Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Ak ho doma nájdem, tak to pozriem. Bol som v tom, že je to tenučké oceľové lanko, lebo fakt sme ho nemohli ani prerezať. Na druhej strane s tým odporom máš pravdu.
tam bol ešte jeden problém. ten káblik sa musel odmotávať postupne, ale lepidlo muselo držať tak aby nespôsobovalo odpor pri odvíjaní, aby nespôsobilo koróziu medi, aby starnutím pri dlhodobom skladovaní nevyschlo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aj tak je to úžasná a fascinujúca technológia v takej rýchlosti odvíjať lanko. Jednému sa síce utrhlo, takže strela automaticky namierila kolmo hore, ale ostatné fungovali krásne.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Aj tak je to úžasná a fascinujúca technológia v takej rýchlosti odvíjať lanko. Jednému sa síce utrhlo, takže strela automaticky namierila kolmo hore, ale ostatné fungovali krásne.
a to bola len malá raketka. to už nehovorím o konštrukčných pikoškách mne vtedy známych konštrukciách napríklad R300( to bol dolet v km) Čo všetko dokáže človek vymyslieť aby dokázal zabiť druhého človeka.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

výstižné
272908154_1826841434176874_7595028738043640038_n.jpg  
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Terezia13
výstižné
súhlasím, až na to že by som vynechal prídavné meno
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

vetru neporučíš
272883218_10220847806530919_3659158884905561949_n.jpg  
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Nandy - prestaň na chvíľu likvidovať metlu ľudstva a POZRI si tie pásy na videu! Majú GUMENÉ vložky v článkoch pásov. A nemísal so GUMOVÝMI, ale GUMÁKOVÝMI - teda, že majú "gumáky" na pásoch.

A o VÝKONE som NIČ nepísal.
Tu porovnaj!
Abrams:

Armata:


P.S. O munícii a výbušninách sa s buchačom nehádaj (a ani so mnou), o technike a jazdných vlastnostiach voj. kolesovej a pásovej techniky sa so mnou nehádaj. My obaja totiž máme nejaké skúsenosti s týmito "hračkami".
kde používali T55 T72 pryžové články v pásoch?
Kde tam vidíš T55, T72?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
misoft
Nandy - prestaň na chvíľu likvidovať metlu ľudstva a POZRI si tie pásy na videu! Majú GUMENÉ vložky v článkoch pásov. A nemísal so GUMOVÝMI, ale GUMÁKOVÝMI - teda, že majú "gumáky" na pásoch.

A o VÝKONE som NIČ nepísal.
Tu porovnaj!
Abrams:

Armata:


P.S. O munícii a výbušninách sa s buchačom nehádaj (a ani so mnou), o technike a jazdných vlastnostiach voj. kolesovej a pásovej techniky sa so mnou nehádaj. My obaja totiž máme nejaké skúsenosti s týmito "hračkami".
kde používali T55 T72 pryžové články v pásoch?
Kde tam vidíš T55, T72?
písal som vidím t 55 t 72? ale dobre tak ti odpoviem naše tanky v ČSSR používali pásy s pryžovými vložkami len na vojenské prehliadky Po návrate sme ich okamžite prezúvali
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj - tak si to myslel.... tak to hej, aby sa asfalt neporýpal. A aby nebol taký rámus....
Ale Abramsy ich majú štandardne....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Jááááj - tak si to myslel.... tak to hej, aby sa asfalt neporýpal. A aby nebol taký rámus....
Ale Abramsy ich majú štandardne....
štandardne - s letným dezénom - teda hladké
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Odborne - slicky (ako vo Formule One)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo.
https://www.topky.sk/cl/10/2255981/H...brannu-zmluvu-

Škoda, že tam nebol poslanec za ĽSNS pán Krupa.
Ten by ho s kľudom napáskoval do zásobníka svojej pištole, vystrelil do vzduchu na balkóne a tým by tej partii invalidov s modrými knižkami zachránil ich bezcenné životy.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))

Že ich to baví sami sebe takto posielať. Ale aj Lipshit sa takto robil zaujímavý.
Oni by si v tej centrále zaslúžili zásielku s F1-kou bez dopravnej poistky :-))
Naposledy upravil Nandrolon : 02.02.22 at 13:26
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Pobavilo.
https://www.topky.sk/cl/10/2255981/H...brannu-zmluvu-

Škoda, že tam nebol poslanec za ĽSNS pán Krupa.
Ten by ho s kľudom napáskoval do zásobníka svojej pištole, vystrelil do vzduchu na balkóne a tým by tej partii invalidov s modrými knižkami zachránil ich bezcenné životy.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))

Že ich to baví sami sebe takto posielať. Ale aj Lipshit sa takto robil zaujímavý.
Oni by si v tej centrále zaslúžili zásielku s F1-kou bez dopravnej poistky :-))
dostali list s nábojom, aby mali čím bojovať, niektorý poslanec navrhol (asi mazurek) aby bola vytvorená špeciálna prvosledová jednotka (päťčlenná) a aby išla hneď na ukrajinskú hranicu. Ja si myslím že si ho poslali sami aby sa im pofúkalo bobo.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pobaviló....
Sulík: Po odznení omikronu sa budú uvoľňovať opatrenia. Nech sa chráni každý sám!

Som nevedela,že som sa nechranila sama
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Pobaviló....
Sulík: Po odznení omikronu sa budú uvoľňovať opatrenia. Nech sa chráni každý sám!

Som nevedela,že som sa nechranila sama
Feťáčik si myslel, že nás chráni on.
:-))
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
lujza.j
Pobaviló....
Sulík: Po odznení omikronu sa budú uvoľňovať opatrenia. Nech sa chráni každý sám!

Som nevedela,že som sa nechranila sama
Feťáčik si myslel, že nás chráni on.
:-))
niekto sa nakazí bozkom na ústa (nákaza sa prejaví pod pásom), niekto bozkom mikrofónu (len neviem ako sa prejavuje tá nákaza)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čaputová zvažuje právne kroky pre výroky o americkom vplyve na jej osobu
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...OJtqrySIsKBRXg

Klesá a klesá ten jej charakter.
...a mala ho niekedy vôbec ?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Čaputová zvažuje právne kroky pre výroky o americkom vplyve na jej osobu
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...OJtqrySIsKBRXg

Klesá a klesá ten jej charakter.
...a mala ho niekedy vôbec ?
že sa bráni pred klamstvami bolševika ??
ako by sa podľa teba mal- mala zachovať v takomto prípade charakterný politik ??
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať