Zavrieť

Porady

Dostanem tu nejakú radu od muža či ženy?

Milé žienky! Dovoľte aby som sa vám predstavila. Som 25 ročná žena a mám taký pocit, že môj život mám úplne zničený, no môžem sa poďakovať pár ľuďom za to. Pred pár rokmi som spoznala jedného chlapca, nie nemali sme spolu nič, ja som mala vážný vzťah v tej dobe. Po nejakom čase som sa s tým chalanom rozišla. Prešiel nejaký čas a začal mi intenzívne písať na FB ten druhý chalan. Ja som ho spočiatku ani neregistrovala, no potom sa vo mne niečo zlomilo a ja som mu začala odpisovať. No po čase sme sa dali do kopy. Vydržalo nám to mesiac aj dva dni. Už nie sme spolu skoro 3 mesiace. On ma nechal. Síce aj ja som ho chcela nechať už skôr. Nesprával sa ku mne pekne, bol lenivý a tak. Ako čo sa mi najviac na ňom nepáčilo že sa nebol schopný rozísť normálne z očí do očí ale urobil to cez messenger ako decko. No prešli 3 mesiace a on o mne neustále každému rozpráva len v zlom, že ja som bola tá najhoršia a on bol asi svätec alebo čo. Poradťe žienky čo robiť v tomto prípade, aby som si vybudovala rešpekt a tak. Jednoducho aby neverili všetkým tým rečiam čo im narozpráva môj ex?! Ďakujem za rady a pekný deň!
10 komentárov     zbaliť
veronikasad Bábo sa už narodilo?
buchač veronikasad (Dnes 11:51) Bábo sa už narodilo?
=================
Ešte nie...ale už na ňu ZAZERÁ...
duves Niečo podobné vychádzalo v smene v 80-ych rokoch minulého storočia. Každy piatok sme na to čakali. Ešte nebola porada, internet a FB.
pavol54 matne si spomínam "listáreň pre Elenu"?
veronikasad chlapi raďte, veď vás k tomu vyzýva...
babi2 Bola to listáreň pre Alenu
pavol54 od 89 roku mi ešte pamäť ako tak slúži, niečo mi v tej titulke podvedome nesedelo, takže nie E ale A
kopretinka toto je tak akurát problém pre Kamku a Kamka....
ivka70 Matne si spominam aj na : Mas problem? Napis do Mladych rozletov
Tam bola rubrika: Mam problem .....
kopretinka som to našla aj na FB https://www.facebook.com/groups/289530569538127
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
A telenovela pokračuje......
pavol54 A naviac prepadla na škole alebo jej roky nevychádzajú 19 rokov koniec štúdia 2022-2019=3 roky. 19 rokov + 3 = 22 nie 25 rokov

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
mne je úplne jedno,čo kto o mne hovorí,to je jeho problém,nie môj.Tomu nemáš ako zabrániť.
Kto tomu verí,je blbec a nezaujíma ma.
Zaoberala by som sa normálnymi vecami,nie takýmito prkotinami,s ktorými aj tak nič neurobíš a nevyriešiš to.

Možno keď budeš mať ozajstné problémy,tak si uvedomíš ničotnosť tvojho terajšieho "problému".
7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
pavol54 tehotné ženy to majú niekedy komplikované, maj pre ňu pochopenie
kopretinka nepíše,že je tehotná
pavol54 prečítaj si príspevky v profile od roku 2020
kopretinka ale tak vidíš,že nie tehotenstvo,ale ohováranie je pre ňu dôležité....tak ktovie,či aj vôbec je tehotná
pavol54 nastúpi slečna do električky a hovorí prosím uvolnite miesto matke. vy ste matka a od kedy? Asi od dnešnej noci.
kopretinka poznám
buchač typn11 (Dnes 18:01) Z jedného konca električky na druhý kričí jedna mladá kamarátke :
Anička, čo máš nového ?
Asi budem tehotná.
A s kým ?
Neviem, nevidím dozadu.
=========================
Máš zlú verziu, ktorá v podstate nedáva význam.
Správne znenie vtipu je :

Z jedného konca PREPLNENEJ električky na druhý kričí jedna mladá kamarátke :
Anička, čo máš nového ?
Asi budem tehotná.
A s kým ?
Neviem, NEMOŽEM SA OTOČIŤ.
  zbaliť

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Rešpekt si nevybuduješ tým, že budeš vyvracať jeho tvrdenia ale svojím správaním sa k ostatným. Aj to sa nemusí vždy podariť. Jednoducho ľudia sme rôzni a čo je dobré a správne jednému, nemusí byť zas druhému. Takže jeho ohováraním sa nezaoberaj a ži si svoj zmysluplný život.

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
No veď nechaj, nech si rozpráva. Čas ukáže.
Aj keby mal neviemkoľko známych, ktorým to za tie 3 mesiace rozpráva, tak sa nemusíš obávať. Väčšina ľudí takéto informácie jedným uchom dnu, druhým von. A zajtra je tu už nová atrakcia.
Lebo takto z diaľky to skôr vyzerá, že sa nevieš vysporiadať s rozchodom. Ale ro je mesiac chodenia oproti zvyšku života?

mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať"-Voltaire ...viac mirko70
Ahoj. Vo svojej otázke o radu si si vlastne sama odpovedala,čoho sa máš vyvarovať. Randenie cez FB je úžasne romantické,samé smajlíky srdiečka a lajky Ked sa konečne stretnete naživo,zistíš,že ho namiesto teba zaujíma plejstejšn alebo plechovka redbulu pri telke. Nerieš to ,zruš FB a nájdi si normálneho chlapa.

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Mne to silne pripomína pokus o námet na ročníkovú prácu režisérky alebo scenáristky.
kopretinka

Dostanem tu nejakú radu od muža či ženy?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.