Zavrieť

Porady

Zadrzanie vodicaku

Dobry den v novembri 2021 ma zastavila hliadke ze idem rezodpovedne na aute a zobrali ma na mocove testy na drogy ´´sice som vten den nic neuzil uzil som tri dni pred touto situaciou a samozrejme v moci sa ukazala thc atd tym padom som osiel na krv otazka znie aka je sanca mat krv cistu ??? a za druhe je normalne ze sice mocove testy mi robili v nemocnici ale krv si brala hliadka v papierovom sacku zo sebou netusim kam je to normalny postup???
Naposledy upravil mario lences : 25.12.21 at 13:25
misoft Vten den si nic neuzil,... a čo noc predtým? Stopy v krvi zostanú dlhšie.
A pochybujem že si krv brali so sebou (z nemocnice?) - čo sú upíri? Im stačí len výsledok vyšetrenia krvi. A oni predsa krv brať nemôžu, tú ti môže zobrať jedine lekár.

V každom prípade - majú dôkazy, že si riadil pod vplyvom omamných a psychotropných látok - počítaj s pokutou a vodičák v čistiarni aspoň 3 roky. A samozrejme - aj keby si požiadal po 1/2 trestu o vrátenie, len sa modli, aby si ešte nemal uložený zákaz viesť mot. vozidlá (ale to by musel uložiť súd).


Ale popravde - takému, čo hulí trávu, pichá si svinstva a potom sa cíti ako nepremožiteľný - takému by som vodičák odobral naveky! A keby aj tak jazdil - tak poriadnu basu a súdom nariadenú odvykačku!
buchač ale krv si brala hliadka v papierovom sacku zo sebou netusim kam je to normalny postup???
=============================
...a nebudeš ty ešte pod vplyvom ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    26dadax je offline (nepripojený) 26dadax

    26dadax
    Ako dlho sa dá zistiť THC z moču
    Najistejší spôsob, ako zistiť, po akú dobu budeš mať THC (carboxy-THC) v tele, je využiť jednu z množstva kalkulačiek detekcie marihuany, (vyhladaj si).
    V nej vyplníš svoju váhu, výšku, vek, aj frekvenciu užívania či potenciu modelu marihuany, ktorú si požil. Výsledok testu tiež zohľadňuje to, či prebiehal v domácom prostredí, ale išlo o laboratórny test. Laboratórne varianty sú samozrejme presnejšie.


    Ako dlho sa dá zistiť THC z krvi
    Podľa toho, ako často fajčíš alebo inak prijímaš THC, ti môžu zistiť hodnoty carboxy-THC v krvi od 6 do 24 hodín po jednorazovom požití, alebo až do 7 dní pri pravidelnom užívaní.

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    § 4 Povinnosti vodiča
    (2) Vodič nesmie

    .....

    b) požiť počas vedenia vozidla alkohol alebo inú návykovú látku,

    c) viesť vozidlo v takom čase po požití alkoholu alebo inej návykovej látky, keď sa alkohol alebo iná návyková látka ešte môžu nachádzať v jeho organizme,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.