
Ak to patrilo mne, tak nedá sa 4. som napísal jednovetový príspevok, vtedy som niekoho rozpálil do biela, bol som klamár a dnes je už aj GP konšpirátor.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Nandrolon
Musíš skúsiť ešte jednoduchšie, lebo dvaja prítomní nepochopia a tretí sa vždy hlási iba výlučne pred voľbami.
Ak to patrilo mne, tak nedá sa 4. som napísal jednovetový príspevok, vtedy som niekoho rozpálil do biela, bol som klamár a dnes je už aj GP konšpirátor.

stále si klamár...len totálny vieš čo môže tak sprosto klamať, že ruská okupácia bola na pozvanie vlády a so súhlasom nášho parlamentu...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Čo sa Djoka týka:

Krajina žila dva roky v lockdowne, prežívali prísne obmedzenia, dnes má viac ako 77 percent zaočkovaných občanov.

Aj austrálske úrady hneď odkázali Djokovičovi, že s ním nebudú zaobchádzať inak. A tak sa aj stalo, dlhých desať hodín čakal na letisku v Melbourne, až mu nakoniec zrušili víza.

Dnes čítam:

Austrália vo štvrtok zaznamenala ďalší rekordný prírastok infekcie koronavírusom. Za posledných 24 hodín pribudlo v krajine s necelými 26 miliónmi obyvateľov najmenej 72 392 prípadov infekcie. Plne zaočkovaných je teraz viac ako 78 percent obyvateľov.

Preskákali si svoje a bolo im to asi na dve veci. Treba nejako obrátiť pozornosť naštvaných občanov. Djoko bude dobrý objekt.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"Mali by sme prestať myslieť na počty prípadov a namiesto toho myslieť na vážne chorých, žiť s vírusom, starať sa o svoje zdravie, sledovať u seba príznaky a nechať ekonomiku fungovať," tvrdí austrálsky premiér Scott Morrison
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Čo sa Djoka týka:

Krajina žila dva roky v lockdowne, prežívali prísne obmedzenia, dnes má viac ako 77 percent zaočkovaných občanov.

Aj austrálske úrady hneď odkázali Djokovičovi, že s ním nebudú zaobchádzať inak. A tak sa aj stalo, dlhých desať hodín čakal na letisku v Melbourne, až mu nakoniec zrušili víza.

Dnes čítam:

Austrália vo štvrtok zaznamenala ďalší rekordný prírastok infekcie koronavírusom. Za posledných 24 hodín pribudlo v krajine s necelými 26 miliónmi obyvateľov najmenej 72 392 prípadov infekcie. Plne zaočkovaných je teraz viac ako 78 percent obyvateľov.

Preskákali si svoje a bolo im to asi na dve veci. Treba nejako obrátiť pozornosť naštvaných občanov. Djoko bude dobrý objekt.
podľa správ stv ho šupli do karanténneho hotela a tam uväznení migranti možno infekční to je výhra
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Djoko ako decko prežil v bunkroch pri bombardovaní, tak nejaký špinavý hotel ho nerozhádže. Viac humbuku robia ľudia okolo neho.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a najviac jeho foter.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj ty si foter.....by si ich hladkal vo vlasoch...?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Aj ty si foter.....by si ich hladkal vo vlasoch...?
A kto je na vine...snáď ja ?
Nech si apko spapá kašu, čo si navaril.
Foter robí humbuk, zveličuje a preháňa, osočuje a hlavne klame. Ostatne, nie je to po prvý krát, čo fotrík vystrája...na nete je toho viac.
Každý rodič chráni to svoje...ale odtál potál.
----------------------------
Vezmi aj terajšiu kauzu s tým dievčaťom z Miloslavova. Rodič jedného šikanózneho decka sa ozval...že ono nič, ono svaté. Svoj príspevok stiahol, keď ho usvedčili z klamstva.

...a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma viac, ako Djoko.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No, ale toto ma fakt pobavilo. Vyjadrenia jedného z našich ministrov.

"Kľúčovou úlohou politikov by malo byť vnášať do spoločnosti pokoj a rozvahu."
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
No, ale toto ma fakt pobavilo. Vyjadrenia jedného z našich ministrov.

