Zavrieť

Porady

Stare zvyky na dedinach

Byvam v malej odlahlej dedinke, v ktorej pretrvavaju velmi stare tradicie a zvyky. Niektore az bizardne. Jeden z tych pretrvajucch bizardnych je, ze nevesta na druhy den po svadobnej noci / zvycajne v nedelu poobede / prechadza po celej dedine s rozprestretou plachtou. Neschvalujem to, je to sukrormna vec. Chcem sa spytat tetusiek ako by to riesili ? Jasne, mohla by som sa na to vykaslat a ignorovat. Lenze ja s tymi ludmi v dedine budem zit nadalej
13 komentárov     zbaliť
ivka70 A co ta, snad vyhostia z komunity, ked to nespravis?
Flamovacka Na dedine je to ine ako v meste, zvlast v nasej. Strpcia mi zvysok zivota a budu sa mi vyhybat ako .........
ivka70 Ale prosim ta, do 3 dni bude po akejkolvek spomienke.... neprehanaj a konaj podla, svojej najlepsej vole....
Flamovacka Nebude, uz sa to raz stalo. Dievca sa muselo odstahovat. Lenze ja nemam kde
veronikasad Co ocakavas od tejto témy na porade?
Flamovacka napad na vyriesenie
ivka70 Tak sa chod poprechadzat a neries to, ked nevies inak.
Flamovacka poprechadzat nemozem
buchač .
buchač .
misoft .
buchač .
buchač Ta díky za moje vymazané komentáre.
Akože čo som porušil ? Alebo som bol snáď tvrdý ?

Skôr som bol reálny a nič iné....ale dobre aj tak.

Čo sa týka témy samotnej ?
Je to jedna obyčajná hlúposť, aj keď ešte v dnešných dobách je niečo také asi ešte stále reálne.
Problém sa aj tak nevyrieši...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

mari2x
bratranec mal pohreb a na spustenú truhlu mu hodili paplón
( možno aby ho hrudy nezobudili ! )
Flamovacka presne take stupidne zvyky pretrvavaju aj v nasej dedine

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bjuty smis
musíš dokázať celej dedine, že si ešte bola panna...
snád s tým nemáš problém ? ))))
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Flamovacka no aj to mam
Lumyr Boze, ved si kup nejaky cerveny spray a prefrndzi v nedelu po dedine. Nech mas pokojny zivot. A nielen ty. Pretoze ti primitivi dokazu zneprijemnit zivot aj tvojim rodicom a pribuznym.
P.s. Kolko mas rokov ?
bjuty smis zarež sliepku na polievku, poprskaj krvou plachtu a máš 2 muchy jednou ranou....
aj dedina bude spokojná, aj polievka výborná....
Flamovacka Dakujem za napad. Na zaklade neho som prisla na riesenie. Ked budem mat svoje dni, zakrvavim plactu a s tou prebehnem po dedine.
P.s..Preco mate vasu dobru radu oznacenu ako nevhodnu ? Mne sa paci, ja som ju nehodnotila negativne
  zbaliť

Stare zvyky na dedinach

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.