Zavrieť

Porady

Čistá psychiatria XX

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja 3/4 prišla: "Zdvihli nám platy - dorovnali nám do minimálky. - takže +10€ navyše. Pracuje 24 rokov a stále v pl.stupni 9 a 1. pl.tr. (767,50€), ale je na 750€ (minimálka) - nezohľadňujú ani dobu praxe - zriaďovateľ - mesto (asi "šetria" kde sa dá - teda asi na tých, ktorí sú úplne "na spodku").
Takže teraz ani ja, ani moja 3/4 nevie, ako to vlastne počítajú, či vôbec sa držia mzdových tabuliek, alebo hádžu mzdy na "Jánošíka" (od buka do buka).
Naposledy upravil misoft : 12.02.24 at 16:35
0 0
Negoce Negoce

Negoce je teraz online Negoce

buchač
Negoce
kde si mýliš genitív s inštrumentálom
Nebuď nervózna...ja za to nemôžem, že si si pomýlila genitál s inštrumentom...
zamysli sa nad sebou , fakt vtipné, poukázala som na tvoju nedokonalú gramatiku, ty to otáčaš na primitivizmus , ale nech.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

Moja 3/4 prišla: "Zdvihli nám platy - dorovnali nám do minimálky. - takže +10€ navyše. Pracuje 24 rokov a stále v pl.stupni 9 a 1. pl.tr. (767,50€), ale je na 750€ (minimálka) - nezohľadňujú ani dobu praxe - zriaďovateľ - mesto (asi "šetria" kde sa dá - teda asi na tých, ktorí sú úplne "na spodku").
Takže teraz ani ja, ani moja 3/4 nevie, ako to vlastne počítajú, či vôbec sa držia mzdových tabuliek, alebo hádžu mzdy na "Jánošíka" (od buka do buka).
ešte ma pracovať 16 rokov, to by si mala nájsť niečo lepšie platené,
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zas vyvrátené lži mafiána a zločinca...miestneho idola...

https://dennikn.sk/3824227/zoroslav-...kovi/?ref=mwat
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ďalší kolotočár z PS v akcii.
https://www.topky.sk/cl/10/2685419/T...vlastnym-ociam
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Z Matovičovho hnutia odchádza niekoľko členov, aj bývalá jednotka kandidátky. Kritizujú prístup vedenia
Hnutie Slovensko (bývalé OĽaNO) opúšťajú viacerí členovia a bývalí poslanci Národnej rady SR. Prekáža im nekritický prístup vedenia, netransparentné skladanie kandidátky či politická izolácia.

0 1
Nandrolon Nandrolon

Patkáne už utekajú.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Patkáne už utekajú.
Ajajáj, buďme objektívni a ten, čo nedávno utiekol od nehody je potom čo? Aj Pelé so svojou suitou utiekli od Fica, aj oni sú potom tie potvory, či ich sa to už netýka?
Terazky mi napadlo, že aj kotlebovci sa rozutekali kade tade, niektorí až do europarlamentu, tí sú nič, oni sú muzika?
2 0
bjuty smis bjuty smis

Tweety
Nandrolon
Patkáne už utekajú.
Ajajáj, buďme objektívni a ten, čo nedávno utiekol od nehody je potom čo? Aj Pelé so svojou suitou utiekli od Fica, aj oni sú potom tie potvory, či ich sa to už netýka?
Terazky mi napadlo, že aj kotlebovci sa rozutekali kade tade, niektorí až do europarlamentu, tí sú nič, oni sú muzika?
fico zo SDL...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Naď zo Smeru...
0 1
buchač buchač

Tchorčok toho vystriedal tiež požehnane...a aj Mihál.
0 1
bjuty smis bjuty smis

nože nás pouč...v akých stranách bol korčok...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prečo nepíše v životopise kde študoval?
0 0
buchač buchač

bjuty smis
Keď sa naučíš čítať a chápať napísaný text, potom sa ozvi. Zatiaľ si pokecaj s OnýmHňupom alebo s tým druhým debilom...
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tweety
Nandrolon
Patkáne už utekajú.
Do europarlamentu sa dá utiecť? Myslela som, že treba zvoliť!
1 1
Nandrolon Nandrolon

v strane štátnej bezpečnosti :-)))))))))))))))))))))))
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kukučka
Tweety
Nandrolon
Patkáne už utekajú.
Do europarlamentu sa dá utiecť? Myslela som, že treba zvoliť!
Ej, zas chytáš za slovíčka, to ty máš tak rada, že? Neutiekol? Pre nechápavých alebo tých, čo sa len tak tvária. Všetci vieme aký je postup, najprv utiecť od jedných a potom vstúpiť ku druhým. Ak to straníkom nestačí, ako v prípade toho posledného v europarlamente, pridať sa k ním tak, že sa dajú jednoducho zvoliť. Hlavne, že ho predtým kritizujú nadávajú naň odušu.
Naposledy upravil Tweety : 13.02.24 at 16:35
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Patkáne už utekajú.
To všetko je pravdepodobne úmyselne pripravené. Neviem ako pokračuje vyšetrovanie tej korupcie v osadách, Ale ak by sa zistilo že oľano je v parlamente neoprávnene, tak stratia mandáty a tie by sa rozdelili medzi ostatné zvolené strany. netýka sa to však tých poslancov ktorí vystúpili z oľano pred rozhodnutím komisie
1 0
buchač buchač

Tweety
- Ej, zas chytáš za slovíčka, to ty máš tak rada, že?
- Pre nechápavých alebo tých, čo sa len tak tvária.
- Hlavne, že predtým naň kritizujeme, nadávame odušu.
- Lebo ty to miluješ, keď ti to niekto vráti...už si nie raz do oponentov skočila (seba nepočítam...vrátim aj s úrokmi)...
- Zato ty si chápajko jedna radosť...vidno na reakciách. Lenže tebe už ani umelá inteligencia nič nenahradí...ono niet totiž čo.
- A čo máme chváliť tú progresívnu kohortu, čo nadáva na slovač ?

Tebe sa páčia vyjadrenia starého chuja od Šimečkovcov ??? Lebo mne veru nie, a sa normálne čudujem, že mu niekto už dávno jednu neprifajčil.
1 2
bjuty smis bjuty smis

buchač
bjuty smis
Keď sa naučíš čítať a chápať napísaný text, potom sa ozvi. Zatiaľ si pokecaj s OnýmHňupom alebo s tým druhým debilom...

ozvem sa kedy chce, najmä ked tu miestny dezolát č. 1 zase sprosto klame....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať