Zavrieť

Porady

Preudené klobásy, je tomu ešte pomoci ?

Je možné nejak pomocť ked som priúdil klobásy ? momentálne chytili takú horkastú chuť....
4 komentárov     zbaliť
buchač momentálne chytili takú horkastú chuť....
===========================
Pred konzumáciou ich posyp práškovým cukrom.
Feest detsky humor
kozlíček hlavu si posyp práškovým cukrom ty pripečenec.
buchač kozlíček (Dnes 15:26) hlavu si posyp práškovým cukrom ty pripečenec.
================
Prečo ja ? Nemal by si niekto iný ?
Aká otázka, taká odpoveď.
Ale ako som čítal...nuž
https://www.porada.sk/t254734-mozu-p...ml#post3026898

besttracker vraví, že ..." takto na dialku sa to tazko hodnoti "...a ja s ním súhlasím.
Lebo to je ako keby som si doma navaril jedlo a pýtal sa na nete, či je dosť slaná.

Ty vieš na takto položenú otázku o horkosti kolbás relevantne na diaľku odpovedať, že čo by ich zachránilo ?
Lebo ja veru teda nie....a neverím, že ty by si to dokázal. Takže si láskavo odpusť invektívy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    takto na dialku sa to tazko hodnoti...predpokladam ze nie su uplne cierne ... horkasta chut bude sposobena zlym drevom/sposobom udenia (druhom dreva,ale aj vlhkost hodne spravy) ......,skus ich dat na 10 min do vriacej vody,a potom kratko teplom zasa vysusit/vyudit smrekovym drevom....ale po prevareni nebudu na dlhodobe skladovanie-treba ich dat do mraznicky....
    mari2x Smrekové drevo na údenie ?, ach jaj !
    besttracker ak sa zapojis do problematiky temy,tak vychadza z toho ze to preudil, a ma tie klobasky horke....a posledne co chces urobit ak sa chces zbavit horkej chuti to este s niecim normalnim udit..... tam islo o to len to vysusit po prevareni aby to uz na seba nedostalo dalsiu chut ,na co je to smrekove asi najvhodnejsie podla mojich skusenosti... :-)

    Preudené klobásy, je tomu ešte pomoci ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.