Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kopretinka
bjuty smis

tak mi nevypisuj správy.....a kňuč doma dalej. že máš bobo a nemôžeš ísť, lebo....
ja tebe?? správy?? to nebola to správa,ale odkaz v profile,a začal si ty
)))))))))))))))))))))))))
skopíruj ju aj s časom, klamárka...
opravujem : teda ho..pardon, lebo to úplne mení zmysel..to nebola správa, to bol odkaz )))))
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
VIDEO: Rusi sa z amerického tanku váľajú od smiechu
Poznámka - ani ja som sa neubránil

Na zverejnenom videu je vidieť neúspešný pokus amerického ťažkého tanku M1 Abrams zdolať úplne malý kopec. Celkovo bolo vykonaných niekoľko pokusov, no ťažký tank takúto prekážku zdolať nedokázal. To naznačuje, že je nepoužiteľný v zime, najmä pri zdolávaní ťažkého terénu.
https://avia.pro/sites/default/files...001_29.mp4?_=2
slovanské noviny ))
kde na to preboha chodíš ??

prečo to videjko má len 18 sec a nieje tam zachytený daľší pokus je asi jasné každému
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aký ďalší pokus? Vieš si predstaviť, že pri pristátí havaruje dopravné lietadlo a začne horieť, všetci mŕtvi a nejaký 94 kg vyžratý bachroš povie, že však to video má len 18 sec a nieje tam zachytený ďalší pokus pristátia.....
Sú situácie, kedy už ďalší pokus nie je možný, lebo to bude proste koniec pre danú posádku pri "živom nasadení"...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
prečo to videjko má len 18 sec a nieje tam zachytený daľší pokus je asi jasné každému
ALE ja ti seriem na to, kto zverejnil video. JE na videu tank Abrams M1 ? Nuž je...a ty na tom nič nezmeníš...ani plač v kúte ti nepomôže, ani dupkanie nožičkami.
Na Armatu sa len tak Abrams ľahko nechytá...ešte aj pred ním je T - 90ka.
Abrams začali modernizovať v roku 2019, keď sa začalo uvažovať o aktivitách voči Rusku...dovtedy bol nasadený len na piesku a kameňoch.
--------------------------
Hneď na začiatku ho šmýka až do het...potom nevedel vyjsť hore...na ďalšej sekvencii mu maníci dávali asi zimné reťaze


Kukni na čas 1:35....TOTO sú pásy na ľad a sneh ? Ty kokos...na svojom SUV mám lepší dezén.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bol slabo rozbehnutý....predpokladám, že to bol rus a preto také drevo )))))))))))
dal dlhší rozbeh, pridal plyn a šmitec...
vieš si predstaviť,že nejaký prepitý pomocný účtovnik s rapavým hrbom od stereoidov by povedal kašlem na to ??

a aké pristátia ? kormorány prileteli na kysuce ?
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Aký ďalší pokus? Vieš si predstaviť, že pri pristátí havaruje dopravné lietadlo a začne horieť, všetci mŕtvi a nejaký 94 kg vyžratý bachroš povie, že však to video má len 18 sec a nieje tam zachytený ďalší pokus pristátia.....
Sú situácie, kedy už ďalší pokus nie je možný, lebo to bude proste koniec pre danú posádku pri "živom nasadení"...
inak pri tom tanku to bol minimálne tretí pokus neúspešný podľa koľajových stôp, tá posádka tanku vybehne a pobeží 3 km k nepriateľovi a povie nestrieľajte to bol špatný pokus
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač, fyzikálne zákony neoklame žiaden tank,
o armate tu snívaš ako putin, ked svetu púšťa tie svoje animované videjká )))
len škoda, že ked ho chcel ukázať svetu tak ho ani len naštartovať nedokázali a zablokoval im celú prehliadku
ale ty už si si ich otestoval a vyhodnotil )

tak daj vedieť výsledky rusákom, lebo ani ho nechcú....
len pár desiatok kusov na oblbovabanie...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Dnes som keď som čítal na pravde článok o anticharte 77 a postoji umelcov ako čo podpisovali a prečo podpisovali, tak som si spomenul na stranícku schôdzu na ktorej sme odsudzovali chartu 77 tak som sa pýtal čo obsahuje a to som nemal robiť zavolali si ma nabok a spýtali(okrem iného) či mi ako dobrému študentovi nebude ľúto keď vyletím zo školy s kádrovým šrámom. Tlak zafungoval a odsúdil som ju. Ktovie ako to dnes funguje v parlamente pri schvaľovaní niektorých zákonov a zmlúv? či o pár rokov nepríde niektorý z nich(ak bude mať kam a v poslednom štádiu rakoviny) a povie že to tak nemyslel
takže ten čo mi dal neužitočné súhlasí s tými čo podpisovali antichartu, lebo ja som ju odmietol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes som vysoko ocenil pani Remišovú a povedala správne: "keď ľud Ukrajiny požiada o vstup do NATO nemôže mu v tomto nikto zabrániť". Len škoda že sa to nikto nespýtal ľudu Slovenska či chce do NATO
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale tie slovanské noviny sú fakt perfektné, dík za tip )
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač, fyzikálne zákony neoklame žiaden tank,
Vieš...ono je to tak.
Si neobjektívny (čo tvrdím stále)...a skáčeš z témy na tému.

Ale keďže si určite sedel v Abramse a aj v Armate, tak je jasné, že máš vysoko odborný pohľad na danú problematiku.
Lenže ja radšej dám na iné informácie...také fundovanejšieho rázu, a tie veru na Porade nenájdem.

Podobne by sme skončili aj pri bojových lietadlách...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

naopak, ....však ty si jasne rozhodol, že na armatu sa nechytá
ja som ich neporovnával ani náhodou....

a kde som mal ako v armate sedieť, ked ju ani rusi nechcú ??
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ohab tak...to nemá význam.

Si absolútne nepochopil, že tu išlo o totálny výsmech uvedeného tanku (prípadne vodiča).
Tvoja reakcia je taká NaďovskoTchorčekovskoRemišovská...lebo rusi, lebo Fico, lebo, lebo....lebo američania môžu všetko a rusi musia len vykonávať ich (pomaly) rozkazy....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nekecaj, tiež si robím srandu, ty z amerického tanku, ja z ruskej propagandy
čo sem ťaháš politiku.....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jak ho šmýka? Však to bol podľa mňa riadený sklz, asi chcel brzdiť, tak driftom zvyšoval aerodynamický odpor.
Nebol náhodou vodičom Abramsu Bob Pearson z "Let Air Canada 143"?
Lebo však lietame na rovnakom českom "historickom" vetroni.
:-))))))))))))))))))))))))))
PS: ten zvuk turbíny je parádny. Konečne poriadne výkonný motor do tanku.
Naposledy upravil Nandrolon : 30.01.22 at 15:12
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
pavol54
Dnes som keď som čítal na pravde článok o anticharte 77 a postoji umelcov ako čo podpisovali a prečo podpisovali, tak som si spomenul na stranícku schôdzu na ktorej sme odsudzovali chartu 77 tak som sa pýtal čo obsahuje a to som nemal robiť zavolali si ma nabok a spýtali(okrem iného) či mi ako dobrému študentovi nebude ľúto keď vyletím zo školy s kádrovým šrámom. Tlak zafungoval a odsúdil som ju. Ktovie ako to dnes funguje v parlamente pri schvaľovaní niektorých zákonov a zmlúv? či o pár rokov nepríde niektorý z nich(ak bude mať kam a v poslednom štádiu rakoviny) a povie že to tak nemyslel
takže ten čo mi dal neužitočné súhlasí s tými čo podpisovali antichartu, lebo ja som ju odmietol
Ja som dostal od Ivky70 neužitočné na "dotaz", či niekto vie niečo bližšie o tom, či sa darovaná krv triedi.
Buď ma hodnotila podľa nicku, alebo omylom. Patrilo by sa napísať s čím nesúhlasí.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ešteže nepatram po nesuhlasoch.......mám ich u rici aj tých čo ma nimi obdarujú..... vždy vyčarujú úsmev
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Ešteže nepatram po nesuhlasoch.......mám ich u rici aj tých čo ma nimi obdarujú..... vždy vyčarujú úsmev
Viem, kto do dáva, nemusím pátrať. Ale ak dá niekto na otázku, tak ma to zaujíma. A už viackrát to bol omyl, ktorý bol aj napravený.
Ak si niekto myslel, že zase dávam nejaký hoax, tak je to jeho problém.... Máme veľmi chorú kolegyňu, tak ma to zaujíma, lebo ísť darovať krv a potom ju nepoužijú kvôli tomu, že mi vyjdú vysoké protilátky sa mi veru nechce.
Samozrejme by mi niekto napísal, tak zavolaj tam. Lenže oni tiež majú nejaké nariadenia, čo môžu a čo nemôžu, tak preto sa pýtam, či je to reálne to, čo som z prvej ruky počul.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Kukni na čas 1:35....TOTO sú pásy na ľad a sneh ? Ty kokos...na svojom SUV mám lepší dezén.
Problém u nich je práve v tých pásoch. Pretože nechceli, aby to na asfalte rámusilo a nerozbíjalo ho - tak majú tie gumové vložky. A tie NAOZAJ nie sú vhodné do snehu, na ľad, do bahna, skôr na trávičku, do piesku. Čiže je to určitá daň za nepoškodzovanie US ciest a trávnikov.
Armata (a aj T-čka) toto nepoužívajú - preto ich po asfalte nádherne počuť. Ale v teréne - to je iné kafé. Sneh, bahno, piesok, trávička - žiadny problém.

Na druhej strane - Abrams s tými gumákovými pásmi na asfalte zabrzdí skôr, ako Armata s klasickými pásmi (pokiaľ Abrams už stojí - Armata sa ešte šmýka).
Každá varianta má svoje PLUS, ale aj MÍNUS. Tu v týchto prípadoch naozaj fyziku neogabeš.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, jednoznačne je blbosť, že tu chýba výkon. Ale gumové pásy??? To majú tie malé bagriky na požičanie.
Správny tank má mať zvuky presne ako vo filme Stalingrad.
Ostatné sú len debilné nedorobky. Gumové pásy na tanku? Síce to nesledujem, ale keby naplno zabrala tá turbína, tak tie pásy sú zrejme limitačným faktorom pohybu.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať