Zavrieť

Porady

Návrh na tykanie

Zdravím slušných poraďákov. Mám dilemu. Zamiloval som sa do zákazníčky. Myslím, že ani ja jej nie som ľahostajný, aj keď teraz má partnera a dve malé deti, no zobratí nie sú a vo vzťahu im to škrípe. To sme sa ako montéri dozvedeli už na začiatku, podrobnosti nie sú podstatné. Pol roka mi bola ukradnutá, posledný týždeň som sa zaľúbil. Ale poriadne. Ten posledný týždeň sa aj jej správanie zmenilo o 500% k lepšiemu, samé chvály na moju osobu, na moju dušu a také tie veci okolo toho a už žiadne podanie rúk, ale keď ma zbadala, hneď to (predtým bežala po niečo) otočila ku mne a silné objatie, moj ....(meno v zdrobnenine) čo som fakt nečakal. Moja dilema. Zatiaľ si vykáme, chcel by som to zmeniť. Viem, že návrh musí prísť od nej, ale ja nechcem aby mi ona vykala. Je odo mňa mladšia o 6 rokov, sme štyridsiatnici. Nebude neslušné, ak jej navrhnem jej tykanie voči mne? A potom počkám, ako sa k tomu postaví ona? Aby som doplnil, s mojou robotou sú tak spokojní, že si nevedia predstaviť, že ja nebudem robiť aj ďalšie veci a veľmi si ma vážia, čo je samozrejme vzájomné.
Naposledy upravil marleau : 02.11.22 at 17:15
3 komentárov     zbaliť
mari2x VYZíRá TO, že marlow dokončil robotu / potykal si // zobudil sa / odišiel, lebo
od 3.11.2022 NENAPÍSAL ani "ˇf - mäkké f "
marleau nnnnooo, potykal, viackrát pomiloval a žije ďalej
mari2x Netáraj, že viackrát
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie, nebude neslušné, ak jej navrhneš aby ti tykala.
    16 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marleau nebude nevhodné, ak ju oslovím krstným menom v zdrobnenine? ona ma tak oslovuje už dávno
    Tweety Nebude. Nerobíš si ty rebel prču? Veď taká triviálna vec nemôže byť pre teba problémom, či?
    marleau Nerobím, myslel som, že je to takto, ale nechcel som nič ani náhodou pokaziť. Som neskutočne zamilovaný.
    veronikasad ako sa to spieva v tej pesničke ? "Zaľúbil sa chlapec, trochu ho to vzalo ... "
    marleau keby trochu, to by som zvládol, ale toto je iné, sám tomu nerozumiem, až sa bojím prípadného sklamania
    marleau zaujímavé je, že na jar mi po tom, čo som spomenul, že daná lokalita je pekná a keby mi tam nejakú našla, že tam zostanem, dohodila jej kamarátku, aby sme sa stretli, ja som slušne odmietol a dobre som urobil, na foto mi prišla ako 60-ročná a navyše takto to nie je pre mňa, jej číslo som si potom aj vymazal, nezaujímala ma a ku koncu, báááác, horím láskou ako vatra zvrchovanosti na Poľane
    kopretinka tweety,je to veľmi neslušné,ak by on navrhol tykanie.
    marleau ale iba jednostranné
    Tweety Kopreti a prečítala si si,aké tykanie jej chce navrhnúť? To nie je neslušné a už vôbec nie veľmi neslušné.
    kopretinka aby ona jemu tykala a on jej vykal je veeeelice divné.
    buchač
    Celá " téma " je divná.
    pavol54 moja prastará mama si so svojim mužom vykali, moja stará mama môjmu starému otcovi vykala a on jej tykal, vraj tak to robili všetci ich rovesníci
    Nandrolon Taký Juraj Kukura má vo vykaní s manželkou tiež prax :-)
    pavol54 tento poznáš? ráno príde upratovačka do kancelárie riaditeľa pozdraví "nazdar Jožo" Ten sa pýta odkedy si tykáme? ona že: včera si mi po večierku MDŽ povedal, že keď sa spolu vyspíme tak si budeme tykať
    mari2x "TY MôJ TRUĽKO" = " v zdrobnenine? ona ma tak oslovuje už dávno "
    Na osobnú žiadosť JednoUpa upresnujem, že konkrétne som trulkom myslel iba Marleaua !
    OneUp Co si to ty tu dovolujes kazdemu nadavat do trulkov ? Pozeras sa snad do zrkadla ?
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ... a kľudne mi môžeTE tykať...

    (návrh ideálny po treťom posteľovom rande )
    marleau dobre, pán učiteľ

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tykanie navrhuje žena.Ak je to hentak medzi vami,tak nechápem,že to už dávno neurobila.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nandrolon To nie je tak jednoznačné. Vieš si predstaviť, aby normálna, slušná žena vo veku 30 rokov navrhovala tykanie napr. svojmu nadriadenému 60-tnikovi? Osobne vždy beriem do úvahy 1. vek, 2. pohlavie, presne v tomto poradí. A ešte sa bežne stáva, že mladší človek navrhne staršiemu jednostranné tykanie a potom je na tom druhom či bude iba jednostranné, alebo obojstranné.
    marleau takto to chcem urobiť, s inými dodávateľmi si tyká a s ich prácou nie je ale že vôbec spokojná, sem tam mi aj volá
    kopretinka normálna slušná žena nebude navrhovať tykanie svojmu šéfovi o 30 rokov staršiemu.
    Ale ak ten muž je jej kolega,a nie nadriadený,tak vtedy môže.
    Ja som svojmu mladšiemu šéfovi navrhla tykanie po nejakom čase,lebo s ostatnými mladšími si tykal,mne sa neodvážil...mali sme dobré vzťahy.
    Ten mladší,ktorý navrhuje tykanie,je riadne neokrôchaný......a osobne sa mi stalo,že som odmietla.
    Nandrolon Kopretinka - však píšem, že:
    1. vek
    2. pohlavie
    Tykanie by mal navrhnúť starší, nie opačne...
    kopretinka Nadriadený navrhuje podriadenému,preto píšem,že nadriadenému som ja navrhla JA
    mimo práce navrhuje žena,a je jedno,či je staršia alebo mladšia
    marleau ešte mi nepovedala priamo, že ma ľúbi (je opatrná kvôli rodine, (zatiaľ mám pocit, e čaká), ale ani to nepoprela, keď som je to nadhodil, stále sme v pozícii zákazník-dodávteľ, aj keď už mám prácu hotovú
    Nandrolon Len to tak nedokombinuj, že si budete nakoniec ONIkať :-)))))))))))))))))))))))
    mari2x "nakoniec ONIkať "
    jULO SPOMíNAL, že to znelo elegantne, ked
    prababka vravela pradedkovi :
    Starý otec, oni sú ale pekné HOVADO !
      zbaliť
    tykanie podľa mňa nie je problém. Stačí to navrhnúť. To je však minimálny krok. Možno mal byť už dávno
    mari2x MOžNO BY BOLO DOBRÉ

    pár sekúnd porozmýšlať !
    NAPR. či nie je slamovitá / AKé Sú K NEJ DETI
    vzblkne / zhasne
    v dobrej viere verím, že tie 2 deti má z LÁSKY

    mari2x je offline (nepripojený) mari2x

    mari2x
    " Tweety Veď taká triviálna vec nemôže byť pre teba problémom, či?"
    ono sa vraví : Kto je v TOM, nevidí to ZVONKU
    ale platí to aj naopak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.