Zavrieť

Porady

VRP - Úhrada faktúry zo včerajšieho dňa

Ahojte,

po tom, ako som odišla z práce ešte prišiel odberateľ a uhradil faktúru v hotovosti kolegom. Ako viem spätne na finančnej správe vo VRP zaevidovať úhradu faktúry zo dňa 25.4.2022?
Ďakujem za odpoveď
7 komentárov     zbaliť
kn-alka nijako, zaeviduješ dnešným dňom
janulka5595 Ďakujem, avšak to nerieši môj nasledovný problém : po skončení smeny kolega vložil danú hotovosť na bankový účet spoločnosti. V pokladni na 211 nie je taká hotovosť, aby som prevod mohla uskutočniť bez dodatočného zaevidovania dokladu zo včerajšieho dňa. Prosím o pomoc...
janulka5595 Je možné úhradu zaevidovať spätne cez funkciu zaevidovať paragón?
Ten odberateľ dostal, nakoľko kolega nevedel ako s VRP pracovať.
ivka70 a nemozete dat uhradu vkladom na ucet? ved je jedno, kto vlozil peniaze na ucet, ci odberatel alebo kolega, ak ich vies naviazat na tu fakturu
janulka5595 Ivka, žiaľ ani to nevieme, pretože vkladali väčšiu čiastku peňazí, tú úhradu FA + tržbu z pokladne...
kn-alka píšeš, že zákazník dostal paragon, tak zaevidujte paragon - niekedy fakt nechápem niektoré otázky
janulka5595 Ale to je mi jasné, ale ako vyriešiť aj dodatočný výber z VRP? To som v manuáli nenašla...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zaeviduj ako príjem do pokladne uhradu fa cez paragon (ci to obhajite pri pripadnej kontrole netusim, ked VRP bola funkčná). A potom výber hotovosti do banky... Spätné zaevidovanie nie je možné...

    Skor by som riskla mínusový zostatok v pokladni za vcerajsi den a trzbu zobrat do príjmu cez VRP dnes, aj zakaznikovi poslať riadny doklad
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janulka5595 Ďakujem Veronika sa dobrú a vyčerpávajúcu odpoveď. Nerozumiem prečo nemôžem dať užitočné?

    Spravila som to tak, ako si to napísala. Cez paragón úhradu, ale mínusový doklad som neriskla, dala som výber s dnešným dňom s poznámkou, že sa jedná o výber uskutočnený dňa 25.4.2022.
    Mila123 mohol byť dočasný výpadok prúdu......
    jslancik samozrejme, že im nešla vtedy elektrika. sa divím, že také "finty" veronika nepozná.
    veronikasad Nepoznám, ako účtovníčka nepoužívam VRP, nemusím, mám preukaz ZTP. Inak. Doma mi častejšie ako elektrina vypadáva internet ...
    romana147 TO BY SA KONTROLA USMIALA !
    veronikasad Pozeram stranku FS (neviem z tabletu pridat odkaz,) v pripade prerusenia prevadzky VRP je podnikatel povinný zaevidovať paragon vo VRP do 10 dni. Je tam aj presný postup ako to urobiť...
      zbaliť

    VRP - Úhrada faktúry zo včerajšieho dňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.