Zavrieť

Porady

Microsoft Office - je nutné konto?

Dobrý deň,
na starom počítači som mala Microsoft Office nainštalovaný z CD-ka od výrobcu. Počítač prestal fungovať a nový počítač už nemá mechaniku na CD, navyše neviem, či by som ešte našla inštalačný kód. Tak rozmýšľam nad kúpou novej licencie. Vadí mi však, že Microsoft dnes tlačí užívateľa do toho, aby si na účely používania softwaru zakladal konto a uvádzal svoje telefónne číslo. Chcem sa preto spýtať, či máte skúsenosti s tým, že si Microsoft Office od vás pýta vytvorenie konta aj pri trvalej licencii na jeden počítač alebo to tak je len pri verzii Office 365. Vďaka.
Cennet Ked chces MS Office mozem ti poslat na mail free - zadarmo. Aky chces 2000, 2007, 2010 ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    reincarnate je offline (nepripojený) reincarnate

    reincarnate
    dnes už Microsoft všetky produkty v podstate poskytuje tak že ich je potrebné aktivovať cez účet online , jediná možnosť je kúpiť už použitý Office ktorý ešte ponúka možnosť aktivácie bez Microsoft účtu
    hana_ Ďakujem za odpoveď, asi sa tomu teda nevyhnem.

    halvo je offline (nepripojený) halvo

    halvo
    Dá sa kúpiť tzv. Retail verzia, ktorá sa aktivuje len licenčným kľúčom. Či si potom prihlásite e-mailový účet je už na Vás.

    Microsoft Office - je nutné konto?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.