Zavrieť

Porady

covid - znova, či nedoliečený

17r syn prekonal covid, bol pozitívny aj s príznakmi, horúčky mal len prvé dva dni, ale kašlal škaredo, tak som mu dala aj atb od lekárky, potom už vôbec nemal teploty, ani iné príznaky. Prešlo 10 dní v karanténe, a bolo už už uplne super, aj energiu mal, dobrú náladu, všetko robil aj povysával byt.. a dnes z ničoho nič znova zvýšená teplota , máte niekto takúto skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    sattelitka je offline (nepripojený) sattelitka

    sattelitka
    13ho mal prvý príznak v sobotu, domáci ag test pozit., na druhý deň v MOMke tiež Ag pozit. a dnes sme boli na PCR kontrolný či už môže ísť do školy. Teraz - dnes poobede znova teplota, - predtým mal teploty len sobota a nedeľa, rochu zvýšenú v pondelok,a potom už nemal.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    sattelitka
    13ho mal prvý príznak v sobotu, domáci ag test pozit., na druhý deň v MOMke tiež Ag pozit. a dnes sme boli na PCR kontrolný či už môže ísť do školy. Teraz - dnes poobede znova teplota, - predtým mal teploty len sobota a nedeľa, rochu zvýšenú v pondelok,a potom už nemal.
    Počkaj na výsledok testu. Ak dodržiaval karanténu, nemal sa kde znovu nakaziť.
    Naposledy upravil veronikasad : 22.11.21 at 19:50

    sattelitka je offline (nepripojený) sattelitka

    sattelitka
    Počkaj na výsledok testu. Ak dodržiaval karanténu, nemal sa kde znovu nakaziť.[/QUOTE]
    ..no medzitým som aj ja pozitívna aj manžel , žeby my od neho a potom znova on od nás??? to všetko v priebehu 10 dní ?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Babka, covid chytila v nemocnici od ineho pacienta na standardnom oddeleni. Prekonala ho, v podstate ju isli vyliecenu pustit na druhy den domov, test negativny - a v noci zomrela - tak rychlo sa jej rozvinul obojstranny zapla pluc, ze to uz nezvladla.
    Velmi podobny priebeh, len pri jej veku to organizmus nezvladol .....

    Ja skor mam teoriu, ze dovtedy sa organizmus sustredi na najvacsieho nepriatela - porazit covid a ked sa to stane, potom sa prevalia vsetky ine problemy, ktore dovtedy odkladal ... a moze to skoncit, zial, aj zle.
    Ta zvysena teplota je aj o tom ,ze s niecim bojuje.
    Naposledy upravil ivka70 : 23.11.21 at 06:37

    covid - znova, či nedoliečený

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.