Zavrieť

Porady

Bezpečné stoličky pre deti

AHoj /Dobrý večer Zháňame už dlhšie pre naše deti do detskej 2 a 4,5 r stoličky s netoxickými farbami. Aby ich tá menšia vklude mohla okusovať ...viete mi prosím poradiť kam sa pozrieť ? Mne už došli nápady...
Mila123 to ako fakt? necháte 2 ročné dieťa "ochutnávať" stoličky? veď stolička je určená na sedenie, neodporúča sa jej konzumáciu.......aj ja som matkou , mám 2 deti ale tie moje nejedli, nekonzumovali nábytok.....
kukučka aj ja som sa čudovala, keď som to 1x počula https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1...obor-co-s-tym/
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

jelalim
Som za to, že jedálny lístok u 2 a 4,5r detí má byť pestrý a som veľmi rád, keď to rodičia takto podporujú od malička. V takomto veku, keď sú zuby ešte mliečne, odporúčam plastový nábytok, ale hneď zvykať aj na drevo - stoličky teda plastové, ale hneď trénovať aj na drevených dverách. O taký rok - dva skúsiť pridať aj pevnejšie materiály z kovov. Upozorňujem, že na hrubé sklo počkať aspoň do veku cca 10rokov keď už väčšina zubov nie je mliečna.

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Nelakovanú stoličku som jednu našla, ale pre dospelých. Mám doma aj jednú detskú, poslala by som ti ju, ale je z tvrdého dreva, to je nebezpečné. Zrejme ste všeličo skúšali, naše babky dávali deťom hrýzť kožu zo slaniny, alebo suchú chlebovú kôrku. Mám v rodine stolárov, opýtam sa.
Naposledy upravil kukučka : 02.11.21 at 20:24

Bezpečné stoličky pre deti

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.