Zavrieť

Porady

Problem so zvukom na PC

dobry den poprosil by som o radu prestal mi ist s notebooku zvuk.v zmiesavaci zvuku ukazuje ze reaguje zvuk ale s reprcikov a aj ked dam sluchadla nejde nic ale ked zapojim HDMI tak zvuk ide v telke dakujem
Naposledy upravil Ivik300 : 27.05.22 at 15:14
Snímka obrazovky (3).png  
Snímka obrazovky (4).png  
Snímka obrazovky (2).png  
1/1
Chobot To máš aký Windows?
Ivik300 Windows 8.1 PRO
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Start - Nastavenia - Systém - Zvuk - a tam vybrať výstupné zariadenie.

    Ale začal by som s tým, že reštartujem celý notebook.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivik300 reproduktory s pc mam nastavene ako predvolene zariadenie a potom tam je telka HDMI a pise odpojene lebo to je odpojene
    Chobot Daj printscreen toho nastavenia.
    Ivik300 keby tu slo pridat fotku ale neda sa vobec uz som chcel
    kopretinka do zadania otázky sa dá pridať.......máš tam ikonku "ceruzka"
    Ivik300 no iba tam sa da pridat ale som chcel do komentu uz som dal
    misoft Skús - Testovať - ak sa ani vtedy zvuk neozve - problém bude pri výstupe - podľa všetkého zvukovka funguje, lebi systém ju registruje, na signály reaguje - zelený indikátor.
    Chobot už ako prvé naznačil - reštart NB, systém niekedy zblbne a neprepne ja audio výstup (analóg).
    HDMI - to je iná kapitola, tam zvuk ide inou cestou - je to digitálny zvuk a ten preberá grafika a tá sa stará o poslanie do HDMI.
    Ivik300 ano restart som uz skusal niekolko krat lebo som dal aj odsinstalovat nainstalovat a restart potom som ich sam stiahol skusal kadejake nastavenia no nic a ked tam test alebo prizapnuti by mal ist zvuk tak trosku tam v repracikoch zapraska a to iste aj pri teste a ano zeleny indikator reaguje stale len nejde zvuk sem tam zapraska
    misoft U mňa - pokiaľ tie repráky vytiahnem (potom vstavané sú nemé) a reštartnem - vstavané idú a potom funguje prepínanie ak sa zasunie a vysunie konektor zo vstavaných a externých.
    Ale pokiaľ to ani tak nefunguje - bude to skôr HW chyba.
    Ivik300 mam len vstavane repraky
    misoft A slúchadlá sú čo? Externé. Podobne ako nejaké repráčiky, ktoré pichneš do Jacku v NB.
      zbaliť

    Problem so zvukom na PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.