Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Belehrad nie je kosovo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Prežil mučenie. Ponižovali ho. Bojuje proti systému a vláde, lebo má právo byť v Austrálii. Neurobil nič zlé. Neporušil žiadny zákon "....povedala mama Dijana Djokovičová.

Ach jo.....
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

[QUOTE="bjuty smis"]
evaj63
bjuty smis
evaj63
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?
Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
čo si ty za človeka, že sem dokážeš dať takúto sprostosť....[/QUOT

Sprostý je tu niekto iný. Viac nereagujem.
4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="evaj63"]
bjuty smis
evaj63
bjuty smis
evaj63
Nepotešilo. Mladý chalan niečo cez 30. Na jeseň očkovaný 1 dávkou Johnson. Teraz skleróza multiplex potvrdená z očkonania.
A kto mu to potvrdil ? Dr. Lipták ?
Čo ty si za človeka. Inú otázku nemáš?

Neurolog, a dokonca špička.
čo si ty za človeka, že sem dokážeš dať takúto sprostosť....[/QUOT

Sprostý je tu niekto iný. Viac nereagujem.
samozrejme...inak by si to tu nedávala
preto som ťa upozornil...
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Si debil.... repete...rýchlo zmazte ako včera...
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://fb.watch/aso2vvxDxx/
Naposledy upravil kopretinka : 11.01.22 at 08:11
0 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
lujza.j
Si debil.... repete...rýchlo zmazte ako včera...
A ty si čo , dezolatka retardovaná ?
Fizel na dôchodku so spackanym rodinným životom,zblbnuta dezinformáciami..
Denne tu dávajúca desiatky hoaxov . A rýchlo to dáva zmazať, jak ten jej prepity blb z Kysúc ).
0 5
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Vraj dnes dobre radím, Niekomu tu musí jebať asi.
S....JPG  
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vlado 33
Vraj dnes dobre radím, Niekomu tu musí jebať asi.
To nie je "pochvala" ale pokarhanie. Byť s tým SaSkárskym debilom v jednej tabuľke, tak to radšej zmažem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lujza.j
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
a toto robilo policajtku...hotová docentka práv )
0 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
kopretinka
lujza.j
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
ja toto nechápem... a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda
kopretinka
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Nejako si zmenila názor...ani dlho ti to netrvalo. Už včera som ťa chcel vysmiať za tvoj blbý názor....lebo proste nechápeš, ale píšeš...niečo podobné ako kukučka.
Poznámka - výraz waxer si nechaj pre svoju rodinu.

Takže ty si to čítala ? Síce sa mi to nechce veriť, ale budiž.
Samotné čítanie je ale až tak právnické, že laik nemá šancu vyznať sa v spleti §§§, zákonov a aj ústave. Takže by som sa opýtal..." ty máš právnické vzdelanie ? " Odpoveď vieme, takže ju nemusíš dávať a výsledok je jasný.

Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.

P.S.:
POZOR na jedno...neriešim rozhodnutie ústavného súdu, nečítal a ani nemienim, nakoľko som laik.
Riešim len to, že niekto dal vyjadrenie (pár vetami) k rozhodnutiu a zvyšok mu to bezvýhradne berie (alebo žerie ?).
0 4
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
lujza.j
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
ja toto nechápem... a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda
kopretinka
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Nejako si zmenila názor...ani dlho ti to netrvalo. Už včera som ťa chcel vysmiať za tvoj blbý názor....lebo proste nechápeš, ale píšeš...niečo podobné ako kukučka.

Takže ty si to čítala ? Síce sa mi to nechce veriť, ale budiž.
Samotné čítanie je ale až tak právnické, že laik nemá šancu vyznať sa v spleti §§§, zákonov a aj ústave. Takže by som sa opýtal..." ty máš právnické vzdelanie ? " Odpoveď vieme, takže ju nemusíš dávať a výsledok je jasný.

Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.
daj sa vypchať.
už dávno som ti písala,že ja na teba nereagujem a aby si si ma nevšímal,a tuším si odpovedal,že nebudeš.
mínuskovanie každého môjho komentára ti nestačí asi.
keď sem niečo dám,tak to je všetko hoax podla teba,keď si uznám chybu,zas pindáš akeby napíšem,že nebo je modré a tráva zelená,tak aj na to mi dáš mínusku.
Na teba reagovať je dávno úplne zbytočné,aj keď si budem špárať v nose,tak to pre mňa bude užitočnejšie ako na teba reagovať.
HOWG
Naposledy upravil kopretinka : 11.01.22 at 09:34
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vyšší princíp (Hej, ty!)

0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Vyšší princíp (Hej, ty!)

dobrá sprostosť.to nie je o bátí sa injekcie.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
daj sa vypchať.
už dávno som ti písala,že ja na teba nereagujem a aby si si ma nevšímal,a tuším si odpovedal,že nebudeš.
mínuskovanie každého môjho komentára ti nestačí asi.
keď sem niečo dám,tak to je všetko hoax podla teba,keď si uznám chybu,zas pindáš akeby napíšem,že nebo je modré a tráva zelená,tak aj na to mi dáš mínusku.
Na teba reagovať je dávno úplne zbytočné,aj keď si budem špárať v nose,tak to pre mňa bude užitočnejšie ako na teba reagovať.
HOWG
Ty sa daj vypitvať...

Hehehehe...takže nie si právnička ? No nie si...
Hm...takže si neporozumela rozhodnutiu ústavného súdu ? No neporozumela...
Teda výsledok je jasný ? Kuwa, že je...jak oči. Tak s dilinom badatelom si môžeš akurát rozumieť... tomu by som prial, aby ho poriadne obvinili a dali fest mastnú pokutičku.

Ty si si kedy uznala chybu ? Nespomínam si...
Mínuskujem podľa uváženia a hlavne podľa nickov...
Šak si špáraj aj niekde inde (poniže pása), keď to budeš považovať za potrebné.
Naposledy upravil buchač : 11.01.22 at 09:50
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo si nasraný, že jej tam nemôžeš špárať ty?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


kopretinka
https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
Fungovať to nebude. Web stránka je len "rozcestník" - po zadaní filmu sa pripája na NEZABEZPEČENÝ server - systém to zastaví.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Čítal som presne 1 (slovom JEDNU) stranu.... Samé §, odkazy, odôvodnenia - z toho sa fakt len ústavný právnik vysomári. Pre obyčajného občana je to 43 stránok niečoho, čo už dávno vedeli, ale múdrosráči ignorovali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
Vysvetlenie od nejakého onýho jeden môže, no nemusí zobrať. Ja osobne beriem len názory tých, ktorým dôverujem.
Stačí si zbehnúť na stránku badatela a už len letmý pohľad stačí, že ten debil píše chujoviny až do het.

P.S.:
POZOR na jedno...neriešim rozhodnutie ústavného súdu, nečítal a ani nemienim, nakoľko som laik.
Riešim len to, že niekto dal vyjadrenie (pár vetami) k rozhodnutiu a zvyšok mu to bezvýhradne berie (alebo žerie ?).
Kto dal návrh na Ústavný súd ? Žeby Patakyová ???

Kto sa vyjadruje k rozhodnutiu US ? Žeby Patakyová ???

Čo som vravel v P.S. ? Že dlabať na nejaké kydy tých, ktorí bez rozmýšľania berú názory iných....
--------------------------------------
12:12 Ústavný súd (ÚS) SR nezrušil povinné nosenie rúšok, karanténu, COVID pass ani režimy OTP a OP. Za protiústavné označil v decembrovom náleze len špecifické časti zákona o ochrane verejného zdravia. Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR to uviedlo v reakcii na nepravdivé interpretácie, ktoré sa šíria sociálnymi sieťami.

„Niektoré z chýb, ktoré vytkol Ústavný súd, boli už napravené novelou zákona,“ spresnilo ministerstvo. Zároveň vyzvalo verejnosť, aby si dávala pozor na zdroje i kvalitu informácií, s ktorými sa stretáva na internete a sociálnych sieťach.

„Povinnosť používať rúška a respirátory, vstupy do prevádzok v režime OP/OTP, používanie green passov a ďalšie v súčasnosti platné opatrenia majú výslovnú oporu v iných častiach zákona o ochrane verejného zdravia a týchto sa rozhodnutie Ústavného súdu netýkalo,“ priblížila na sociálnej sieti verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová. Uviedla, že rozhodnutie ÚS SR sa týka najmä posúdenia ústavnosti izolácie a karantény realizovanej mimo domáceho prostredia.

Z nálezu Ústavného súdu podľa kancelárie ombudsmanky vyplýva, že je možné po novom nariaďovať izoláciu len v domácom prostredí. Rozhodnutie nadobudlo účinnosť 31. decembra 2021. Do jeho prijatia bola izolácia a karanténa prípustná v domácom prostredí, nemocničnom alebo inom určenom zariadení.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...leskove_spravy
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať