Zavrieť

Porady

Čistá psychiatria XX

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ten spodný obrázok znamená čo?
Že Fico Bodliakovi roztreskal papuľu?
:-)))))))))))))
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety a Negoce....a čo poviete na nasledujúce ?
...a v žiadnom prípade nemôžete tvrdiť, že ide o nejaké klamstvo.

Progresívna dystópia alebo opatrenia Odorovej vlády, určené pre protestujúcich v uliciach na osvieženie pamäte
https://ludovitpavlovic.blog.pravda....ezenie-pamate/
3347767.jpg  
1 3
Nandrolon Nandrolon

Ódor sa vyfarbil ako PS-ácky qôqôt.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
odor na hrad
0 0
Nandrolon Nandrolon

pavol54
Nandrolon
odor na hrad
Myslíš ten detský nafukovací?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Koľko miliárd by sme ušetrili, ak by sme ukrajine od začiatku ukázali akurát tak prostredník?
Prečo tam nemá STOP akejkoľvek štátnej podpory pre ukrajinu a zrušenie dotácií na ich ubytovávanie?
Slovákom uberať a Ukrajincom dávať.
To by vedel robiť každý blbec s dierou v riti.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak ste sa vyfarbili akurát vy..opakovane, na čele s tým, čo sem to klamstvo dal )))

Ministerstvo financií (MF) SR pripravilo návrh takmer 100 opatrení v objeme 7 % hrubého domáceho produktu (HDP) alebo necelých 10 miliárd eur, ktoré by pomohli v ozdravení verejných financií. Táto suma prevyšuje potrebu konsolidácie na stabilizáciu dlhu v najbližších rokoch o takmer tretinu a nasledujúca vláda si z nich bude môcť vybrať podľa vlastných priorít
2 2
Nandrolon Nandrolon

vymývaš tu mozgy ako na MLM školení, ale na nás to neplatí...
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
veronikasad
Duves, k tej cene mlieka. Pracovala som 27 rokov v mliekarní, aj keď to bolo pred viac ako 20 rokmi, čo to si ešte pamätám...
Mlieko od poľnohospodárov sa vykupovalo s tucnostou viac ako 4%, tuk sa odstredil a použil na výrobu masla a smotany, zo zbytku sa vyrobilo sušené odstredene mlieko.V polotucnom mlieku, ktoré išlo do predajní, zostalo 1.9% tuku, v plnotucnom 3.5%.
Porovnávať nákupnú cenu mlieka s cenou polotucneho mlieka v obchode je trošku odveci. Samozrejme boli aj dotácie, ich výška závisela od kvality dodaného mlieka z jednotlivých družstiev.
To si pracovala už v inych, teda trhových podmienkach. Ale da sa niečo prosím ťa zistiť?
Najlepšie mlieko mohlo mať udajne až 6%, tak daj rozpočet, kolko litrov takto kvalitneho mlieka bolo treba na štandardnú kocku masla 250 gramov, ktorá stála v maloobchode 10 Kčs do roku 1989? Dalej, z toho zvyšku sa napr. teda predalo mlieko napr. s tukom 2%, kolko litrov? Čiže chcel by som vidieť tie vstupne naklady a na výstupe tržby mliekarenskeho štatneho podniku Prosím nezabudajme, že maslo čo stalo 10 Kčs je malobchodna cena, zaujima ma udaj, čo obdržal štatny podnik za tu kocku mala, za liter 2% mlieka...atd.
0 0
duves duves

Niekto
bjuty smis
tak ste sa vyfarbili akurát vy..opakovane, na čele s tým, čo sem to klamstvo dal )))

Ministerstvo financií (MF) SR pripravilo návrh takmer 100 opatrení v objeme 7 % hrubého domáceho produktu (HDP) alebo necelých 10 miliárd eur, ktoré by pomohli v ozdravení verejných financií. Táto suma prevyšuje potrebu konsolidácie na stabilizáciu dlhu v najbližších rokoch o takmer tretinu a nasledujúca vláda si z nich bude môcť vybrať podľa vlastných priorít
Never tomu, problem štátu ako takého je bezodnosť. Nemajú motiváciu šetriť ministerstva, či to je za Fica, alebo Sulika, alebo Matoviča a rovnako by sa rozjebavali peniaze za PS. Všetko čvarga, najlepšie im to ide, zvyšiť dane a DPH.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Ten spodný obrázok znamená čo?
Že Fico Bodliakovi roztreskal papuľu?
:-)))))))))))))
No, ako to povedať. Ty sa len tváriš, že nechápeš alebo taký nechápavý si stále? Ak platí tá druhá možnosť, tak s tým niečo rob.
1 0
Nandrolon Nandrolon

:-)))))))))))))))))))))))))))))))
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
veronikasad
Duves, k tej cene mlieka. Pracovala som 27 rokov v mliekarní, aj keď to bolo pred viac ako 20 rokmi, čo to si ešte pamätám...
Mlieko od poľnohospodárov sa vykupovalo s tucnostou viac ako 4%, tuk sa odstredil a použil na výrobu masla a smotany, zo zbytku sa vyrobilo sušené odstredene mlieko.V polotucnom mlieku, ktoré išlo do predajní, zostalo 1.9% tuku, v plnotucnom 3.5%.
Porovnávať nákupnú cenu mlieka s cenou polotucneho mlieka v obchode je trošku odveci. Samozrejme boli aj dotácie, ich výška závisela od kvality dodaného mlieka z jednotlivých družstiev.
To si pracovala už v inych, teda trhových podmienkach. Ale da sa niečo prosím ťa zistiť?
Najlepšie mlieko mohlo mať udajne až 6%, tak daj rozpočet, kolko litrov takto kvalitneho mlieka bolo treba na štandardnú kocku masla 250 gramov, ktorá stála v maloobchode 10 Kčs do roku 1989? Dalej, z toho zvyšku sa napr. teda predalo mlieko napr. s tukom 2%, kolko litrov? Čiže chcel by som vidieť tie vstupne naklady a na výstupe tržby mliekarenskeho štatneho podniku Prosím nezabudajme, že maslo čo stalo 10 Kčs je malobchodna cena, zaujima ma udaj, čo obdržal štatny podnik za tu kocku mala, za liter 2% mlieka...atd.
Pracovala som tam v rokoch 1975-2002, boli sme odstepnym závodom stredoslovenských mliekarní, prepáč, aj keď som pracovala uctarni, ziadas nemožné, nemám doma súkromný archív... Údaje, ktoré ziadas, do roku 1989 určite vo firme boli, závod bol ziskový, všetky záväzky voči poľnohospodárom boli vyrovnané. O tom, čo sa začalo diať po privatizácii tu písať verejné nebudem.
Po privatizácii a prechode na akciovú spoločnosť ju Slotov privatizer cez Rakúšanov priviedol do krachu
Naposledy upravil veronikasad : 09.02.24 at 13:29
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
bjuty smis

Never tomu, problem štátu ako takého je bezodnosť. Nemajú motiváciu šetriť ministerstva, či to je za Fica, alebo Sulika, alebo Matoviča a rovnako by sa rozjebavali peniaze za PS. Všetko čvarga, najlepšie im to ide, zvyšiť dane a DPH.
nehodnotimna porade, za túto odpoveď by si si zaslúžil 100 bodov ...
Preto sa veľmi triezvo pozerám aj na súčasné protesty na námestiach (nie som volič koalície ani opozície)
1 0
Nandrolon Nandrolon

Pobavilo.
https://www.topky.sk/cl/10/2682675/Z...otna-nemocnica
Tak predsa je to HIV.
https://www.lewik.org/term/1179/ohro...trestny-zakon/
Zaujímalo by ma, ako im to chce dokázať že to pustili do éteru práve oni.
0 1
duves duves

Niekto
veronikasad
nehodnotimna porade, za túto odpoveď by si si zaslúžil 100 bodov ...
Preto sa veľmi triezvo pozerám aj na súčasné protesty na námestiach (nie som volič koalície ani opozície)
takto dajako by to bolo za PS, ten chlapec je žial absolútne mimo znalostí, iba hapká

0 0
bjuty smis bjuty smis

duves
bjuty smis

čomu zas nemám veriť ?
o politikoch si žiadne ilúzie nerobím

ja som sa nevyjadroval k tým opatreniam, ale k tomu klamstvu,čo tam natrepal

lebo bolo jasne komunikované, že :

" nasledujúca vláda si z nich bude môcť vybrať podľa vlastných priorít "

v žiadnom prípade to Odorová vláda nemala v pláne zavádzať a už vonkoncom nezaviedla...
1 2
bjuty smis bjuty smis

tak žilinská nemocnica si už na poriadny problém zarobila...
už má trestné oznámenie na krku...špiny udávačské ficovské :...kam až chcú klesnúť :
2 2
Nandrolon Nandrolon

práve, že špina z PS udala Žilinskú nemocnicu, vyššie som to tu postol.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať