Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XX.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
namiesto spršky vulgarizmov :

Premiér SR Eduard Heger vyjadril podporu Poľsku a deklaroval pripravenosť Slovenska byť zodpovedným spojencom. „So znepokojením sledujem aktuálnu situáciu v Poľsku. Kontaktoval som poľského premiéra Mateusza Morawieckeho. Som tiež v intenzívnej komunikácii s ministrom obrany SR Jaroslavom Naďom. Slovensko vyjadruje plnú podporu Poľsku. Sme pripravení byť zodpovedným spojencom,“ uviedol premiér.
Bude sa to vyšetrovať podobne ako let MH17
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

Premiér SR Eduard Heger vyjadril podporu Poľsku a deklaroval pripravenosť Slovenska byť zodpovedným spojencom. „So znepokojením sledujem aktuálnu situáciu v Poľsku. Kontaktoval som poľského premiéra Mateusza Morawieckeho. Som tiež v intenzívnej komunikácii s ministrom obrany SR Jaroslavom Naďom. Slovensko vyjadruje plnú podporu Poľsku. Sme pripravení byť zodpovedným spojencom,“ uviedol premiér.
Aká spŕška vulgarizmov ?

Je Heger hlupák ? No je !
Je Heger idot ? Nuž je !
....a že vulgarizmus ? Preštuduj si Juls a dozvieš sa viac. Lebo hlupák alebo idiot je spisovné slovo a pomenúva stav danej osoby.
A on hlupák a idot veru je...ako tá cela ich "strana".

Že ty s tým nesúhlasíš, to mám totálne u prdele.
Ale prosím...kde je link, odkiaľ čerpáš jeho vyjadrenie ? Žeby dnešná tlač ?
Si pochopil, že o čom som písal ja ? Že Heger sa už včera vyjadril o tom, že raketu odpálil rus ! Chápeš ten rozdiel medzi včerajším a dnešným vyjadrením ?
Že deklaroval ? Ty kokos...šak Slovensko ako člen NATO musí ísť tam, kde aj ostatní. Samozrejme, že Hegerko a spol. sklapnú opätky a urobia ešte niečo naviac.
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mne by jenom zajímalo, kde udelali soudruzi z Ukrajiny chybu? Ked teda vystrelili po ruskej strele, že kde teda tá dopadla? Kde dopadla strela z Ukrajiny, vieme.
https://www.postoj.sk/118566/raketa-...ka-tvrdi-biden
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis

Aká spŕška vulgarizmov ?

Je Heger hlupák ? No je !
Je Heger idot ? Nuž je !
....a že vulgarizmus ? Preštuduj si Juls a dozvieš sa viac. Lebo hlupák alebo idiot je spisovné slovo a pomenúva stav danej osoby.
A on hlupák a idot veru je...ako tá cela ich "strana".

Že ty s tým nesúhlasíš, to mám totálne u prdele.
Ale prosím...kde je link, odkiaľ čerpáš jeho vyjadrenie ? Žeby dnešná tlač ?
Si pochopil, že o čom som písal ja ? Že Heger sa už včera vyjadril o tom, že raketu odpálil rus ! Chápeš ten rozdiel medzi včerajším a dnešným vyjadrením ?
Že deklaroval ? Ty kokos...šak Slovensko ako člen NATO musí ísť tam, kde aj ostatní. Samozrejme, že Hegerko a spol. sklapnú opätky a urobia ešte niečo naviac.
l

načo reaguješ, ked to máš u prdele...dokonca totálne ?

vyjadrenie z tvojho príspevku, čo si skopíroval - pravda....
ale to je asi moc zložité na teba

daj teda yjadrenie, na ktoré si reagoval ...
1 0
buchač buchač

Fakt si jednoduchý, len tu spamuješ...hybaj sa baviť so svojimi kumpánmi na SMEčku.
0 1
bjuty smis bjuty smis

buchač
Fakt si jednoduchý, len tu spamuješ...hybaj sa baviť so svojimi kumpánmi na SMEčku.
Ty zase sprostý..hybaj sa bavit s tvojimi z aeronetu..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

krásna pesnička

https://www.facebook.com/watch/?ref=...na%20to%20sami
Naposledy upravil kukučka : 16.11.22 at 12:48
0 0
bjuty smis bjuty smis

A nezabudni si zas vymazať príspevky ako posledná nula ...nech sa stratí niť....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Teda chlapci že Vy neprestanete.Ale zase lepšie sa vybúriť tu ako na rodine :-D.
2 0
buchač buchač

bjuty smis
...nech sa stratí niť....
Naser si
a cestou
choď vylízať
majkošovi riť !
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

