Zavrieť

Porady

Mobilný skladník - odpisová skupina

Prosím vás, do ktorej odpisovej skupiny by ste zaradili mobilného skladníka? (Fa je cez 1700 € bez DPH, je tam čítačka, software, mobilné doklady pre Android, komunikačná a dobíjacia stanica...)
Naposledy upravil H.B. : 19.10.22 at 14:24
Nandrolon Sú tam aj nejaké dopravníkové pásy na pohyb tovaru, alebo sa jedná iba defacto o samoobslužný výpočtový a evidenčný systém?
H.B. nie sú tam žiadne dopravníkové pásy. Je to len ručný skener na čiarové kódy. Cez čiarový kód sa naskenujú výrobky, príjmu alebo vydajú na sklad.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    H.B. Opravujem sa - preklep. Správne mali byť mobilné doklady pre Android.
    mari2x AJ "mobilné doklady " je milý výraz
    H.B. presne takýto výraz je na faktúre
      zbaliť

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Po upresnení by som dal:

    26.20.14 - Digitálne zariadenia na automatizované spracovanie údajov predkladané vo forme systémov

    Odpisová skupina 1.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    H.B. Veľmi pekne ďakujem.
    H.B. Až teraz som sa dostala k zaradeniu mobilného skladníka. Pozerám však do prílohy č. 1 Zákona 595/2003 a takýto kód tam nevidím. Pozerám odpisovú skupinu č. 1 - upresnili by ste mi prosím ktorá položka a KP?
    Nandrolon Položka 1-13, KP 26.2, kód 26.20.14 je plný kód klasifikácie produkcie, treba stiahnúť prílohu, kde je to podrobne.
    H.B. Ešte raz vďaka. Už som si stiahla aj podrobnú prílohu a našla som si to tam.
    Nandrolon Ak si dobre pamätám, tak v roku 2015 sa robila úplná preklasifikácia starých kódov na nové, takže ten tvoj "súbor" je určite po roku 2014 /vtedy už bola pripravená nová klasifikácia produkcie/...
    Okrem toho nie je povinnosť viesť túto podrobnú klasifikáciu, záleží to na vás, pre mňa je to istejšie v prípade daňovej kontroly..... ak si stojím za svojím.....
      zbaliť

    Mobilný skladník - odpisová skupina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.