Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
0 3
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Citala som to, preskocila som niektore odstavce nie som pravnik. Pripustam, ze by som potrebovala k tomu vyklad, a aj keby mi to povedal a ja to po nom zopakujem, tak ma schladi, ze nie tak som to povedal
Takze len v ramci diskusie zapolemizujem: zaujal ma ods. V. Účinky nálezu
188. Podľa čl. 125 ods. 3 ústavy ak ústavný súd svojím rozhodnutím vysloví, že medzi právnymi predpismi uvedenými v odseku 1 je nesúlad, strácajú príslušné predpisy, ich časti, prípadne niektoré ich ustanovenia účinnosť. Orgány, ktoré tieto právne predpisy vydali, sú povinné do šiestich mesiacov od vyhlásenia rozhodnutia ústavného súdu uviesť ich do súladu s ústavou, ústavnými zákonmi a s medzinárodnými zmluvami vyhlásenými spôsobom ustanoveným zákonom. Ak tak neurobia, také predpisy, ich časti alebo ustanovenia strácajú platnosť po šiestich mesiacoch od vyhlásenia rozhodnutia.

Nesulad a 6 mesiacov, to je do juna ... presne v juni konci aj nariadenie EU o covid pasoch (mozno predlzia, to ja neviem)
Viem ze dnes je toho vela na nete, vraj dezinformacie alias hoax ... este som to necitala ... ale „Niektoré z chýb, ktoré vytkol Ústavný súd, boli už napravené novelou zákona,“ spresnilo ministerstvo. To kedy stihli vydat novelu? V zbierke to bolo vyhlasene 31.12.2021 a pocas prazdnin nezasadali. Ma niekto odkaz na tu novelu?
A k pravnemu statu asi tolko, ze s obcanmi len zas vydr..bali UVZSR vydava vyhlasky a obcan sa vlastne nevie voci nim ucinne branit ... https://www.ta3.com/relacia/22921/na...atvarania-skol
Na SK je to proste tak
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

na nápravu chýb nemusia čakať na rozhodnutie ús......
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
A fašisti sa šmahom ruky cítia oprávnení ponižovať všetkých, čo si "dovolia" mať iný názor a nebodaj ešte na ňom trvať!
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
bjuty smis
tak dezolátky rozslusknú 45 stránkové rozhodnutie ústavného súdu do 3 minút...
a potom tu ešte rozhorčene reagujú...
A fašisti sa šmahom ruky cítia oprávnení ponižovať všetkých, čo si "dovolia" mať iný názor a nebodaj ešte na ňom trvať!
Prečo tituluješ ???...pýtam sa, PREČO ?

Ak by som šiel spätne po príspevkoch, tak ako prví začínajú s osočovaním tí, ktorí odmietajú očkovanie.
Poznámka - ja osobne s tým osočovaní rozhodne nezačínam ako prvý.

Ak sa vrátime spätne o pár rokov, tak podobné názory sa na svete objavili pri očkovaní proti chrípke.
Badatel sa išiel posrať z tých svojich hlúpostí (ten človek by si fakt zaslúžil trestné stíhanie) a nie jedná stránka bola na tom podobne...a to všade vo svete.
Že očkovanie spôsobuje autizmus alebo iné hovadiny...no hentá teória bola jednoznačne vyvrátená a dokázaný skutočný úmysel tohoto hoaxu.

...a na záver ?
Kto tu ponižuje (snaží sa o to) ako prvý ? Kto uráža ako prvý v rôznych diskusiách ku článkom ?
Kto sa ide posrať z nejakého Djoka (Lui je výnimka = fanúšik tenisu, ona sa z nie iba neho pravidelne posiera ), pritom ani poriadne nevie, kto je to ? Odpovedz si sama.

Tak kto je tu, kurwa, fašista ???
Naposledy upravil buchač : 11.01.22 at 13:25
1 4
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kysucký ožran a ten jeho parťák, čo slúbil, že sem už nepáchne )))))))))))))
0 3
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Na tom linku je Izraelovy omikron
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
no tak protiústavná bola len štátna karanténa,ostatné je všetko na porádečku....
Vyjadrenie us z ktorého vyplýva..."medze základných práv a slobôd môžu upraviť iba zákonodarca svojou zákonodarnou činnosťou"
Je tu nejaké opatrenie dane zakonom....keď sa pomýlia aj pravdu povedia....asi tak..
Vaxeri sa budú biť za každé jedno opatrenie.....ani ich chcú,aby ich očko nebolo nazmar...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-tazit-nebude/
Nahodicka....australko anglická firmička....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Na tom linku je Izraelovy omikron
Hm...a čo ti bráni srolovať v článku o niečo nižšie ? Ja alebo ten mobil, čo máš v ruke ?
Kúp si pc a funguj na ňom...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
lujza.j
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
a toto robilo policajtku...hotová docentka práv )
Ešte že ty si génius na pohľadanie....
4 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

anet, tiež som to čítala s malým preskakovaním celé ... rovnako som sa pozastavila pri odseku už neviem presne, ale bolo tam číslo 81 ... to čo si dala aj ty na zamyslenie
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
na nápravu chýb nemusia čakať na rozhodnutie ús......

Poprosim link na tu novelu, ktora predbehla rozhodnutie US.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Hm...a čo ti bráni srolovať v článku o niečo nižšie ? Ja alebo ten mobil, čo máš v ruke ? Kúp si pc a funguj na ňom...
Jaaaj Uz som doma, kuknem cez NTB.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Režim OP+ .... vraj akási pomoc pri omicrone, aby sa tak rýchlo nešíril.

a súčasná situácia s vlakmi

https://bratislava.zoznam.sk/neskuto...a-je-extremna/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale veď to je predsa slovenská obdoba indickej železničnej dopravy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-tazit-nebude/
Nahodicka....australko anglická firmička....
Lui...a nože špecifikuj a rozviň ďalej.
Lebo taká poznámka je pre mňa na dve veci. Snáď si nemyslíš, že by sa do ťažby mala pustiť kosovsko-kubánska firma...
Keby sa v oblasti realizovali rusi, možno by vzlietli F-16 a B-52 z NATO a urobili by prípravu v bagrovaní " kráterov"...
-------------------------------------
Na Slovensku sa malo ťažiť tiež...len tak, trošilenku uránu sa im zachcelo...až hen z Kanady by sa unúvali.

"V dlhoročnom spore v súvislosti s ťažbou uránu dal bodku až Najvyšší súd SR. Senát správneho kolégia Najvyššieho súdu definitívne rozhodol o nepredĺžení platnosti vyhľadávacieho a podrobného ložiskového geologického prieskumu uránu a ďalších rádioaktívnych nerastov v lokalite pri Košiciach, Čermeľ - Jahodná," uvádza sa v tlačovej správe Najvyššieho súdu SR.
Čítajte viac: https://kosice.korzar.sme.sk/c/20750...-jahodnej.html
--------------------------------------
Iné je v týchto dvoch udalostiach na uváženie.
Musím uznať, že v Srbsku vyšlo (podľa foto) do ulíc skutočne dosť veľa ľudí...no na Slovensku - presnejšie v KE ich bolo len pár desiatok.

...a aj o to tu ide...slovákom (hlavne západnárom) je totálne u prdele, čo sa deje na východe...lebo tam nič nie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Listujúc po nete som narazil na toto:
http://www.dsl.sk/article.php?article=25748
"Úradníci vytvorili minimálne stovky neplatných elektronických podpisov, aj celoštátne inštitúcie"
Som zvedavý, ako sa budú riešiť nejaké problémy - hypoteticky:
Niekto dostane do el. schránky dokument, príkaz, nariadenie...., ale keď si ho overí, zistí, že el. podpis, el. pečať je neplatná, pretože ich certifikát stratil platnosť (teda ako keby tam nič nebolo - žiadny podpis, žiadna pečať) a ignoroval dodanú poštu. Ak by podali na neho napr. žalobu, uvalili exekúciu, pokutu a ten niekto by na súde dokázal, že štátna organizácia mu poslala de facto bezcenný a neplatný dokument - na koho stranu by sa spravodlivosť priklonila.
Môj názor (laický) - musel by vyhrať, pretože ak úradný dokument nie je riadne potvrdený a osvedčený (ZEP, el. pečať) - je NEPLATNÝ a teda je nevykonateľný. Alebo sa mýlim?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
kysucký ožran a ten jeho parťák, čo slúbil, že sem už nepáchne )))))))))))))
SaSkársky tukový buchár. 2v1.
:-)
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi... vieš ja som konšpirátorka a hoaxerka a ešte jediná z PZ čo nemala docentúru z práva...no hrôzaiba debil si môže myslieť,že každý fizel je docjudr....
Tak.....tenisová neočko jednotka ......sa k danej veci vyjadrovala-ako inak bola proti....
V pozadí firmy dvaja nosatí z vládcom sveta....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať