Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Trasujú sa u nás predškoláci?
Máš vnúča ? Máš !
Prečo sa neopýtaš mladých ?
Alebo aj inak sa dá ešte...prečo si nevyhľadáš príslušnú problematiku aj sama, najlepšie na českých stránkach ?????

Ja ti odpovedať viem (šak ako inak )...ale nejak nemienim, lebo podľa kukučky mám vulgárne príspevky a dokonca ťa hejtujem.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potešilo....250 drepov.... vždy mám v pláne,že 150 na to som si takú psychológiu vyrobila v hlave....že len 150....keď už...hop do 200....keď je pocit prihodim 5,10,20....dnes bol deň na prihodenie 50.....sranda,že lepšie udrzim balanc keď cvičím na bosu dole hlavou...
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Potešilo....250 drepov.... vždy mám v pláne,že 150 na to som si takú psychológiu vyrobila v hlave....že len 150....keď už...hop do 200....keď je pocit prihodim 5,10,20....dnes bol deň na prihodenie 50.....sranda,že lepšie udrzim balanc keď cvičím na bosu dole hlavou...
Obdivujem ta, ze dokazes takto systematicky cvicit.
Po Vianociach som si na teba tak spomenula, dcere som dala ten tanecny koberec skusala som poskakovat, skoro som dusu vyplula
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
4 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ďakujem snažím sa nevypadnut so systému....a hlavu klamem slovíčkom "len"...aj keď hnusne cviky....len pár minút.....aj keď von veď len 30min tak a nazad...vonku som dávno..čakám na správnu chvilku alebo parťáka alebo sa len vyhovaram.....aj to čo doma beriem,že také lenivé....je mi ľúto za plank-om...neviem či niekedy....lebo burza ramena nie je ok... dokonalé cvičenie bez pohybu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evaj63
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
Tragické mám bývalú švagrinú s touto dg.zdravotacka srdcom, dušou celým telom... očko medzi prvými....lebo jej lekárka odporučila.....keď jej robili kontrolu "hlavy"stav zhoršený......koncom roka už musela prestala pracovať v nemocnici....tí čo sú očko veriaci...povedia aj tak by sa zhoršil....
Nedávno som tu spomínala holku čo problém s očami... očná pripustila spojitosť s očko...už skôr slepá v pondelok ju operujú...nakoniec nie oči..."iba"sa jej prebudil nádor na mozgu a tlačí na očné nervy........tie keď odumrú tak....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

evaj63
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som zvedavá,ako ich štát odškodní.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
som zvedavá,ako ich štát odškodní.....
Matovič jej osobne odovzdá 20-eurovú poukážku na nákup v Lidli!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://fb.watch/apQxHR4v9t/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Rakúsko odsúva začiatok povinného očkovania, vraj kvôli technickým problémom. Výhovorka, zľakli sa, boja sa ľudí.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Turnaj začína 17-teho, v pondeelok zasadá súd. Zaujímavé je porovnať diskusie podľa periodík, zaujímavá je austrálska. Uvidíme kto vyhrá, reklama, alebo vakcína.
Neviem koľkí a či vôbec si čítate diskusiu a všimli ste si počet príspevkov? Cca 1500 keď som to tu zavesila, o deň cca 3000, včera som tu chcela napísať, že 4000, ale sa mi nechcelo. Dnes doobeda zase 3000 a teraz už menej ako 2900. Som zvedavá, čo tam bude ráno, dobrú noc. Nech len mažú, čo si o nich ľudia myslia.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vypočul som si vyjadrenie jednej znalkyne (meno si nespomeniem) na medzinárodné zmluvy: jedná sa o tzv. rámcovú zmluvu - tam sa ešte neurčujú PRESNÉ pravidlá. Ale i tak sa vyjadrila, že i tá rámcová zmluva nie je pre Slovensko výhodná.
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že tu neprídu pracovať US firmy a US robotníci s US technikou, ale že POSKYTNÚ U$ doláre na výstavbu! To je rozdiel!!! Práce budú vykonávať SK firmy, s SK technikou a SK pracovníkmi. Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
Na druhej strane - SK by sa tým zaviazalo na neobmedzené využívanie (ako protihodnota k U$ dolárom) letísk US lietadlami. To o US základniach FICO klame.
Tá odborníčka na právo tiež poukázala na jeden fakt - nejasnosti v rámci jurisdikcie v prípade tr. činov, priestupkov US personálu (ktorý v rámci tej zmluvy bude letiská využívať) - či budú pod SK jurisdikciou, alebo pod US jurisdikciou. Fico sa pomýlil v tom, že to prirovnáva Poľsku, kde tie zmluvy sú koncipované inak (a fakt tie zariadenia v Poľsku sú na 50% majetkom USA = na 50% sú to US základne).
Toto mi pripomína rok 68 a neskôr, kedy na našom území boli naši "bratia" a naozaj to boli RUSKÉ základne s ruskými vojakmi a ruskými zákonmi.
Teda nebude sa konať žiadne slovenské Guantanamo, ale skôr slovenský Baghram (základňa Baghram sa predsa odovzdala odovzdala Afghanistánu, len odviezli svoju techniku a zariadenia - ostatné patrilo a patrí Afghanistanu - teraz talibáncom aj s tým, čo US neodviezlo, alebo nemalo pre nich veľkú hodnotu).
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

