Zavrieť

Porady

Vodičák zadržaný v Nemecku

Chcel by som sa spýtať ako to je teraz s VP ktorý mi odobrali v Nemecku...
Zakaz mam normálne iba v nemecku a chcem vedieť keď u nich neabsolvujem Mpu a všetky somariny okolo toho budem mat doživotný zakaz v nemecku alebo to sa týka aj slovenska
Ďakujem za odpovede
3 komentárov     zbaliť
veronikasad dôvod zadržania OP?
misoft Zákaz platí pre Nemecko. Nevieme, na koľko. Po uplynutí zákazu budeš môcť jazdiť.
VP je majetkom SR, takže nemecká polícia ho POŠLE na Slovensko, tu si ho vyzdvihneš a po Slovensku budeš jazdiť naďalej. Zákaz neplatí pre Slovensko.
Ale kedy ho pošlú slovenskej strane - to KBZ!
MarekToth Alkohol za volantom 2krat v Nemecku...naposledy 10rokov dozadu...Vlani v auguste mi zobrali vodicky preukaz...pokutu som zaplatil zakaz mam 1 rok čiže do augusta tohto roku...
Vodicak neposlali na Slovensko....pred 3tyzdnami prišiel oznam na Slovensku políciu že mám zadržaný vodicak v Nemecku...Na Slovensku teraz musím absolvovať doktora...psychológa ci som spôsobilý na riadenie motorového vozidla a potom 4 sedenia s dopravným psychológom...toto všetko chápem ale prečo musím to isté robiť aj v nemecku...ja mam zakaz iba v nemecku ak tomu dobre chápem teda keď sa na to tu v nemecku vykašlem budem mat asi doživotný zakaz v nemecku ale čo bude s vodicakom keďže mi ho nepošle na slovensko a ja na Slovensku všetko absolvujem?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vodičák zadržaný v Nemecku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.