Zavrieť

Porady

Tehotná

Ja som už na prášky z môjho bývalého. No proste myslí si že to dieťa čo čakám nie je od neho. Ja som však za poslednú dobu bola len s ním. No a ešte ani neverí tomu že som tehotná. Však mi rastie brucho, moje dni som tiež dlho nemala, mám príznaky. Boli sme spolu skoro 3 mesiace. Všetko fungovalo ako malo. Ja som sa mu venovala na 100 % ale on menej. Normálne mám pocit že sa nechce k tomu bábu priznať. Nejaké rady?
18 komentárov     zbaliť
ivka70 a rady akeho typu ocakavas? ci mas ist ku gyn ekologovi, ab ysi si bola ista, ci si tehotna? ci to dieta chces alebo nie? ci mas ist na potrat alebo za nim a prehovorit ho, aby sa k tebe vratil?
janusiq158 U gynekològa som už bola. Už som v 7 týždni. Nie nemusí sa ku mne vrátiť. Neviem či by to medzi nami ďalej fungovalo. Obaja sme to spoločne pokazili.
ivka70 tak aku radu cakas?
janusiq158 Proste čo mám urobiť ... lebo zas dieťa potrebuje oboch rodičov ...
ivka70 uprac si v hlave a zacni sa spravat ako dospela, buduca matka ....
janusiq158 Nie na potrat ísť nechcem. Nemám na to srdce. To dieťa predsa za nič nemôže.
veronikasad Čo vlastne chces? Nedávno si tvrdila, že mu o dieťati nepovies...
janusiq158 Bohužiaľ musela som mu to nakoniec povedať.
veronikasad Kvôli financiám? Si zamestnaná? Vznikne ti nárok na materské?
janusiq158 Áno pracujem. A nie len kvôli peniazom som mu to povedala. Hlavne aby vedel že má niekde dieťa. Ako on hovoril že si ani nepamätá či sme to vôbec robili. Popravde ani ja nie. Neviem či mi to v spänku neurobil. Aj t
ak by časom zistil pravdu. Bývame až príliš blízko seba. Neutajila by som to večne.
veronikasad Prestaň sa správať ako pubertiacka,vydieraním si ho nezískas späť. Chod l lekárovi, ktorý potvrdí alebo vylúči tehotenstvo
vicktor "popravde ani ty si nepamatas..."
...uz som mal rozpisany pichlavy komentar, ale neposlal...
janusiq158 Veď som bola u lekára na gynde. Keby mi tak nezačalo brucho rásť a nepribrala by som koľko som pribrala no a to dosť tak by som ani netušila ani ja nič. No lenže až príliš veľa vážim a proste furt som mávala dva týždne posledné kŕče ale že brutálne v bruchu. No pripisovala som to menzesu. No nedošiel. Aj keď som mávala krámy tak som tak vôbec veľa nenabrala možno kus. Len neviem prečo on nechce prebrať zodpovednosť. On má síce len o dva roky menej ako ja ale mohol by sa k tomu postaviť ako chlap. Ja by som nikoho nepodviedla. No proste neviem prečo mi neverí že to je od neho ....
veronikasad Nezostáva ti teda nič iné, len počkať kým sa dieťa narodí a ak sa k nemu nebude hlásiť ani potom, dať urobiť krvné testy...
ivka70 Si v 7. tyzdni a brutalne si pribrala?
Prilis vela vazis?
Si robis srandu z poradakov?
janusiq158 Tak pribrala som 4 kg. Nerobím si z vás srandu ...
Mila123 Janka, koľko máš rokov?
romana147 rokov možno dosť, ale skúseností/rozumu asi nie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
    Niekedy mám silný pocit, že tak, ako sa vydávajú na stavby stavebné povolenia, na držanie zbrane zbrojné preukazy, tak aj na rodičovstvo by mali byť nejaké povolenia na rodičovstvo. ...

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
    Mila123, Jarka 1, babka - ježibabka, lujza.j, Oliwa
    5

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
    on hovoril že si ani nepamätá či sme to vôbec robili. Popravde ani ja nie. Neviem či mi to v spänku neurobil.

Inak si normálna?
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karka Nemôže byť. Podľa mňa si robi srandu. Nemyslím, že niekto môže byť takyto hlúpy.
    verads Tiež sa pýtam , či je normálna ? Píše , že tri mesiace boli spolu a teda nevie či vôbec boli spolu ,či to bol len sen , úprimne povedané , je mi ľúto toho ´dieťatka . Založenie rodiny , najmä v dnešnej dobe si treba dobre rozmysliet viem , stanu sa aj nehody , ale aj tak.
    veronikasad Ja si myslím že tehotná nie je, je to len vydieranie chalana, ktorý sa s ňou rozišiel. Vypisuje aj na iných weboch...
    Chobot Možno sa zase objaví Betlehemská hviezda....
    janusiq158 Nie ja ho nevydieram. Tehotná to som.
    kopretinka tak ale nevieš,kedy sa to stalo??? to vážne???
    ivka70 ale vie, ze je v siedmom tyzdni
    janusiq158 Pretože som bola u gynekològa tak že viem že som v tom týždni v akom som . Len mám hrozné kŕče v bruchu stále a furt chodím zvracať a tak ...
    kopretinka znova sa ťa pýtam,to vážne nevieš,kedy???
    janusiq158 Pamätám si len že sme niečo popili no a aj som niečo cítila že vošiel do mňa a tak
    veronikasad To si musela byť spita namol ...
    kopretinka a to ti je smiešne? že to bolo znásilnenie,to ťa nenapadlo?
      zbaliť

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jarka 1
    Po tom všetkom, čo si tu napísala, niet inej rady, ako počkať, až sa dieťa narodí. No a ak sa chlapec dozvie, čo si tu popísala, tak ver, že sa bude brániť zubami nechtami. Potom jedine skúsiť tie testy.

Ak som ťa správne odhadla, tak aj ich výsledok môže byť iný, ako si myslíš.
    veronikasad Jarka, nielen tu ...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.