"Kľúčovou úlohou politikov by malo byť vnášať do spoločnosti pokoj a rozvahu."
do ktorej spoločnosti?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bankár okradne národ a potom ľudí vyzve na násilie a zabíjanie lebo nič nemajú. dobré nie?
0 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchač
lujza.j
Aj ty si foter.....by si ich hladkal vo vlasoch...?
A kto je na vine...snáď ja ?
Nech si apko spapá kašu, čo si navaril.
Foter robí humbuk, zveličuje a preháňa, osočuje a hlavne klame. Ostatne, nie je to po prvý krát, čo fotrík vystrája...na nete je toho viac.
Každý rodič chráni to svoje...ale odtál potál.
----------------------------
Vezmi aj terajšiu kauzu s tým dievčaťom z Miloslavova. Rodič jedného šikanózneho decka sa ozval...že ono nič, ono svaté. Svoj príspevok stiahol, keď ho usvedčili z klamstva.

...a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma viac, ako Djoko.
Umňa je takto:

... a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma menej ako Djoko.

Dôvod:

11 ročné dieťa majú mať rodičia pod kontrolou, ako oko v hlave.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Umňa je takto:
... a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma menej ako Djoko.
Dôvod:
11 ročné dieťa majú mať rodičia pod kontrolou, ako oko v hlave.
Djoko mi je kradnutý...ta het sú časy, keď som sledoval šport....už je to všetko len o peniazoch. Nebudem sa rozpisovať, aj keby sa dalo...a úplne by stačilo vziať si na paškál len tie slovenské "hviezdy".

Mňa v podstate vyšetrovanie zaujíma len z toho titulu, že ako to dopadne. Lebo teraz je to veľké haló...no čo bude o nejakú dobu, to nevie nik.

Že rodičia by mali mať deti pod kontrolou, tak o tom sa nemusíme predsa baviť...či ?
Lenže čo je veľa, to je príliš.
Partie zasranov si robia, čo len chcú...a sú nepolapiteľní, nepotrestateľní. A aj keď ich niekto chytí, tak čo z toho ? Riskuje solídnu odvetu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jarka 1
buchač
lujza.j
Aj ty si foter.....by si ich hladkal vo vlasoch...?
A kto je na vine...snáď ja ?
Nech si apko spapá kašu, čo si navaril.
Foter robí humbuk, zveličuje a preháňa, osočuje a hlavne klame. Ostatne, nie je to po prvý krát, čo fotrík vystrája...na nete je toho viac.
Každý rodič chráni to svoje...ale odtál potál.
----------------------------
Vezmi aj terajšiu kauzu s tým dievčaťom z Miloslavova. Rodič jedného šikanózneho decka sa ozval...že ono nič, ono svaté. Svoj príspevok stiahol, keď ho usvedčili z klamstva.

...a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma viac, ako Djoko.
Umňa je takto:

... a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma menej ako Djoko.

Dôvod:

11 ročné dieťa majú mať rodičia pod kontrolou, ako oko v hlave.
11 ročné dieťa má byť pod kontrolou rodičov, to je samozrejmé ale ak aj by sem tam nebolo, to ešte neznamená, že to ospravedlňuje správanie sa nevychovaných spratkov.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Zrusili viza aj ceskim tenistom
Naposledy upravil anet : 07.01.22 at 18:52
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Keď ti je ukradnutý načo o ňom píšeš...mne keď je niekto ukradnutý nemínam čas......
Si dovolil niekto...odmietať bezhlavé očkovanie... všetkých a za každú cenu pod hrozbou všetkého možného...
.... najnovšie napr.v aj v nočnom klube ....nedávno aj v bordelj toť v at...dôstojne to miesta....na očko
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Keď ti je ukradnutý načo o ňom píšeš...mne keď je niekto ukradnutý nemínam čas......
Si dovolil niekto...odmietať bezhlavé očkovanie... všetkých a za každú cenu pod hrozbou všetkého možného...
.... najnovšie napr.v aj v nočnom klube ....nedávno aj v bordelj toť v at...dôstojne to miesta....na očko
do bordelu by som tiež išiel očkovať zn. vakcínu mám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať