Zavrieť

Porady

Mesačný fond hodín

Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť ohľadne mojej prace.
Už nie som študentom som na TPP pracujem cez leto v prevádzke ktorá je zameraná na turizmus. Vodné atrakcie apod. Naša prevádzka záleží dosť od počasia. V zmluve mám napísane 40 hodín týždnne.
Minuly mesiac pár dni bolo neprajne počasie a nemohol som naplniť fond hodín čo vychádza 168 hodín za mesiac júl.
V mesiaci jún som nastúpil v polke a keďže sezóna nebola úplne otvorená nenaplnil som ani ten mesiac. Mal som odrobeny víkend ktorý mi však nebol zaplatený z dôvodu ze mi hodinu “rozrarali” do môjho fondu.
Bojím sa že mi to urobia aj za mesiac júl. Mám odrobene 3 vinedky a sú to príplatky. Svoju dochádzku mám odfotenú aj s podpisom človeka co ju kontroluje. Ak sa stane situácia že mi zoberú z víkendu a dajú do fondu aby to sedelo môžem sa s tým obrátiť na dajaky právny organ ? Pokial sa nemýlim oni mi nemôžu vikene ktorý mám odrobeny zobrať a dať za iné dni. Mali by mi to doplatiť do toho fondu. Ja bohužiaľ nemôžem za počasie a mali mi nájsť “náhradnú” pracovnú pozíciu ktorou by som si ten fond splnil. Prosím o radu
Naposledy upravil Pouzivatel2505 : 24.08.22 at 10:13
10 komentárov     zbaliť
veronikasad 8 hod.tyzdenne?
Pouzivatel2505 40 hodín týždenne čo je 8 hodín denne. Ospravedlňujem sa za preklep
veronikasad V čase nepriaznivého počasia je prevádzka úplne zatvorená?
veronikasad Zamestnávateľ môže za to že prší? Akú prácu ti mal nájsť?
Pouzivatel2505 Vzhľadom ku tomu že je to komplex a ja som na pozícii kde to závisí od počasia vie ma kľudne dať na pozíciu inú. Ako napríklad vrátnik atd atd. Jedna sa mi tu hlavne o to či je právne v poriadku to že mi zoberie môj odpracovaný víkend napríklad nedeľu čo som odpracoval 12 hodín vymaže ju a dá ju ako 2 dni normálne do týždňa aby mi sedel fond hodín. Nemalo by mi byt dopocitne do hodín a nie ona mi zmení víkend a dá ho do poracovnych dni ?
veronikasad Nemôže ti zmeniť víkend za iný deň, bez príplatku za víkend. Ale môže vykázať v deň kedy si nepracoval ako náhradné voľno za víkend...
Pracovník prijatý na pozíciu vrátnika bude čo robiť keď tam budeš ty?
Pouzivatel2505 Verte mi je tu xyz pracovných pozícii na ktoré ma mohol dosadiť. Môj kolega ktorý mal robotu veľmi na háku taktiež na tpp jemu dokázali nájsť škaredé dni náhradnú pracovnú pozíciu mne tu možnosť nedali a tak mi to urobili tak že ten vinekd čo som mal odrobeny mi nezaplatili príplatok lebo ho vymazali a dali za iný pracovný deň
veronikasad Ak si nedostal príplatok za prácu v sobotu alebo nedeľu, sťažuj sa na inšpektoráte práce. Len nezabudni, že si ešte stále v skúšobnej dobe...
Zamaz osobné údaje a priloz výplatnu pašku, skontrolujeme čo máš preplatene?
Zamestnávateľ nie je oprávnený bez tvojho súhlasu vykázať neplatené voľno, kedy by si musel doplácať zdravotné poistenie ako samoplatitel...
kopretinka a chalan môže za to,že prší? Zamestnávateľ mu dal zmluvu na určitý počet hodín,tak mu má dať na tie hodiny prácu a nie ho okrádať o príplatky za víkendy.
veronikasad A zamestnávateľ za to môže že prší? Bola by si takým štedrým zamestnávateľom? Pasku neprilozil, tak nevieme či mu zamestnávateľ príplatok za víkend vyplatil... Ako nadčas to určite nie je...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pokiaľ nemáš odpracovaný základný fond pracovného času, za víkend nejde o prácu nadčas. Nepatrí ti teda nadčasový príplatok, len príplatok za prácu v sobotu alebo nedeľu...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pouzivatel2505 Ja rozmumiem. Len jedna sa o to že mi ten víkend “vymazala” a dala to akože do týždňa aby to sedelo ten pracovný fond čo si myslím že nie je úplne okej. Keďže som mal mat zaplatenú za nedele príplatok. Ona čo urobila je že mi ju vymazala a dala to ako 2 normálne pracovne dni.
    ivka70 Cize za 12 hodin odrobenych cez vikend ti dali 16 (2x8) hodin riadneho pracovneho casu? A ty sa stazujes?
    Pouzivatel2505 Ja rozumiem tomu že musím splniť fond hodín. Ale vzhľadom ku tomu že je tu viacej prevádzok a vie mi zmeniť pozíciu náš “prevádzar” môže mi ju zmeniť keďže to mám v zmluve. Je tu totálny chaos v prevádzke. Preto sa pýtam či sa toto môže alebo nie. Že mi zoberie víkend preč aby oni nemuseli platit príplatok a pripočítať mi hodiny aby sedel fond. Mal som odpracovaných 100 hodín keďže som nastúpil v polke leta a môj fond mal byt 120 hodín. Mal som odpracovaný jeden víkend nedeľu 12 hodín a sobotu 10 hodín. Oni mi zrušili tieto 2 dni a doplnili mi do 120 hodín. Nemalo to byt náhodou tak že ku mojim 100 hodínam čo boli zahrnuté aj tieto 2 dni s príplatkami mali dopočítať 20 hodín ? Viete niektoré dni robím 12 hodín a niektoré len 5 lebo mi povedia že nie sú ľudia. A potom nakoniec mi zoberú víkend a dopocitaju aby to sedelo. A verte že je to veľký turisticky komplex kde kľudne som mohol ísť si odpracovať tie dni ktoré nás poslal domov po 4 hodinách. A nie oni mi zoberú dni ktoré som odpracoval. Minule roky boli taktiež problémy s vyplácaním a oklamaval ľudí. Mal taktiež problém od inšpektorátu práce a ja sa úprimne nenechám oklamavat od niekoho takého ako je on. Preto sa pýtam či je to okej čo si myslím že okej nieje že sa takéto veci deju
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Máš rovnomerne rozvrhnutý pracovný čas t.j. 8 hodinová pracovná zmena? Máš bežne plánované pracovné zmeny len od Po do Pia, alebo máš vopred plánovanú aj prácu cez víkend?
    V každom prípade ak si pracoval v sobotu alebo nedeľu, tak ti patrí príplatok za tieto dni. Nemôže ti do dochádzky zapísať iný deň. Vedúci aj mzdárka nech si naštudujú ZP ohľadne evidencie pracovného času.

    A ešte doplním § 90 (9) Rozvrhnutie pracovného času je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi najmenej týždeň vopred a s platnosťou najmenej na týždeň.
    Naposledy upravil avalik : 24.08.22 at 11:54

    Mesačný fond hodín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.