ČT ve zprávě o tiskové konferenci Iniciativy21 zamlčela vystoupení prof. Berana
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Vypočul som si vyjadrenie jednej znalkyne (meno si nespomeniem) na medzinárodné zmluvy: jedná sa o tzv. rámcovú zmluvu - tam sa ešte neurčujú PRESNÉ pravidlá. Ale i tak sa vyjadrila, že i tá rámcová zmluva nie je pre Slovensko výhodná.
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že tu neprídu pracovať US firmy a US robotníci s US technikou, ale že POSKYTNÚ U$ doláre na výstavbu! To je rozdiel!!! Práce budú vykonávať SK firmy, s SK technikou a SK pracovníkmi. Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
Na druhej strane - SK by sa tým zaviazalo na neobmedzené využívanie (ako protihodnota k U$ dolárom) letísk US lietadlami. To o US základniach FICO klame.
Tá odborníčka na právo tiež poukázala na jeden fakt - nejasnosti v rámci jurisdikcie v prípade tr. činov, priestupkov US personálu (ktorý v rámci tej zmluvy bude letiská využívať) - či budú pod SK jurisdikciou, alebo pod US jurisdikciou. Fico sa pomýlil v tom, že to prirovnáva Poľsku, kde tie zmluvy sú koncipované inak (a fakt tie zariadenia v Poľsku sú na 50% majetkom USA = na 50% sú to US základne).
Toto mi pripomína rok 68 a neskôr, kedy na našom území boli naši "bratia" a naozaj to boli RUSKÉ základne s ruskými vojakmi a ruskými zákonmi.
Teda nebude sa konať žiadne slovenské Guantanamo, ale skôr slovenský Baghram (základňa Baghram sa predsa odovzdala odovzdala Afghanistánu, len odviezli svoju techniku a zariadenia - ostatné patrilo a patrí Afghanistanu - teraz talibáncom aj s tým, čo US neodviezlo, alebo nemalo pre nich veľkú hodnotu).
Kličko pravý Rus
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
ČT ve zprávě o tiskové konferenci Iniciativy21 zamlčela vystoupení prof. Berana
Niečo o trasovaní predškolákov by sa nenašlo ?
Kto je zvedavý na pindy českých poblúdencov ???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Ani prezidentka (podľa jej kampane) nechce na Slovensku prítomnosť Američanov... aspoň dúfam.
K Ficovi: ten už toho toľko nakecal, toľko toho predpovedal, toľko toho nahnal strachu... a áno - máš pravdu - naháňa politické preferencie. Ale je to KLAMÁR. Či si zabudol, ako vyhlasoval, že z politiky už odíde - koľko rokov? A stále tam smradí! Klamal vtedy, klame teraz, bude klamať i na budúce.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Nevidí dôvod na trvalú prítomnosť, dočasná je minimálne o jeden deň menej ako trvalá
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

AU, tenis, záujem o ťažbu lítia v Srbsku im neprešiel cez srb. parlament, o.i. tento názor zdieľal aj Novak a pod. iné okolo neho.
Tiež sa tam menia podmienky, začínajú chýbať ľudia.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať