Zavrieť

Porady

13 komentárov     zbaliť
marjankaj Ten pes ti bude platiť kartou alebo v hotovosti?
MartanZneba Nerozumiem vašej odpovedi, ale ďakujem za snahu.
veronikasad MartanZneba, pristaň už na zemi a začni sa venovať serioznemu podnikaniu. Čo téma, to perla ...
MartanZneba Dobrý deň, nevedel som že tady riešim prezývky ľudí ale nevadí. Otázka bola seriózna
Jediné čo som také našiel na internete je tento výraz: špecializovaná predajňa potrieb pre spoločenské zvieratá.
Ale už som sa nedopátral čo treba a hlavne kde to skúsiť vybaviť .
veronikasad Pozrela som historiu tebou založených tém, čo z toho, na čo si sa na Porade pýtal si aj zrealizoval ?
veronikasad Živnostenský list na živnostenskom úrade - povolenie na otvorenie prevádzky - Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Ostatné povinnosti živnostníka ti povie účtovníčka
MartanZneba Dobrý deň, cením si váš komentár no absolútne nerieši moju otázku, ale ďakujem že ste mi pripomenuli niečo čim som si už prešiel.
MartanZneba Príspevky ktoré sem pridávam sú vždy vecné, nepíšem otázky ktoré nemajú pre mňa význam. Veru možno niekto áno ale ja toľko času nemám, aby som pridával otázky len zo srandy. Pokiaľ ste nadobudla taký dojem tak sa vám zato ospravedlňujem
MartanZneba Ešte by som teda dodal, že si myslím že moje otázky by mohli zaujímať aj širšie okolie. Keďže viem že väčšinou potrebujete rovnaké povolenia na predaj cez internetový obchod ako aj cez kamennú predajnú.
veronikasad Kde más začať som ti poradila, neodpovedal si, či si už niečo z tých nápadov aj zrealizoval.
misoft Mám takého tušáka.... ANI JEDEN - len neustále vymýšľa.
MartanZneba Potom máš teda zlého tušáka ale v pohode mýliť sa je ľudské, prajem pekný zvyšok dňa
MartanZneba Z každého zatiaľ len trošku okrem TABAKU tam stále uvažujem že čo a ako
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To, co si pridal, nie je veterinarny pripravok, to je kozmeticky.
    To mozes predavat s povolenim na predaj drogerie.
    Na predaj skutocnych veterinarnych liekov a pod. treba farmaceuta.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MartanZneba Ďakujem za odpoveď.
    MartanZneba Kozmetické prípravky pre ludí je tiež možné predávať z povolením na drogériu ? znie to logicky ale chcem si to ujasniť
    MartanZneba http://www.uskvbl.sk/?page_id=62 v tomto zozname som to našiel, tak ja teda neviem že ako.
      zbaliť

    pedrohuper je offline (nepripojený) pedrohuper

    pedrohuper
    Ak to patrí do kozmetiky pre psov tak môžeš normálne na voľnú živnosť. Šak aj salóny pre psov predávajú kozmetiku pre psov.
    MartanZneba Ďakujem za odpoveď.

    Môžem predávať veterinárne prípravky, napr. kvapky do očí psovi ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.