Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
buchač
misoft
Hranatý to už preháňa. On nepochopil fakt, že
Tu Hranatý už začína šíriť HOAXy! Klame!
...a ako to ty preháňaš...kurňa, ako po vypití zo 2-3 fliaš Šaratice.
Obávam sa, že si nepochopil iné...tebe asi salámová metóda nič nevraví.

Fico šíri hoaxy ? Ani veľmi nie, skôr robí politiku a prispôsobuje sa situácii. Ostatne, nič nového...
Pozrime sa ale na jedno vyjadrenie našej prezidentky, ktorá sa však doteraz nevyjadrila (aspoň som nezaregistroval) ku zmluve.
„Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“
Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
Ani prezidentka (podľa jej kampane) nechce na Slovensku prítomnosť Američanov... aspoň dúfam.
K Ficovi: ten už toho toľko nakecal, toľko toho predpovedal, toľko toho nahnal strachu... a áno - máš pravdu - naháňa politické preferencie. Ale je to KLAMÁR. Či si zabudol, ako vyhlasoval, že z politiky už odíde - koľko rokov? A stále tam smradí! Klamal vtedy, klame teraz, bude klamať i na budúce.
Každý politik je klamár
Matovič získal toľko hlasov AJ preto, ako sa vyhranil voči možným základniam USA, teraz to kľudne podpíšu.
Danko sa jediný vyhranil voči zmluve AJ preto skončil.
Fico ako vládny politik by zmluvu v tichosti podpísal(Danko mu to prekazil) teraz potrebuje podporu národa tak je výrazne proti nej. Dokedy? Pýtajú sa: Len dovtedy kým nezíska parlamentnú väčšinu?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

.
271591172_4923810340983716_1934630037222426145_n.jpg  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pellegrini so stranou HLAS nepodporia referendum v otázke zmluvy s USA, ktorá by dovolila prítomnosť americkej armáde na Slovensku.
‼️Názor občanov je im asi ukradnutý. Vraj o prítomnosti cudzej armády na Slovensku majú rozhodnúť politici, a nie občania.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
Každý politik je klamár
Celé spoločenské usporiadanie je založené na klamstvách
Ale ak sme mohli mať na SK malú Moskvu https://www.sme.sk/c/2760409/vojaci-...eho-mesta.html
https://style.hnonline.sk/reportaz/2...-mesto-v-lesti
Môžeme mať aj malý New York. Možno ma pustia zatancovať si flash mob na Sinatru
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Ale ak sme mohli mať na SK malú Moskvu
No a včul si vyber...

" Tzv. ruské mesto bol pravdepodobne najstráženejší priestor v bývalom Československu. Do roku 1991 v ňom žilo takmer tritisíc sovietskych vojakov s rodinami..."

"... kultúrnym domom, mimochodom, najväčším na Slovensku (do hlavnej sály sa zmestilo 3-tisíc vojakov), ..."

Vizitka autorov článkov....
--------------------------------------------
" Slovenského veliteľa však šokovala nesmierna šikana v ruskej armáde. Hovorí, že vojaci sa navzájom šikanovali podľa svojho vierovyznania a národnosti. "

Pán veliteľ asi nebol v Čechách....by videl tú šikanu čechov, ktorí sa realizovali na Slovákoch....do podrobností nejdem, to nemá význam....snáď len poznámka, že najväčší šikanista bol (svojim spôsobom) veliteľ pluku.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
No a včul si vyber...
Pohlady autorov ma az tak velmi nezaujimaju, v niecom sa ale zhoduju ... ze tu bolo ruske mestecko. Napadlo ma to, lebo pred rokmi som o nom citala v Plus 7, boli tam aj fotografie.
Tesim sa na New York
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Pohlady autorov ma az tak velmi nezaujimaju, v niecom sa ale zhoduju ... ze tu bolo ruske mestecko. Napadlo ma to, lebo pred rokmi som o nom citala v Plus 7, boli tam aj fotografie.
Tesim sa na New York
Ajajááááj....jeden z nich dal určite zlú informáciu, povedal by som, že ten druhý z HN.
Mimochodom, na Lešti som svojho času bol, takže sa prikláňam k prvej verzii o 3 tisíckach komplet.
Fotky nenahradia realitu. To je ako keby som ti išiel rozprávať o facke a jej následkoch...čo je ale úplne zbytočné. Jednu ti vypálim a si okamžite v obraze.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja keď som bol na vojenčine v čecháh žiadna šikana slovákov tam nebola...
šikanovalo sa bez rozdielu národnosti...najslabšie kusy, srákoty, bonzáci, neschopáci, kvôli ktorým malo trest celé družstvo...
....nie slovák, či čech....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu adresovanú tým, ktorí v dohode o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA vidia narušenie suverenity Slovenska.

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.
Súvisiaci článok Žiadne základne ani strata suverenity. Otázky a odpovede o dohode s USA Čítajte

"Ak sa to nestane, kým je pri moci táto vláda, ak nevznikne americká základňa, Američania nedovezú na územie Slovenska ani jednu zbraň hromadného ničenia a neodovzdáme Američanom ani jedno letisko, nech sa ospravedlnia, priznajú, že strašili a už sa nikdy neuchádzajú o žiadnu verejnú funkciu,“ adresuje Naď výzvu skupine s menoslovom Fico, Blaha, Uhrík, Kotleba, Mazurek, Chmelár, Čarnogurský a Žilinka.


vidím, že ste o tých ficových a náckovských klamstvách plne presvedčení, tak sa vám potom splní prianie....naď teda končí )

p.s. napísť dnes, že fico nešíri hoaxy................tu by už ani dr, chocholoušek nepomohol
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čo tu omieľate opozíciu? Dajte vlastný názor. Vyjadrite sa, je tá zmluva pre Slovensko dobrá a či zlá? Ešte tu niekto verí ministrovi?
Mne stačilo prečítať pár komentárov, napr. že máme 150 000 poľovníkov a v armáde 8 000 vojakov.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo tu omielate opozíciu ))
ty nevidíš, o čom je debata ???


vlastný názor je, že tá zmluva je výborná a potrebná
treba ju urýchlene podpísať

a prečo nemáme veriť ministrovi ? v čom nás oklamal ??
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Čo tu omieľate opozíciu? Dajte vlastný názor. Vyjadrite sa, je tá zmluva pre Slovensko dobrá a či zlá? Ešte tu niekto verí ministrovi?
Mne stačilo prečítať pár komentárov, napr. že máme 150 000 poľovníkov a v armáde 8 000 vojakov.
Ale šak začni so svojim názorom...furt len ťaháš od druhých ten ich.

Tebe stačilo prečítať si niečo o poľovníkoch ? Pfúúúú...akože drísty nezainteresovaných chudákov, čo spoza pc by odsúdili každého poľovníka okamžite na najhoršie tresty ?
Raz si dala nejakú tému ohľadom vlkov.....nechcem ju nazvať, že hlúpou, takže napíšem, že išlo o laickú tému.

150 000 poľovníkov ???
Kuwa...to by som dotyčného komentátora poslal pekne do riti...tebe dám len link na overenie si čísel.
Nie je ich ani len polovica z daného počtu.
https://www.polovnickakomora.sk/sk/c...lenov-spk.html

8000 vojakov ???
Aj tu sa mýliš...je ich raz toľko + 2000.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ozbroj...skej_republiky

...a tak to vyzerá so všetkými tvojimi informáciami...neoverená ujovina za druhou !!!
Naposledy upravil buchač : 09.01.22 at 12:12
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu adresovanú tým, ktorí v dohode o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA vidia narušenie suverenity Slovenska.

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.
Súvisiaci článok Žiadne základne ani strata suverenity. Otázky a odpovede o dohode s USA Čítajte

"Ak sa to nestane, kým je pri moci táto vláda, ak nevznikne americká základňa, Američania nedovezú na územie Slovenska ani jednu zbraň hromadného ničenia a neodovzdáme Američanom ani jedno letisko, nech sa ospravedlnia, priznajú, že strašili a už sa nikdy neuchádzajú o žiadnu verejnú funkciu,“ adresuje Naď výzvu skupine s menoslovom Fico, Blaha, Uhrík, Kotleba, Mazurek, Chmelár, Čarnogurský a Žilinka.


vidím, že ste o tých ficových a náckovských klamstvách plne presvedčení, tak sa vám potom splní prianie....naď teda končí )

p.s. napísť dnes, že fico nešíri hoaxy................tu by už ani dr, chocholoušek nepomohol
Alexej Čepička podpísal zmluvu s varšavskou zmluvou ktorú schválila vtedajšia vláda aj snemovňa ľudu aj snemovňa národov, na základe ktorej sem mohli prísť spojenecké vojská kedykoľvek, do roku 1968 tu trvale neboli, vtedy keď prišli, mu už mohli práškový cukor fúkať. Dnes keď podpíše a schváli vláda a parlament, o tri roky v dobe realizácie mu už budú môcť fúkať do kávy práškový cukor
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
už sme sa tu tom viackrat bavili,netreba to recyklovať každé 3 roky.....( tachov ...na hranici so západonemeckými súdruhmi....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol.....na tie tvoje perly je najlepšie nereagovať......
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol.....na tie tvoje perly je najlepšie nereagovať......
tiež jeden spôsob argumentácie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zverejnil na sociálnej sieti verejnú výzvu

Minister deklaruje, že ak sa naplní čo i len jedna hrozba vyslovená z úst kritikov dohody, podá demisiu a už sa nikdy o verejnú funkciu nebude uchádzať. V opačnom prípade však očakáva rovnaký zásadový postoj od druhej strany.
Ak na základe Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA:

vznikne v SR čo i len jedna americká základňa,
bude tu čo i len jedna zbraň hromadného ničenia dovezená Američanmi,
odovzdáme čo i len jedno vojenské letisko Američanom,

Naď okamžite odstúpi z funkcie, verejne sa ospravedlní slovenskému národu, že ho oklamal.
-----------------------------
No hej, všetko pekné...ale čo z toho, že ten tlusťoch s modrou knižkou odstúpi, keď tu už :
- tá základňa bude
- bude tu nejaká raketôčka hromadného ničenia
- posunieme letisko amíkom
???

Jeho ospravedlnenie že národ oklamal bude slovákom na dve veci...na nič a na to druhé.
Klapec by sa mal ospravedlniť po každom verejnom vystúpení (vyhlásení), nakoľko v každom z nich bohapusto klame.
Nech si tam len hopká...ešte nejaký mesiac vydržíme a potom vo voľbách dostane také kopačky (a nie iba on), že sa zastaví až Amerike - presnejšie povedané, na americko - slovenskej základni.

Kuwa...ten vedel, prečo si vybavil modrú knižku...veď by bol šikanovaný jedna radosť, a deku by fásol raz za týždeň.
Naposledy upravil buchač : 09.01.22 at 12:29
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
bjuty smis
ja keď som bol na vojenčine v čecháh
No schválne...daj roky a posádku - mesto vojenčenia.
Už ti to bjuty ani nemohol lepši vysvetliť, škoda, že si neprevzal jeho celý príspevok:
"ja keď som bol na vojenčine v čecháh žiadna šikana slovákov tam nebola...
šikanovalo sa bez rozdielu národnosti...najslabšie kusy, srákoty, bonzáci, neschopáci, kvôli ktorým malo trest celé družstvo...
....nie slovák, či čech...."

To ty rád takto vyberať iba časti namiesto citovania, odkloniť, odpútať.
Vychádzaš zrejme zo seba, keď si sa už v tej dobe správal k ľuďom ako tu bežne na Porade, ani by som sa nedivila, že môžeš mať nepríjemné skúsenosti.
Už som ti to napísala medzi riadkami pred pár dňami, čo mohlo byť príčinou.

Pred pár rokmi sa u Blažkovej spomínali vojenčiny a práve aj v juž. Čechách. Aj brat tam bol, mal najlepšiu vojenčinu zo všetkých bratrancov čo sa týka náročnosti, aj podmienok a aj ľudí.
Ja som mala GR v Prahe, neboli s nimi problémy v ničom, nikdy nám finančný plán neupravovali. Ľudia, čo tam pracovali a aj pracujú, jedno v ktorom režime, mali normálne vzájomné kontakty, či pracovné alebo súkromné. Pripúšťam však, že sa dá natrafiť aj na kolosálny exemplár, ale toho môžeš stretnúť skoro všade po svete.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bodaj by to tak bolo.....

poliaci, rumuni im núkajú miliardy, aby u nich tie základne zriadili......prečo asi....

ale zlý emeričan po ničom netúži, len mať základne na 5mil. slovensku.....
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať