Zavrieť

Porady

Kebab stánok

Ahojte, som mladý chalan, ktorý by si chcel časom založiť kebab stánok s občerstvením (kebab, pizza...). Vedeli by ste mi poradiť, čo všetko treba vybaviť pred otvorením? Kto by mi vedel dať nejaké rady? Čo všetko zabezpečiť? Prípadne, kde by som sa mohol o otvorení kebab stánku dozvedieť viac. Už som vyskúšal rôzne práce, ale nič ma nenapĺňalo. Chcel by som pracovať pre seba a hlavne pre zákazníkov. Bavilo by ma uspokojiť potreby zákazníkov. Jedlo sa predáva stále a hlavne keď je chutné a za dobrú cenu. Budem vďačný za každú radu. Pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Máš vhodné priestory a dostatok financií na zariadenie a rozbeh podnikania?
    Ak si evidovaný na úrade práce, neuvazujes so žiadosťou o dotáciu na podnikanie?
    DaliR Tak zo začiatku asi niečo prenajať. Samozrejme vstupné náklady na vybavenie + pravidelný nákup potravín + energie. Je aj nejaký vstupný poplatok, aby človek vôbec mohol rozbehnúť menší stánok? S akou čiastkou podľa vás minimálne počítať? Momentálne som zamestnaný. Len uvažujem o pár rokov, čo by som chcel. Ďakujem.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    ak nemáš vzdelanie v oblasti potravín, tak navštív najbližší úrad verejného zdravotníctva.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DaliR Ďakujem za info. Mám OA.
    pavol54 to je čo OA? niečo podobné ako VUML?
    ivka70 Obchodna akademia?
    pavol54 si hovorkyňa,? čo myslíš že mám VUML aby som to nevedel?
    ivka70
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.