Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Bisťu, tak s tým očko v bordeli v at, to je už vyšší level. V praxi to znamená, že očko chtíč sa síce môže nakaziť covidom od očko radodajky, ale to nie je vôbec problém. Problém je, ak praskne kde sa covidom nakazil
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Novaka Djokoviče po zrušení víza zavřeli do hotelu pro neočkované běžence, kde dostávají jídlo prolezlé červy a mučí je vypínáním klimatizace
Právě dnes totiž, kdyby nebyla média plná kauzy s Novakem Djokovičem, by veškerá média v Austrálii řešila jenom jednu jedinou věc, a to vyhlášení lockdownu v Severním teritoriu výhradně pro neočkované osoby, které od této chvíle nesmí opustit své byty a nesmí chodit do práce. Šéf rady ministrů Michael Gunner to oznámil [1] na tiskové konferenci, že neočkovaní od této chvíle nesmí do práce a nesmí opustit domovy, jen se třemi výjimkami, pro cestu na nákup potravin a léků, pro cestu na očkování a pro cestu kvůli péči o osobu, která se o sebe nedokáže postarat sama. Dosud měli neočkovaní právo na 1 hodinu vycházku z domu za den, podobně jako ve věznicích s nejvyšší ostrahou jsou vězni ze samotek vyvádění na 1 hodinu ven. Neočkovaní tak v Severním teritoriu od dnešního dne nemají už ani tu jednu hodinu, mohou pouze na nákup potravin, léků a potom zpátky domů.

https://aeronet.cz/news/video-austra...ne-australany/
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Neočkovaní tak v Severním teritoriu od dnešního dne nemají už ani tu jednu hodinu, mohou pouze na nákup potravin, léků a potom zpátky domů."
Naposledy upravil buchač : 07.01.22 at 16:52
BLBA OTAZKA (2).jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Zrusili viza aj ceskym tenistom
A pritom - nerobia z toho mediálnu kampaň.
To len u "hviezdy" Jokera sa musí robiť. Inu - čím viac to bude rozmazávať, tým viac bude na očiach - a to sa mu môže v budúcnosti poriadne vypomstiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uvidíme čo sa komu vypomstí....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
anet
Zrusili viza aj ceskym tenistom
A pritom - nerobia z toho mediálnu kampaň.
To len u "hviezdy" Jokera sa musí robiť. Inu - čím viac to bude rozmazávať, tým viac bude na očiach - a to sa mu môže v budúcnosti poriadne vypomstiť.
rozmazáva to on či novinári? veď píšu o tom čo zaujíma čitateľov, nejaká huslistka n-tého radu je nepodstatná
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
rozmazáva to on či novinári? veď píšu o tom čo zaujíma čitateľov, nejaká huslistka n-tého radu je nepodstatná
Jeho fotrík! A potom on sám - v médiách, ktoré to potom podávajú ďalej.
Ale R. Voráčova - jednoducho ju zadržali - vraj ani pre ňu výnimka neplatí, lebo zle pochopili nariadenia (či pravda, alebo nie - nech rozhodnú iní) - tak jednoducho zbalila veci a uposlúchla nariadenia a odišla. Nerobila z toho mediálne divadlo!
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jaj, ale veď tu už nejde o tenis, ani o prachy. Dostali výnimku? - dostali, pustili ich do lietadla a nechali vystúpiť? - pustili.

Zrazu sa zistí, že vláda protinožcov a nejaká organizácia prideľujúca výnimky neťahá za jeden koniec. Tu je pes zakopaný. Prečo sa jasne nedohodli vopred, ako budú postupovať, ale zatiahli do toho tenistov?
Prečo mi to pripomína náš bananistan.

Tenisti sa bránia? A prečo by si to mali nechať ľúbiť?
To čo je za názory, že zvesiť hlavu, držať hubu, krok a nechať so sebou zametať?
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Keď sa dá vždy si do neho kopnu.......diskvalifikaciu na us open...majú asi ako povinnú jazdu aj komentátori....
....keď praskol šupu do tváre rafa podavačke lopt-deti to robia.... dal holke pusinku tak sa išli všetci z toho oné... ešte to dávali ako upútavku.....na danej stanici...asi nejakí uchylaci...som to videla live...a mala som dosť... radšej keby dali info..či je ok
Ani jedno ani druhé neúmyselne...rovný a rovnejší aj v tenise-alebo podla ksichtu...alebo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ani jedno ani druhé neúmyselne...rovný a rovnejší aj v tenise-alebo podla ksichtu...alebo...
...alebo ? Alebo podľa lásky a každoročnej dovolenky v určitej krajine ???


