Zavrieť

Porady

Sekanie magia tv

ludia ti co mate magio optiku nemate problem s jemnym sekanim obrazu? Ked pozeram lyzovanie alebo hokej futbal tak to najviac sledujem. Je to take jemne sekanie zhruba kezdych 30 seku a v momente sekania to vypada akoby sa spomalil obraz. Mam novu TV oled lg 55c12 a uz som skusal vypnut vsetky vylepsenia a aj zapnut no stale rovnaky proble. Otec na magiu optika na samsung q65 a80t to iste. Mate to aj vy? Kde moze byt problem v magiu alebo v tv. Na UHD starom samsungu mi to nerobilo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

Arcos je offline (nepripojený) Arcos

Arcos
    Sekanie a vypadavanie obrazu je problem slabeho signalu. Vsetci operatori TV posunuli kanaly do vysokych frekvencii, kde je problem udrzat dobry signal. Dlhe roky som nemal problemy s prijmom UPC. Odkedy presli na horne pasma, objavili sa problemy. Vsetky konektory musia mat dokonaly kontakt, hlavne zem. Ja som napriklad nemal dokonalu zem na privode. Vsetko mozne som skusal. Akonahle som nim pohol obraz sekal. Nakoniec som jemnym smirglom presiel po vonkajsom zemiacom obale.Tam sa casom vytvorila jemna skorodovana vrstva
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ondro55 Tiez neverim ze je to problem telky a ze problem je niekde v prijme signalu. Ale v telekome mi vzdy povedia otrepane ze neeviduju na mojom pripojeni ziaden problem. A problem vyrieseny. Skusal som aj novy opticky kabel 3m bez toho aby bol niekde zohnuty aj tak to robilo. S magiom ako ponukou som max spokojny takze tlacit na nich ze odidem nema zmysel. A neviem ci to robi aj ostatnym.
    Arcos No ano, oni to sleduju po pripojku v byte.Dalej uz je to vraj problem uzivatela. P.s.Aku ponuku a cenu mas od Magio ?
    ondro55 Ja ma optiku xl teda tu najvyssiu. Zo vsetkym platim 46 e
    Arcos Tak v UPC mam internet + 70 kanalov za 12,80 €
    ivka70 Ale rychlost neporovnatelnu.
    ondro55 To je sice pekne ale telekom mam kvoli europskym ligam teda kvoli sportu a to neponuka nikto. Nehovoriac o vsetkych ostatnych programoch. Co ja viem kolko ich mam 300 ci kolko prvu stovku som si naladil co pozetam dalsiu stovku nepotrebujem. A rychlost 600 mgbit je slusna nie. Len 6 eur platim archiv za dva setoboxy dalsich 6 za wifirouter.
    Arcos rychlost je potrebna pri stahovani, inak staci aj minimum
      zbaliť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.