Zavrieť

Porady

Digi TV Modul nevidí ho prijímač?

Dobrý večer mám jednú otázku mám od dnes Digi TV s CAM Modulom ale nejde mi v mojom satelitnom boxe Abcryptobox 750 HD Mali ste podobný problém s novým modulom Digi TV? Prijímač mám už cca 4 deň a Digi TV mám od dnes.Jedna sa o bezkartovy Modul.Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Sun123.Ďakujem Vám za prijatie do skupinu na fóre.
misoft Obráť sa na poskytovateľa - Digi. Možno Digi zmenilo kódovanie... tam ti skôr povedia viac. Ten sat. box máš tiež od nich?
https://www.digislovakia.sk/wp-conte...al_125x180.pdf
https://www.digislovakia.sk/ca-modul/riesenie-poruch/
Sun123 Satelit mam na motor svoj aj prijímač mam svoj natoľko prijímam programi aj z Astry 19,2,E a s 13,0,E tak som si dal k tomu ako doplnok Digi TV na CAM modul. S Digi TV sme spokojní som u nich 2 roky a chcel som to dať na 3 TV. ????Kedze je to programovo lepšie.Len taká otázka zvažujem prepínač na 4/1 družice da sa to napojiť na každú parabolu?Mam obavy že budem musieť vymeniť firmawe. Doteraz som moduly nemal iba satelitné prijímače. S kartou.natolko rodičia majú pôvodnú parabolu od nich.Aj prijímače Kaony ale keď že mne Kaony nevyhovujú tak som si zobral svoj prijímač je to lepšie nechceme byť iba pri 1 družici už som tak zvyknutý roky že mám aj 19,2,E.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Digi TV Modul nevidí ho prijímač?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.