Zavrieť

Porady

Bločky z minulého mesiaca

Dobry den, je mozne zadat blocky z mesiaca jul a august do oktobrovej pokladne? Boli mi donesene oneskorene. Nie sme platci DPH. Ak sa daju zaevidovat, ako to zapisem datumovo? Vdaka za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    čo tvoja senior kolegyňa má dovolenku? takto v začiatkoch svojej práce by ti mala byť stále k dispozícii, aby si sa nemusela s triviálnymi otázkami obracať na internetové fórum. úprimne dúfam, že nerobíš to účtovníctvo sama, ale je zaň zodpovedný niekto iný.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Nebuď na ňu až taký zlý...
    jslancik práveže som sa to snažil zaobaliť tak, aby to bolo mierne a slušné. keby som to povedal stručne a jasne, tak by to inak vyzeralo nechápem, ako môže niekto robiť robotu, o ktorej počul iba z rýchlika. a zvlášť takú presne nalinajkovanú a kontrolovanú ako je účtovníctvo. keby sa nejaký profi automechanik pýtal kdesi na fóre nejakú elementárnu blbosť, tak tiež by som ho poslal kadeľahšie...
    kacka6 jslancik: moja senior uctovnicka nie je upgradeovana, neporadi mi.. co keby ty si bol moj senior uctovnik, mentor, mam este par otazok na tu pokladnu ;-)
      zbaliť

    Bločky z minulého mesiaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.