Zavrieť

Porady

Spätná montáž dvierok na kombinovanom sporáku Zanussi

Potreboval by som poradiť s uvedenou montážou, pretože podľa návodu mi to akosi nejde. Pritom som pomerne zručný, už som demontoval aj montoval veľa vecí v domácnosti aj mimo. Jedná sa o sporák Zanussi ZCG 563 (564) N.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Presne opačne, ako si ich rozobral - logické - nie?
    A potom je tu ešte návod - čítať hádam vieš!
    https://docplayer.cz/46941407-Elektr...4-n-cz-sk.html
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miro951 Ďakujem, návod mám. Vyššie som písal, že podľa návodu mi to nejde. Naviac som potreboval značnú fyzickú námahu a ani to mi nepomohlo. Video návod som zatiaľ nenašiel. Inak v návode je aj obrázok ale podľa neho je na ňom uhol 30 st znázornený nevhodne.
    buchač Miro951 (Dnes 16:53) Inak v návode je aj obrázok ale podľa neho je na ňom uhol 30 st znázornený nevhodne.
    ===================
    Že vraj nevhodne...nesranduj človeče...
    Ako by si to ty VHODNE znázornil ???
    Miro951 Za prvé neoslovuj ma človeče a za druhé je ten uhol značne odlišný od 30 st, približne 75 st
    buchač Miro951 (Dnes 17:46) Za prvé neoslovuj ma človeče a za druhé je ten uhol značne odlišný od 30 st, približne 75 st
    ========================
    Človeče...zobuď sa...a nehádaj sa.
    Cloveče...a čo nevhodne, ako nevhodne, prečo nevhodne....Lebo to vravíš ty ?
    Človeče...som projektoval iné veci a nie nejaké dvierka na smiešnom sporáku.

    Človeče...asi aj s tou zručnosťou tak trochu asi preháňaš. Si niečo zdemontoval a včel nevieš dať dokopy...tak na čo sa do toho montuješ ???

    P.S.:
    Človeče...a na to si nepomyslel, že sa jedná o NÁČRT a nie o výkres, aby sa laici vedel aspoň trochu orientovať ???
    Miro951 Dobre, zostaň teda pri projektovaní ale ja som chcel len konkrétne poradiť. Ak to nevieš tak si šetri svoj vzácny čas.
    buchač ...a akú radu chceš ?

    Kuwa...ak niečo nejde na prvý krát, tak skúšam ďalej...či ?
    Veď sám sa tu pasuješ za zručného...dokonca máš aj návod...tak o čo ide ???
    AKÚ konkrétnu radu chceš ?

    Dokonca si ani video nenašiel ??? Takže si rýpnem ?
    Fakt si nenašiel...tak ani v tom nie si nejak zručný.

    Na, ži človeče Boží ....

    Miro951 Prepáč za môj ostrý tón ale skúšal som to viackrát dokonca aj manželka mi pomáhala ale zatiaľ som nedosiahol pôvodný stav.
    A ešte raz prepáč ale asi si si neprečítal o aký typ Zanussi ide (viď začiatok) takže to video s tým rýpaním mi nepomôže. Je úplne iný typ závesu ale aj tak ďakujem za snahu.
    buchač Miro951 (Dnes 21:53) Prepáč za môj ostrý tón ale skúšal som to viackrát dokonca aj manželka mi pomáhala ale zatiaľ som nedosiahol pôvodný stav.
    A ešte raz prepáč ale asi si si neprečítal o aký typ Zanussi ide (viď začiatok) takže to video s tým rýpaním mi nepomôže. Je úplne iný typ závesu ale aj tak ďakujem za snahu.
    ===================
    Ostrý tón ??? Človeče, buď rád, že mám dobrú náladu...v opačnom prípade by nastali iné fofry.

    Čo sa týka typu, tak by som dal krk na to, že vytasíš henten argument.
    No, čo na to mám povedať ? Veď ja veľmi dobre viem, že nejde o ten istý typ. Tu ide o aký-taký návod, od ktorého sa dá odpichnúť.
    To akože pečené holuby padajú z neba ? Kuwa...veď sa snaž aj sám.

    Alebo si zavolaj servisáka...urobí ti za patričnú cifru inštruktáž.
    Miro951 Konečne sa nám to podarilo. Zásluhu na tom má môj kamarát, ktorý sa v týchto veciach vyzná lepšie ako ja ale aj tak mu to trvalo asi 20 minút. Týmto končím túto diskusiu a ďakujem prispievateľom za snahu.
      zbaliť

    Spätná montáž dvierok na kombinovanom sporáku Zanussi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.