BXLmiami
Teda chlapci že Vy neprestanete.Ale zase lepšie sa vybúriť tu ako na rodine :-D.
- to sú tie vymoženosti dnešného "virtuálneho sveta"
Voľakedy malí chlapci súperili v tom, kto ďalej dociká (alebo ešte aj iné porovnanie bolo, ktoré nenapíšem radšej)
holt - dnes je iná doba dokazujú si svoju "múdrosť a veľkosť" takto - myslia si, že anonymne .
2 0
bjuty smis bjuty smis

buchač
bjuty smis
...nech sa stratí niť....
Naser si
a cestou
choď vylízať
majkošovi riť !
v pohode
otvor sprostú hubu a hned ju máš plnú )
0 0
pavol54 pavol54

Katy a R
BXLmiami
- to sú tie vymoženosti dnešného "virtuálneho sveta"
Voľakedy malí chlapci súperili v tom, kto ďalej dociká (alebo ešte aj iné porovnanie bolo, ktoré nenapíšem radšej)
holt - dnes je iná doba dokazujú si svoju "múdrosť a veľkosť" takto - myslia si, že anonymne .
však napíš, že dievčatá chceli mať jednotky (len) v žiackej knižke
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
buchač buchač

Schválili by ste niečo takéto ?
315669338_5658942904172290_57108158276021025_n.jpg  
0 1
pavol54 pavol54

Bolo by zaujímavé vidieť náklady na voľby všetkých zvolených funkcionárov v posledných komunálnych voľbách. Zadarmo nikto nikoho nepodporí. jeden dal 280000 a už sa ho NAKA pýta a to ani nebol zvolený za hlavného
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

JJ.... všimol som si to... prakticky celý barák je už v súkr. vlastníctve, ale OSBD si myslí, že im bude diktovať, kedy vodu dostanú... nezabudli v OSBD niečo o tom, ako sa má chovať správca byt. fondu?
BTW: I vedľa nás je panelák - kde časť bola družstvená a časť štátna - sú dvaja správcovia, ale je len JEDNO potrubie pre teplú a jedno pre studenú vodu a jedno pre kúrenie (jeden dodávateľ vody, jeden dodávateľ tepla v okolí). A náš správca nič také nevylepil - ako to OSBD "zabezpečí"?
Ozaj - otázka pre sita, sitka, sitečka.... neprekračuje OSBD niečo?
0 0
buchač buchač

misoft
JJ.... všimol som si to... prakticky celý barák je už v súkr. vlastníctve, ale OSBD si myslí, že im bude diktovať, kedy vodu dostanú...
Ma tiež serieš, že nie si schopný pochopiť elementárny text.
Si si všimol, že toto bolo NAVRHNUTÉ na bytovej schôdzi ???
Síce možno navrhol správca...ale jednoznačne ODSÚHLASILI majitelia bytov.
Takže o akom diktovaní tu vravíš ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj ty si nepochopil? Oni síce navrhli. Ale pokiaľ je bytový dom, ktorý má jedného dodávateľa médií, ale časť obhospodaruje jeden správca a časť druhý - tak ako potom budú regulovať (už "vidím" robotníka od OSBD, ako chodí a zatvára stupačky ) - ak to je barák, kde je to len pod OSBD - nech. Ale v našom prípade - je to NEREÁLNE.
0 0
buchač buchač

misoft
Aj ty si nepochopil? Oni síce navrhli. Ale pokiaľ je bytový dom, ktorý má jedného dodávateľa médií, ale časť obhospodaruje jeden správca a časť druhý - tak ako potom budú regulovať (už "vidím" robotníka od OSBD, ako chodí a zatvára stupačky ) - ak to je barák, kde je to len pod OSBD - nech. Ale v našom prípade - je to NEREÁLNE.
Ale mňa nejak nezaujíma pripojenie a následne aj iné aspekty technického typu.
Ty tiež nerieš, či je len jeden dodávateľ a či sú viacerí správcovia.
Tu ide predsa o to, že blbí lidi si niečo takéto schválili...a keď si to schválili, tak asi to aj majú technicky vyriešené....či ?

Apropó...keď mám ísť do tej technickej problematiky. Náš barák pozostáva z troch samostatných jednotiek po 4-vchody. Každá jednotka má svojho správcu - nie spoločného. Dodávateľ je jasný...pre všetkých ten istý.
No každé dve brány majú vlastnú " kotolničku ", z ktorej ide výstup do každého vchodu.
Takže ak by si čo i len jeden vchod hentú ujovinu odsúhlasil, tak by sa podľa toho aj išlo.

...a už vôbec tu nejde o zatváranie a otváranie stúpačiek.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať