Zavrieť

Porady

Problem s mobilom - processing

Ma niekto prosim skusenosti s touto poruchou mobilu ? Odchadzajuci hovor prebieha normalne. Prichadzajuci hovor vsak okamzite ako ho prijmem, prerusi sa s upozornenim PROCESSING.
11 komentárov     zbaliť
ivka70 Nemas tam zapnute presmerovanie prichadzajucich hovorov?
Aslegin Nie. Niekedy sa mi dovolaju, zvacsia sa vsak hovor prerusi
ivka70 Potom to vidim na problem so signalom, ze ho telefon strati pri prichadzajucom hovore.
Aslegin a pri odchadzajucom hovore nestraca signal ?
ivka70 Ako keby nieco skratovalo antenu pri prijati hovoru...
Aslegin to by robilo aj pri odchadzajucom hovore. Niekedy sa podari normalne prijat hovor a potom uz volam aj 10 minut. Toto iste robi aj znamemu a on ma drahsi smartfon. Ja len obycajny tlacitkovy mobil
Aslegin Tak dnes som sa dopracoval k tomu, ze problem su len volania z T.mobile. Ked mi niekto vola zo 4KA, Orange a O 2 vsetko funguje normalne
ivka70 Tak to ries so svojim operatorom....
Aslegin Moj operator je 4KA, tam ma odkazali na T.mobile, kde je problem. Z T.mobile ma odbili, ze netusia kde je chyba
ivka70 Podla komentarov na nete by mohol byt problem s tym, ze 4ka volakedy vyuzivala telecom siet ako vlastnu.
Vraj pomoze nastavit siet manualne a nie automaticky ako je predvolene. Skus.
Aslegin nepomohlo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

Problem s mobilom - processing

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.