Nech si každý porovná sám situácie.


1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Taký "odpal"ako dal nole a trafil pani......dáva bežne každý z nich....... dokázať úmysel?...
Čo ma moje milované Chorvátsko spoločne ,že mam rada tohto srbina?!zdanie-nahoda,že zrovna....a nie len jeho... vždy som mala tých mojich..... ešte z čias...keď som decko- 7-8 trieda...s tatkom koukala na tenis...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.
Bruse.gif  
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Vezmi aj terajšiu kauzu s tým dievčaťom z Miloslavova. Rodič jedného šikanózneho decka sa ozval...že ono nič, ono svaté. Svoj príspevok stiahol, keď ho usvedčili z klamstva.
...a výsledok vyšetrovania a hlavne trestu ma zaujíma viac
Prave som si o tom precitala viac, otec byvaly policajny vysetrovatel, pravnik, matka policajtka ... hmmmm
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lujza.j
Taký "odpal"ako dal nole a trafil pani......dáva bežne každý z nich....... dokázať úmysel?...
Čo ma moje milované Chorvátsko spoločne ,že mam rada tohto srbina?!zdanie-nahoda,že zrovna....a nie len jeho... vždy som mala tých mojich..... ešte z čias...keď som decko- 7-8 trieda...s tatkom koukala na tenis...
No predsa to, že si dovolíš mať iný názor a dokonca aj na ňom trvať, to sa tu neodpúšťa...
tebe si nedovolí dávať mínusky...zatiaľ...
5 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
No predsa to, že si dovolíš mať iný názor a dokonca aj na ňom trvať, to sa tu neodpúšťa...
tebe si nedovolí dávať mínusky...zatiaľ...
Pozri sa vyššie a uvidíš ku danej vete aj smajlíky...to po prvé.
Po druhé...nejde mi o nič iné, ako o objektivitu (vo všeobecnosti).
Tvoje príspevky sa snažím argumentačne vyvrátiť...ale čo z toho, keď nie si objektívna ?

Vyššie si dala link z aera...že je to konšpiračný web, to je o ňom známe.
Dám ti otázku...ćítala si originálne linky z Austrálie ? Ak hej, tak tam musíš uznať určité rozdiely.
ČAKÁM na odpoveď a dúfam, že sa jej aj dočkám.

Mínusky ti vadia ? Prípadne aj iným ? Odpoveď je tu.

buchač
kukučka
Neustále hejtovanie budem mínuskovať stále.
Amen...takže toto je odpoveďou na položenú otázku ?
Prisámfakt...vám už nepomôže, aj keby ste si konský Ivermectin na chleba natierali alebo chemtrailsom zhadzovali.
Alebo si zadrite vodku s Bromhexinom, zapite to savom...a potom dajte rešeršm že ako dopadla liečba.
Vyjadrenia ako od odborníkov vychádzajúcich z pojmov, dojmov a poznatkovej základne premiantov z Vysokej školy života.

Asi odteraz začnem mínuskovať všetko, všade a všetkých...lebo tu len hejtujete.
Že nedávam Lui negatíva ? Keď niet za čo, tak čo už.
Že sa naťahujeme (lebo v mojom prípade je to tak) aj ohľadom vážnejších tém, povedzme teraz Djoko ? Bude lacnejší chlieb, nech už súd rozhodne tak alebo onak ? No nebude !
Ako som spomenul, pozeral som šport, no už nemusím. Hral som vrcholovo hádzanú, už by som do nej nešiel...proste už šport až tak neprežívam.
Naposledy upravil buchač : 07.01.22 at 22:26
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dávala som ti mínusky za vulgárne príspevky a hejtovanie korely atď, nie za názor, ty mne zaradom, odpovedám len kvôli poraďákom. Naďalej ťa ignorujem.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Trasujú sa u nás predškoláci?
0 1
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

korela
Trasujú sa u nás predškoláci?
A trasuje sa vôbec ešte niekto?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Maximálne sa niekto len trasie.....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Trasujú sa u nás predškoláci?
Zalezi na rodicovi, moja skolacka sa nikdy netriasla ani netestovala
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať