Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No a potom bude každoročná daň na nehnuteľnosti ako nejaké percento z majetku a aj štát bude za vodou.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
jasné,tehly a maltu si kúpiť môžem,ale k fyzioerapeutovi nemôžem.
Preštuduj si radšej náležitý zdroj a nezavádzaj.

Ale tehly a aj maltu si môžeš kúpiť tiež...dáš do kabelečky a hajde domov.
Naposledy upravil buchač : 19.01.22 at 07:56
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No! A máme tu nové pravidlá.....
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-si-dat-pozor/
A hneď aj toto:
"Respirátor je povinný tak v interiéri, ako aj exteriéri – do vzdialenosti dvoch metrov od cudzej osoby. "
Tak sa zdá, že opäť budeme mať náhubky vonku niekde povinne - predstavte si mesto, chodník, plno chodcov, často od seba aj menej ako 2 metre... takže buď náhubok, alebo kľučkovať medzi chodcami.... aby tie dva metre boli....
Možno trochu zveličujem, ale u našich mocipánov a COVIDnormalizátorov si človek nikdy nie je istý, čo zase vymyslia, ako sa budú chovať, aké sankcie budú zavádzať.
Ale jedno je isté - občania sa im na tieto oné zvysoka oné... vy*erú!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To by som absolútne neriešil. Nech to príde metrom odmerať, ale tak, že bude on sám odo mňa dva metre...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.[/QUOTE]
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
jasné,tehly a maltu si kúpiť môžem,ale k fyzioerapeutovi nemôžem.
Preštuduj si radšej náležitý zdroj a nezavádzaj.

Ale tehly a aj maltu si môžeš kúpiť tiež...dáš do kabelečky a hajde domov.
Ty chytrák,keď to máš teda naštudované,tak mi tu cituj,kde sa píše,že k fyzioterapeutovi môže ísť neočkovaný!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fasa zdroj....
-------------------------------
Tu máš, že čo je to za exota (chuja)...

Zaujímavosťou teda je, že v Bratislave sa nachádza advokátska kancelária, ktorá zakazuje vstup klientom a potenciálnym zamestnancom, ktorí buď čakajú na vakcináciu, alebo sú po nej.
https://www.startitup.sk/bratislavsk...by-neposkytne/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
tak mi tu cituj,kde sa píše,
Keď si vieš nájsť iné hlúposti, tak si nájdi aj to, čo platí...
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Fasa zdroj....
-------------------------------
Tu máš, že čo je to za exota (chuja)...

Zaujímavosťou teda je, že v Bratislave sa nachádza advokátska kancelária, ktorá zakazuje vstup klientom a potenciálnym zamestnancom, ktorí buď čakajú na vakcináciu, alebo sú po nej.
https://www.startitup.sk/bratislavsk...by-neposkytne/
Juraj, niečo novšie najdi, clanok z maja 2021
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
buchač
Fasa zdroj....
-------------------------------
Tu máš, že čo je to za exota (chuja)...

Zaujímavosťou teda je, že v Bratislave sa nachádza advokátska kancelária, ktorá zakazuje vstup klientom a potenciálnym zamestnancom, ktorí buď čakajú na vakcináciu, alebo sú po nej.
https://www.startitup.sk/bratislavsk...by-neposkytne/
Juraj, niečo novšie najdi, clanok z maja 2021
....eeeee....nemienim nič hľadať.
Možno " PÁN " advokát zmenil postoj a tým pádom berie aj klientov...ale myslíš si, že takýto človek zmení názor zo dňa na deň ? Lebo ja veru nie...a dôkazom sú aj jeho názory na jeho stránke.

Moja reakcia bola na pridaný link od kopreti ohľadom Djoka - nekonečný príbeh.
...a keď som už pri tomto klamárovi a nezodpovednom ignorantovi, nuž pohľad z inej strany ako je meinstream.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok...hp_9clanok_box
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
tak mi tu cituj,kde sa píše,
Keď si vieš nájsť iné hlúposti, tak si nájdi aj to, čo platí...
JA SOM SI NAŠLA! Aj BXLmiami píše to isté,aj jej napíšeš,že si má hľadať?
lenže ty mudrák,aj keby si hľadal,tak nenájdeš! A možno si našiel a zistil,že píšeš sprostosti,tak sa tváriš ako veľký čávo,že ty nič hľadať nebudeš!
aj s bjutym si najprv naštuduj opatrenia a potom dávaj mínusky.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
JA SOM SI NAŠLA! Aj BXLmiami píše to isté,aj jej napíšeš,že si má hľadať?
lenže ty mudrák,aj keby si hľadal,tak nenájdeš! A možno si našiel a zistil,že píšeš sprostosti,tak sa tváriš ako veľký čávo,že ty nič hľadať nebudeš!
aj s bjutym si najprv naštuduj opatrenia a potom dávaj mínusky.
Omyl...BXL nepíše to isté.
Lenže ty mudrlantka máš problém nájsť okuliare na nose a gate na eržike a nie ešte náležité.
Ty si naštuduj vyhlášku a nečítaj opatrenia v tlači, kde ich "vysvetľuje" kadejaký učeň, čo sa hraje na novinára.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.[/QUOTE]
problém je, že si nečítala vyhlášku
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

čo konkretne sa tohoto týka?
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
BXLmiami
Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.
problém je, že si nečítala vyhlášku[/QUOTE]
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
bjuty smis
BXLmiami
Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.
problém je, že si nečítala vyhlášku
[/QUOTE]Poukaz na kúpeľnú liečbu môže vystaviť aj praktický lekár, schvaľuje zdravotná poisťovňa. Tyka sa aj ambulantnej liečby, co by mohlo byt riesenim pre neockovanu kopretinku, ak má poblíž bydliska kúpele
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tralalá-tralalaá
FB_IMG_1642608660568.jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dezinformačná stránka Bádateľ šíri hoax o tom, že ľudia nezomreli na ochorenie COVID-19, ale na "smrteľnú liečbu zlomyseľných“ slovenských lekárov, ktorí pacientom v nemocnici podávali „experimentálnu liečbu smrteľným“ remdesivirom. Podľa policajtov stránka Bádateľ nepriamo "vraždí šírením hlúpostí“.
O stránke Bádateľ písala polícia už viackrát, pričom upozorňuje na to, že portál dlhodobo šíri zdravotnícke hoaxy, čím cieľavedome ohrozuje verejné zdravie na Slovensku. Ministerstvo zdravotníctva SR na portál už podalo aj trestné oznámenie. Nedávno stránka šírila aj hoax o rozhodnutí Ústavného súdu SR.
Sociálnymi sieťami sa šíri ďalší nechutný hoax z dielne dezinformačnej stránky Bádateľ o tom, že ľudia nezomreli na Covid-19, ale na smrteľnú liečbu zlomyseľných slovenských lekárov, ktorí pacientom v nemocnici podávali experimentálnu liečbu smrteľným remdesivirom.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
veronikasad
bjuty smis
BXLmiami
Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.
problém je, že si nečítala vyhlášku
Poukaz na kúpeľnú liečbu môže vystaviť aj praktický lekár, schvaľuje zdravotná poisťovňa. Tyka sa aj ambulantnej liečby, co by mohlo byt riesenim pre neockovanu kopretinku, ak má poblíž bydliska kúpele[/QUOTE]
nerieši to mne nič......stále platí,že fyzio je iba pre OP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať