Zavrieť

Porady

Aditívny výkaz do ZP

Dobrý deň, zamestnancovi sme vyplácali príjem po skončení pracovného pomeru. Program mi jeho príjem vykázal do VZ. Zdravotná posťovńa mi však výkaz vrátila a mám poslať aditívny. Prosím vás. mám tento príjem vykázať aj v položke VZ aj v položke "Celková výška ďalších príjmov"? Či len v tejto položke? Ďakujem.
3 komentárov     zbaliť
Mila123 ako je prihlásený t. č. zamestnanec v ZP? kedy bol ukončený prac. pomer? doplatok mzdy sa týkal odmeny, prémií? nebola to oprava chyby pri spracovaní poslednej výplaty?
zuza 74 Dobrý deň, PP skončil 09.02.2021, bol prihlásený kodom 2Y. Ide o preplatenie dovolenky a vyplatenie odstupného. Neviem, či uvádzam celkovú výšku príjmova a aj Výšku ďalších príjmov a tiež vymeriavací základ. Majú byť v týchto položkách 3x tá istá suma? Ďakujem.
Mila123 ak ide o preplatenie odstupného a dovolenky správne mali byť tieto zložky mzdy vyplatené v 2/2021, nie teraz....preto ZP chce aditívny výkaz za 2/2021.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Aditívny výkaz do ZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.