Zavrieť

Porady

vydieranie

Písala som si cez Google s pánom Alastair Harrison. Začal ma vydierať že uverejní na internete moje intímne fotografie.Je na misii v Somálsku.Je lekár .Žiada odomňa peniaze.Ak mu nezaplatim uverejní moje fotku a videa.Som zúfala
10 komentárov     zbaliť
ivka70 A odkial by asi tvoje intimne fotky zobral?
A na 1000% to nie je lekar ani nie je na misii
Napis mu, ze ho ides hned rano udat na policiu....
kopretinka ako sa dá dopisovať si cez Google?
ivka70 normalne napr. https://messages.google.com/
kopretinka to nepoznám som zaostalá
misoft Dúfam, že máš ešte zvyšky rozumu. Vraj Alastair Harrison a lekár v Somálsku. A) Falošný profil - ukradnuté meno, B) žiadna misia v Somálsku - sedí niekde na zadku a vydiera, C) žiadny lekár - podvodník, D) žiadne tvoje fotky nemá.
Používaj logiku!
kopretinka neverím,niekto si z nás uťahuje
veronikasad Ak mu fotky a videá poslala, nemusí to byť uťahovanie...
kopretinka ako sa dá dopisovať cez google?
veronikasad Nemusí to byť cez Google, možno cez azet jej začal písať a naletela
ivka70 normalne napr. https://messages.google.com/
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Chobot je teraz online Chobot

Chobot
Nič mu nepíš. To sú bežné praktiky vydierania.

Ako napísala Ivka - nie je lekár a nie je na misii v Somálsku, ale môže byť v ktorejkoľvek krajine pri PC. Ak si mu poslala nejaké intímne fotky, tak ich možno zverejní na nejakej xxx stránke, ale s tým už nič nenarobíš. Ak si mu nič neposlala, tak mu never, nemá tvoje fotky.

A nebuď zúfalá. Vôbec sa mu neozvi, nepíš mu - on prestane.

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
no nijako mu v tom nezabrániš. a keď ukážeš, že sa ho nebojíš, tak mu zoberieš zbraň z ruky. mimochodom, myslíš, že by sa tvoje fotky dostali k niekomu, kto ich spozná? hmm, jedine že by ich poslal tvojim fb kontaktom

ono je to troška riziko, keď posielaš cudzím ľuďom svoje intímne fotky... keď už, tak začierniť tvár...

besttracker je offline (nepripojený) besttracker

besttracker
klasika,toto mam v emaili 6-7 x do mesiaca....,aj take ze hackli cely PC,kameru,.....kolko pyta ?naposledy sa pohybovala taxa 1350€ v bitcoinoch .. ak zaplatis 1x,tak budes mat podobne vyhrazdy kazdy tyzden...musis sa s tym zmierit ze na nete bude o 1 bobra a 2 kozicky viac ,zalezi co si poslala ..
pavol54 vraj je dobre si prelepiť kameru na počítači čiernou elektrikárskou páskou.

mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

mirko70
to sú spamboty,odpoveďou na emaily iba potvrdzuješ funkčnosť emailu.Takže šup do nevyžiadanej pošty. Ak by to bol ozajstný hacker,poslal by ti tie fotky do emailu ako dôkaz, teda za predpokladu,že nejaké intímne fotky našiel

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Nebudeš prvá, ani posledná. Napr, intímne foto, video som videl. Paris Hilton, bolo zaujímavé. Zaujalo ma video Skrúcaného, ako sa mu Erika snažila stoporiť to jeho miniatúrne ego. Pokiaľ to nebude zaujímavé, bude to zabudnuté do niekoľkých dní. Podaj TO potom. FB má síce teraz veľa práce s dezolantmi, separatistami, Hegerom, Čaptavou.
Naposledy upravil vlado 33 : 19.04.22 at 18:29

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.