Zavrieť

Porady

dopĺňanie RČ v OR SR

Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

OR SR začal automaticky dopĺňať RČ spoločníkov, konateľov, prokuristov ai. dátum zmeny je viditeľný na výpise aj na nete......
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
štatutári sú overení už dlhšie,
do 31.5.2022 by mali automatizovane overiť a doplniť r.č. aj u spoločníkov - mala by k tomu dôjsť aj správa do eschránky
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Pochváliť
Žiadna správa nedošla, jeden z dvoch spoločníkov /neštatutár/ je označený krížikom. VZ schválilo vystúpenie tohto spoločníka zo s.r.o. ešte v máji. V návrhu na zápis zmien - výmaz som vyplnila aj rodné číslo aj dátum narodenia, aby zmenový formulár bol bezchybný.
Doteraz to nebolo vybavené, aj keď na zápis je termín 2 dni po pridelení sudcovi.
Sú zahltení? Alebo som mala najskôr poslať zmenový formulár s identifikačnými údajmi?
Poraďte prosím. Vopred ďakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
prikladám odpoveď na môj dotaz ohľadom doplňovania údajov spoločníkov:
Dobrý deň,
na Váš e-mail ohľadne farebného označenia u spoločníkov a konateľov spoločnosti Vám oznamujeme, že Ministerstvo spravodlivosti SR vykonáva doplnenie dátumov narodenia a rodných čísiel u spoločníkov. Tieto údaje by mali byť zapísané do konca septembra 2022. Pokiaľ by neboli zmenené a u spoločníkov by ste videli červenú farbu, treba podať návrh na zápis zmien na príslušný registrový súd. Návrh nebude spoplatnený.

Pekný deň.

Alena Hudecová
súdna tajomníčka OR
1 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 08.05.18
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 12.04.15
  3. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 27.08.14
  4. Príspevkov: 10, Posledný príspevok: 05.03.12
  5. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 01.10.09