Zavrieť

Porady

Zmluva o prenájme a rodné číslo

Dobrý deň. Prenajímame športové zariadenia a zaujímalo by ma, či musí podľa zákona zmluva obsahovať aj rodné číslo nájomcu.
6 komentárov     zbaliť
misoft Staré, ale dá sa použiť
https://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/tag/najomna-zmluva/
Okrem toho - kto bude nájomca? FO, PO, SRO, SZČO...? Pretože aj na tom záleží forma zmluvy.
emyly toto všetko už mám preštudované, a bud sa informácie líšia alebo sú nepresné. Nájomca je FO.
kn-alka rodné číslo je osobný údaj, ja používam meno, priezvisko, bydlisko a dátum narodenia
pavol54 dátum narodenia neviem asi nie, preto sa predsa prekódovavali iča fyzických osôb aby z nich nebol zrejmý dátum narodenia, ale skôr meno priezvisko bydlisko a číslo OP z ktorého si údaje zistila
Mila123 od kedy prekódovali IČO? od kedy ičo nosilo údaje o rč??? bolo to DIč, ale to bolo v minulom tisícročí.....
na prenájom ako FO, podľa § 6, ods. 3 ZDP nie je potrené a ani nedostaneš IČO pridelené.....
ivka70 Nemusi, najomca moze byt identifikovany bez neho. Ak by bolo pouzite, bolo by treba aj dokumentaciu, ze je to kvoli GDPR nevyhnutne sj oboznamenie, ak s tym budete nakladat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zmluva o prenájme a rodné číslo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.