Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V škole pri predmetoch strojárenskej výroby nám učiteľ povedal hrôzostrašný prípad ako chcel velitel ukázať slobodníkovi ako sa dá sútružiť a zabudol že má novú viazanku, bola to jeho posledná ukázka, museli ju potom odrezať od skľučidla. Včera si vraj jeden tiež skúšal nový typ viazanky, škoda každého čo skončí predčasne, mohol rozprávať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako by sa vyvíjala situácia, keby sa stali štáty Varšavskej zmluvy podnes neutrálne? Možno by sa pripojili i iné. Neviete si to predstaviť?
Prečo sa v Európe podnes takto udržalo 5 štátov? Že spolu nesusedia? Ide o princíp.
Európa sa ešte stále nepoučila, dopláca na vytvorenie veľkých celkov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Ako by sa vyvíjala situácia, keby sa stali štáty Varšavskej zmluvy podnes neutrálne? Možno by sa pripojili i iné. Neviete si to predstaviť?
Prečo sa v Európe podnes takto udržalo 5 štátov? Že spolu nesusedia? Ide o princíp.
Európa sa ešte stále nepoučila, dopláca na vytvorenie veľkých celkov.
prehrali sme vojnu(studenú) v roku 1989, porazeným sa určujú pravidlá a kompenzačné pravidlá(privatizácia) majetok je zabezpečený silovými zložkami preto najprv sme prosili o vstup do NATO až potom do EU
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
Rusi chcú investovať do dopravnej infraštruktúry, potrebujú pracovnú silu
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

O čom sa mlčí.

Je to v češtine, tak, kto má problém, nech na link ani nekliká.

https://tinyurl.com/mfk33enr
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kuwa....ranné čítanie tlače je ako za trest... zo dňa na deň horšie a horšie. Toľko zavádzania, klamstiev .... že až do het.
4 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Mila123
osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
toto je taky bradaty vtip, pouzity aj v Kamenaku .... ako pokus dobre, ale toho klienta ti neverim ani nahodou
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ivka70
Mila123
osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
toto je taky bradaty vtip, pouzity aj v Kamenaku .... ako pokus dobre, ale toho klienta ti neverim ani nahodou
Trošku nemusím, nepoznala som to a k ostatnému sa nevyjadrujem, je mi to jedno........
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

272227809_4665900190111787_6587187522364697027_n.jpg  
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - včera konečne moja 3/4 dostala od SP peniaze za PN - to im ale teda trvalo - 34 dní....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
No - včera konečne moja 3/4 dostala od SP peniaze za PN - to im ale teda trvalo - 34 dní....
ktohovie či aj tam nemali zodpovední covid, alebo mali ošetrenie detí kvôli covidu v škole a potom dni naskakujú
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Terezia13
ááále prosím ťa

sú pri moci len 2 roky a už si mohol ficov syn kúpiť byt za 500 000 a v hotovosti....
myslia na ľud......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Terezia13
ááále prosím ťa

sú pri moci len 2 roky a už si mohol ficov syn kúpiť byt za 500 000 a v hotovosti....
myslia na ľud......
čo dodával antigénové testy, alebo má MOM, alebo dostal z úradu práce covid podporu?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pevne dúfam, že si služby mom nikdy nevyužil
a ani nebral od štátu žiadnu covid podporu......


ale pokial viem, tak pracuje v čez a má plat cca 2500.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
No - včera konečne moja 3/4 dostala od SP peniaze za PN - to im ale teda trvalo - 34 dní....
zamestnankyňa mojho klienta ukončila kovidovú PN 30.11.2021 a ešte peniaze nemá. Do včera ešte stále nebolo nahraté ukončenie PN v registri SP, dnes už je to v poriadku. Obvoďáčka tvrdila, že ukončenie poslala ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No pekne!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pevne dúfam, že si služby mom nikdy nevyužil
a ani nebral od štátu žiadnu covid podporu......


ale pokial viem, tak pracuje v čez a má plat cca 2500.....
tak prosím treba ísť jednať s OČTK, ste pri moci, nech vysvetlí, my na porade to nevyriešime ale dobre vedieť. To by bolo aby nevyriešila korupcia, alebo čierne prachy. To by bolo by opozičníci kradli.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo vyriešia pri súčasných zákonoch ? )
nevieš ako vravia smerácki nominanti ?
našiel som po babke v batohu na povale....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pevne dúfam, že si služby mom nikdy nevyužil
a ani nebral od štátu žiadnu covid podporu......
...a čo tým chce básnik povedať ?

Že MOMky si snáď neprišli na svoje ? Kuwa...a ešte ako sa nabalili. Odhliadnúc od toho, čo sa toho popísalo v médiaách, tak ja ti poznám jedného, ktorý mal/má tri MOMky.
Sám priznal, že ako si prišiel na svoje...

S covid podporami mi niekam choď...niekto dostal a niekto veru nie.
Ono radšej dostať výpoveď a byť na úrade práce s náležitými peniazmi, ako sedieť doma a dostávať žobračenku.
Prisámfakt...poniektorým (všeobecne) by som druhú variantu normálne prial, aby vedeli, o čom je reč.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať